sadsad x
asdasd

Modern Yemek Odası

Klasik çizgilerle tasarlanmış mobilyalarla bir ev oluşturmak istediğinizde daha geçmişe dönük, belki daha geleneksel motifleri taşıyan tasarımlar kullanmak doğru olacaktır. Ancak klasik çizgiler her ne kadar vazgeçilmez olsa da zamanı yakalamak isteyen beğeniler, daha modern çizgiler taşıyan mobilyalar da en az klasik mobilyalar kadar çok ilgi görmektedir. Yatak odaları, salon takımları, modern misafir odası takımları kadar ev dizaynında önem arz eden diğer bir takım da elbette şık sofraların, doyulmaz sohbetlerin geçtiği yemek masaları, yemek odası takımlarıdır. Evinde alışılmışın dışında, modern ve farklı bir tarz arayışında olan herkesin arayışlarına yanıt verecek birbirinden farklı koleksiyonları ile Evgör Mobilya, şık ve modern tasarımı ile modern yemek masası modelleri, yemek odası takımlarını sizlerle paylaşarak arayışlarınızı sonlandıracak fırsatlar sunmaktadır.

Evinizde Modern Çizgileri Şık Yemek Odaları ile Tamamlayın

Evgör Mobilya'nın şık tarzı ve ürün kalitesi sayesinde trend, tasarım yemek odası takımı evinizde kalite ve ince bir zevkin yansımasını oluşturacaktır. Evgör; modern, alışılmışın dışında bir yeniliğe imza atarak modern yemek odası takımları ile yeni tasarımlarla tanışmak isteyenlerin tercihi olacak, günümüz trendine uygun, hatta ileriye dönük tasarımlarla farklı çizgileri birada beğenilerinize sunmaktadır.

Modern Çizgi Sizin Bakış Açınız

Modern, sizin dünyaya, hayata olaylara ve kullandığınız en küçük parça eşyaya kadar bakış açınız yansıtır ve tüm bunlar da sizin tarzınızı dışa aktarır. Zamanı yakalamaktır modern olmak. Dolayısıyla bu çizgiyi kıyafetinize, ev dizaynında kullandığımız eşyalara taşımak da olası bir sonuçtur. Özellikle kullandığınız mobilyalar, evinizin tasarımı sizi en çok yansıtan alan olarak baş gösterir. Siz de tarzınızı yansıtmak ve modern çizgiyi yakalamak adına mobilyalarınıza özen göstererek seçimlerde bulunmalısınız. Evinize başka bir bakış açısı kazandıracak, birbirinden şık tasarımlar ile kendi zevkinizi birleştirme imkanı sunan Evgör Mobilya, farklı bir yansıma ve modern çizgileri bir aradayaşayacağınız seçeneklerle size daha modern, tarz mobilyalar sunmaktadır. Klasik bir tarza sahip olan kullanıcılar için, Valide yemek odası takımı, Beyzade yemek odası takımı ya da Tandya gibi klasik tarz yemek odası takımları sunan Evgör, daha modern arayışlar içinde olanlara yönelik ürettiği şık ve farklı tasarımlar ile evlerinizde zamanı yakalayan tasarımlar kullanmanıza olanak sağlıyor. Evgör, tasarım harikası olan çok özel koleksiyonlarını bu arayış içinde olan kullanıcılara tek bir adreste bulma fırsatı sunmaktadır. Bu zevkli bakış açısı sayesinde Evgör Mobilya çatısı altında gördüğünüz heryemek odası modeli, sizlere “İşte aradığım bu” dedirtecek bir beğeni sunarak gözleriniz kamaştıracaktır. Evgör Mobilya çatısı altında Caroline yemek odası takımı, Montreal yemek odası takımı ya da Hopera Anterist gibi aklınızı başınızdan alacak pek çok tasarım harikası ile karşılaşacaksınız.

Modern Yemek Odalarında Yemek Masası Seçimi

Yemek odası dekorasyonlarında yemek masası seçimi çok önemli bir yere sahiptir. Modern bir yemek odasına sahip olmak istiyorsanız oval masaları tercih etmeniz yerinde bir karar olacaktır. Klasik modellerden uzak farklı motiflerle bezenmiş sandalyelerle modern yemek odanızı zenginleştirebilirsiniz. Sandalye seçiminde bir kısmı düz bir kısmı desenli sandalyeler tercih edebilirsiniz. Farklı renk ve desenlerdeki sandalyeleri rahatlıkla eşleştirebilirsiniz. Farklı modele sahip sandalyeler kullanmak yemek masasını daha şık bir görünüme kavuşturmaktadır. Yemek masasını doğru aksesuarlarla kombinlemek önemlidir. Yemek masasını tamamlayacak modern vazolar, farklı aksesuarlar ve canlı çiçekler şık bir görünüm kazandırmanıza yardımcı olacaktır.

Modern Yemek Odalarında Aydınlatma Seçimi

Yemek odası takımı odanıza modern bir görünüm kazandırırken farklı bir hava katmaya da yardımcı olur. Modern yemek odalarını tamamlamak için mutlaka bol bol dekoratif ayna kullanılmalıdır. Aynalar, yemek odanızı ferah ve geniş bir görünüm kavuşturacaktır. Yemek odası takımı için aydınlatma seçimi çok önemlidir. Bu nedenle modern, dekoratif ve şık dekorasyon fikirlerini tamamlamak için yemek masasına kadar tavandan iple inen aydınlatmalar tercih edebilirsiniz.

