sadsad x
asdasd

Otel Yatakları

Konaklayan herkesi memnun edecek otel odası mobilyalarına sahip olmak, kurumsal başarının en önemli anahtarıdır. Otel yatak odası, mobilyaların en fazla göze çarptığı alanların başında gelir. Karyola, koltuk, masa gibi eşyalar odalarda bir uyum içerisinde olmalı ve göze hitap etmelidir. Nasıl bir dekorasyon elde edileceği tamamen otelin konseptine göre planlanmalı ve titiz bir çalışma yapılmalıdır.

Otel Yatak Odası Modelleri

Otel tipi yatak odası, evlerde kullanılandan farklı mobilyalara sahip olmalıdır. Duvarın, perdelerin ve halının rengi karyola başlığı ile uyumlu bir görüntü sergilemelidir. Otel konsepti, yatak odasının tasarımını belirleyen en önemli unsurdur. Odada yer alacak olan mobilyaların ebatları, alanın genişliğine göre özel olarak belirlenmelidir. Otel yatak odası tasarımlarında genellikle beyaz ve kahve tonlarının hâkimiyeti söz konusudur. Hayalinizdeki renkler ve tasarım konusunda Evgör Mobilya ile iletişime geçebilir ve tamamen tesisinize özel olarak hazırlanmış mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Otel Odası Mobilya Fiyatları

Otel odası mobilyaları, fiyat yönüyle de avantajlıdır. Cazip fırsatlardan, kampanyalardan ve avantajlı ödeme koşullarından yararlanarak ihtiyaç duyduğunuz tüm mobilyalara sahip olabilirsiniz. Tesisiniz için kaliteli eşyalara sahip olmak, sizi rakiplerinize karşı ayrıcalıklı kılar. Sağlam ve dayanıklı eşyalar ile oteliniz her zaman şıklığını ve modern yapısını korumaya devam eder. İster butik ister beş yıldızlı bir otel olsun mobilyalarınızı yenilemek için her zaman Evgör kalitesine güvenebilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
Otel Odası Mobilyaları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.