sadsad x
asdasd

Oturma Grupları Nostaljisi

EKLENME TARİHİ: 28 Aralık 2017

Annelerimizin büyük mobilyalarla döşeyip sonra da kimse kullanmasın, misafir gelince açılacak deyip kapısını sıkıca kapattığı salonları, yemek odalarını hatırlıyor musunuz? Çocuklar içeri girmeye bile korkarlardı. Neyse ki sonraki kuşak evin her tarafını kullanmaya karar verdi. Duvar önlerine dizilen, insana odada dolaşacak yer bırakmayan ağır ve hantal koltuk takımları, bütün odayı kaplayan yemek masaları artık tercih edilmiyor. İşlevsellik günümüzün mobilya anlayışında mutlaka önem verilen bir husus oldu. Hatta salonların tamamını tek parça ile döşemek yerine bölümlere ayırmak ve özel köşeler yaratmak şimdilerde çok daha fazla tercih ediliyor.

oturma grupları nostaljisi

Oturma grupları mobilyalarını yenilemek isteyenlere tavsiyelerimiz olacak. 2018 yılının moda trendi koltuk takımları modelleri hakkında bilgi edinmediyseniz, bu konuda sizi bilgilendirmek borcumuzdur. Fethiye Lüks koltuk takımı, tek kelime ile bir tasarım harikasıdır. Çift renk ve pastel renk uyumunu mobilyalarda görmeniz imkânsız denilecek ölçüde zordur. Bu sebeple bu takıma dikkatlice bakmanızı önemli rica etmekteyiz. Koltuk takımı, yatak olabilen üçlü koltuk, yatak olmayan bir adet daha üçlü koltuk ve berjerden oluşmaktadır. Ürün iskelet sistemi 1. Sınıf kayın kerestesinden oluşmaktadır. İki yıl garanti bir üründür. Çok şık ve rahat kullanım için muhakkak görülmesi gereken bir modeldir.

Oturma Gruplarımızda Fiyat Avantajları Sürüyor

Koltuk ve salon takımları modellerinden bazıları yeni yılda da avantajlı düğün paketlerimiz seçeneği içinde yer almıştır. Bütün mobilya çeşitlerimizin tamamını Evgor.com.tr adresinde ayrıntılı olarak bulabilirsiniz. Tek tek fotoğraflanan ürünlerimizin ayrıntılı yapımı ve fiyat bilgileri sitemizde incelenebilir. Bugün 70 binden fazla eve mutluluk ve rahatlık getiren Evgör Mobilya, aynı zamanda ülkemizin en büyük online mobilya satış sitesi ile de hizmetinizdedir. İnternet alışverişleri ile seçtiğiniz mobilyalar 81 ilimizde ücretsiz olarak evinize teslim edilmektedir. Taksit seçenekleri ile birlikte mobilyalarını şimdiden alıp evlilik hazırlığı yapmak isteyen müşterilerimize yönelik olarak üç yıl ücretsiz depolama imkanı olduğunu da hatırlatalım. Sizleri kaliteli mobilyada mutluluğun tasarımla birleştiği nokta olan Evgör Mobilya’nın yeni yıl avantajlarından yararlanmaya davet ediyoruz.


Tüm koltuk takımı modellerimizi incelemek ve satın almak için Evgor.com.tr/koltuk-takimlari sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.