Modern Yemek Odası Takımları Arasında Hangi Seçenekler Mevcut?

Evgör Mobilya, klasik ya da şık çizgiyi birleştirdiği avangarde takımlarda olduğu kadar, modern tasarımları ile de dikkat çekiyor. Bengovil yemek odası takımında modern çizgiyi sonuna kadar yaşama fırsatı yakalarken Montreal yemek odası takımı ile modern ve şık sofraların, farklı bir tarzın imzasını bulacaksınız. Prenses metal yemek odası takımı ise akıllara durgunluk veren şıklığı ile bulunduğu ortamın atmosferini başka bir boyuta taşıyacak bir imge yaratıyor.  Bu modelde mermer kaplama efekti kullanılmış ve profil üzeri sarı nikel kaplama ile tasarlanmıştır. Suya dayanıklı vernik kaplama sayesinde aşınma gibi problemlerle karşılaşmanın önüne geçilmiştir. Ancak bu üründe kesinlikle deterjan içerikli temizlik malzemesi kullanılması uygun olmayacaktır.

Sıklıkla tercih edilen modellerden Saberna siyah ceviz yemek odası modeli, evinde estetik ve sadeliği yansıtmak isteyenlerin tercih etmesi gereken bir model olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu ürünün gövdesi, mermer desen suntalam malzemeden üretilmiştir. Ön yüzeylerde MDF, kulplarda metal malzeme, ayaklarda ise boyalı ağaç kullanılmıştır. Ürün, tıpkı diğer modellerde olduğu gib takım olarak, konsol masa ve altı adet sandalyeden oluşmaktadır.

Yemek Odası Takımları İçeriği Nelerden Oluşmaktadır?

Yemek odası takımları genellikle 4, 6 ve 8 kişilik olarak tasarlanmaktadır. Evgör Mobilya'nın modern yemek odası modelleri de genellikle 6 kişilik olarak tasarlanmıştır. Ürünler bir adet konsol, masa ve altı adet sandalye ile satışa sunulmaktadır.

Modern Yemek Masası Modelleri Nelerdir?

Evgör, klasik ya da modern pek çok tarzda sunduğu mobilya tasarımları ile tercihlerinize yönelik, ufkunuzu açacak fırsatlar sunmaktadır. Salon takımları, klasik ya da modern misafir odası takımları, yemek odaları, mutfak masaları gibi eviniz için gerekli olan ve her parçasıyla evinizde sizin tarzınızı hissettiren en özel koleksiyonlara ulaşma imkanı bulacaksınız. Yemek masası modern çizgileri yansıtsın isteyen herkesin istisnasız tercih etmek isteyeceği pek çok tasarım masalar, Evgör'un birinci sınıf kalite malzeme ile ürettiği yemek odası takımları, sandalyeler ile seçimlerinizde özgün olma fırsatı yakalayacaksınız. Salonlarında şıklığı ön planda tutmuş ve modern çizgileri benimsemiş herkesin zevkle tercih edeceği modern salon yemek masası modelleri içerisinde, Sahara şık ve modern çizgisiyle bu arayışınız için en doğru tercih olacaktır. Gucci yemek odası takımlarında sade ve asil duruşu şık tasarımı ile yakalyacaksınız. Bu model boyalı mdfden üretilmiş, iç kısımları ve raf bölmelerinde yonga levha tercih edilmiştir. Ayak kısımlarının ahşap, kulplarının metal oluşu ise farklı bir tasarım sunmaktadır. Gucci modellerin bu şık tasarımı gibi İstanbul modelinin kendine has havası da şık sofralarınıza zemin hazırlayan en özel tasarımlar arasında yer almaktadır. Ahşabın sıcaklığını sofralarınıza taşımak istiyorsanız eğer, Evgör Mobilya'nın modern ahşap yemek masası modellerini mutlaka incelemelisiniz.

Modern Yemek Odası Fiyatları

2024 yılında yenilenen modern tasarıma sahip yemek odası modelleri evlere farklı bir hava katıyor. Evin en önemli köşelerinden biri olan yemek odaları, hem ev sahibi hem de misafirler için ayrı bir öneme sahiptir. Beğendiğiniz modern tarza sahip yemek odalarını doğru bir şekilde dekore ederek evlerinize farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Yemek odası takımında koyu renk tercih edecekseniz duvar renginin açık renkte olması gerekmektedir. Ancak yemek odası takımı açık renkliyse duvar rengi koyu renkli olabilir. Modern görünüme sahip bir yemek odası konsepti hazırlamayı düşünüyorsanız açık ve koyu renk uyumu alanların geniş ve ferah görünmesine imkan sunacaktır. Yemek odası fiyatları seçilen mobilyanın markasına, kalitesine ve özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. Yemek odası dekorasyonunda büyük aksesuarlar kullanmamaya dikkat edilmelidir. Yemek odasını İskandinav etkisiyle dekore edebilir ve küçük biblo, mumlar kullanabilirsiniz. Hem konforlu hem şık hem de modern görünüme sahip yemek odası takımları sayesinde evinize farklı bir hava katabilir ve yepyeni dekoratif tasarımlar ortaya koyabilirsiniz.

Evgör Mobilya'da, genişliği, kullanım alanının rahatlığı, ferah dizaynı, evinizde derinlik algısı yaratacak tasarımı ile daha geniş ve rahat bir alana sahip olduğunuzu düşündürecek, beklentilerinizin üstünde yemek odası takımları aklınızı başınızdan alacak.

devamını oku...
kapat...
yemek odaları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.