sadsad x
asdasd

Lobi Tasarımları

Konaklamak amacıyla tesisinizi tercih eden kişiler, kapıdan ilk girdiği anda lobiyi görür. Bu nedenle otel lobi tasarımlarında herkes açısından memnuniyet verici bir ortam yaratmak, kalıcı bir müşteri potansiyeli elde etmek açısından fayda sağlar. Hem göze hitap eden hem de kullanışlı yapıda olan bir lobide konuklarınız diledikleri gibi zaman geçirebilir. Otele giriş yapmak ya da düzenlenen etkinliklere kayıt yaptırmak için bekleyen konuklarınız, ayakta durmak zorunda kalmaz ve konforlu koltuklarda sırası gelene kadar dinlenebilir.

Butik Otel Lobi Tasarımları

Butik oteller için lobi bekleme koltuğu modelleri, alanın genişliğine uygun yapıda olmalı ve dekorasyonda yer alan diğer unsurlara uyumlu olmalıdır. Ortamı daha geniş gösterecek renkteki mobilyalar tercih edilerek ferah bir atmosfer oluşturulabilir. Dar alanlarda köşe takımları ile daha çok sayıda kişinin kullanabileceği bir oturma alanı elde edilebilir.

Lobi Tasarımlarında Kullanılan Mobilyalar

Lobi tasarımında otel resepsiyonu da önemli bir detaydır. Resepsiyon bölmesinde kullanılan renkler ve desenler, koltuk seçiminde dikkate alınmalıdır. Mobilyaların uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunacak kalitede olması ve dayanıklı malzemelerden üretilmesi de önemlidir. Bu sayede uzun yıllar boyunca konuklarınızı Evgör farkıyla ağırlayabilirsiniz.

Otel lobi tasarımlarında ihtiyaç duyduğunuz tüm mobilyalara, cazip fiyatlardan yararlanarak sahip olabilirsiniz. Evgör, işinizi kolaylaştıran ödeme koşullarıyla da size avantaj sağlar. Hemen mobilyalarınızı seçin ve şıklığıyla göz dolduran bir otel lobisine sahip olun.

devamını oku...
kapat...
Otel Lobi Tasarımları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.