sadsad x
asdasd

Klasik Puf Modelleri

Evlerde, yatak odalarında, oturma odalarında hatta koridorlarda kullanımı tercih edilen puflar, klasik puf modelleri ile bulunduğu ortamı farklılaştıran ürünlerdir. klasik modelleri gibi lüks modelleri ile de hem dekoratif hem de konforlu kullanım sağlayan mobilya tamamlayıcılarıdır. Evgör, farklı alanlarda kullanıma uygun olan puf modellerini ve modellerin farklı tasarımlarını, zevkli çizgilerle zengin çeşitliliğini sizlerle buluşturmaktadır.

Pufların Kullanım Alanları Nerelerdir?

Puflar, ofisler, evler gibi yaşamımızın büyük çoğunluğunu geçirdiğimiz pek çok alanda kullanıma uygun olan mobilya tamamlayıcılarıdır. Günlük yaşamdaki rahatlık ve konforu sağlayabilecek en ideal parçalardandır. Dekoratif kullanım amacının dışında, evdeki konforu sağlamak adına da önemli bir parçadır. Puflar, çeşitli modelleri ve tasarımları ile sadece evlerde değil farklı çalışma alanlarında da kullanılmaya başlamıştır.

Evlerde ise en çok salon ve oturma odalarında kullanılsa da yatak odalarının da vazgeçilmez dekorasyon malzemelerindendir.

Puf Modellerinde Hangi Kumaşlar Kullanılmaktadır?

Puflar, her ne kadar rahatlığı ile önemli bir yere sahip olsa da kullanılan kumaşı, tasarımı ve rengiyle bulundukları mekânı zenginleştiren ve şık gösteren bir özelliğe sahiptir. Bu sebeple puf tasarımlarında kullanılan kumaş detayı oldukça önemli bir ayrıntıdır. Puf tasarımları, şıklığıyla vazgeçilmez olan deri kumaş, tarzıyla cezbedici kapitone kumaş, deri görünümlü nubuk kumaş, silinebilir özelliği ile tay tüyü kumaş gibi sıklıkla kullanılan kumaşlarla üretilmektedir.

Evgör, puf koleksiyonunda, kullanılan kumaşlar ve malzemelerin eşlik ettiği, şıklığı sonuna kadar hissedeceğiniz, estetik zevke başarılı bir çizgide yön veren tasarımlar sunmaktadır.

Özelliklerine Göre Puf Modelleri Nelerdir?

Puflar, bazen ayna önünde dekoratif olarak, bazen oturmalık puflar olarak, bazense yatak ucu olarak kullanılan, yatak odası puf seçenekleri olan mobilyalardır.

Kimi puflar sandıklı olarak üretilirken, kimi puflar oturmalık ya da dekoratif amaçlı tasarlanmaktadır. Ayak yapıları ile farklılık gösteren, metal ya da ahşap ayaklı puf, şekli ile dikkat çeken yuvarlak ya da dikdörtgen puf, boyutuna göre uzun puf olarak tasarlanan farklı modellerdeki puflar, bu özellikleri ile kullanım amaçlarına uygun üretilmektedir.

Evgör'ün, dikkat çeken tasarımlarından olan Lavida klasik puf takımı, döşemesi ve şık ayak tasarımının yanında, özel el işçiliği sayesinde de zevkli bir tasarım olarak sunulmaktadır. Zeon klasik puf modeli de şıklığı ile büyüleyici bir etkiye sahiptir. Uzun puf modeli ile bu tasarımlar oldukça etkileyici bir estetikle sizleri karşılamaktadır. Zeon klasik puf takımı ayna ve puf olarak satışa sunulmaktadır.

Farklı birr diğer seçeneğiniz olan Masal puf modeli ise daha toplu olmakla beraber, yüksekliği, kullanılan kumaşı ile dikkat çekmektedir. Verona klasik puf, Kayra klasik puf, farklı tasarımı ile estetik algıyı yenileyen orkide klasik puf gibi tasarımı ve malzeme kalitesi ile birbirinden şık puf ve puf takımı modelleri  dikkat çekici ve şık seçeneklerdendir.  

Evgör Puf Fiyatları Nedir?

Estetiği ve kullanılan malzemenin kalitesi ile beraber, el işçiliğinin sergilendiği puf takımı koleksiyonları, bütçenizi düşünerek yapılan indirimler, alım gücünüzü zorlamayan fiyatlar sunmaktadır. Zemheri klasik puf takımı, nostaljik çizgisi ile Garden klasik puf takımı, Sentoz puf takımı gibi pek çok tasarımla evlerinizde en özel köşeleri oluşturabilirsiniz. Estetiği, kalitesi ve cazip ödeme seçenekleri ile puf takımı ve en ideal puf fiyatları sizleri beklemektedir.

devamını oku...
kapat...
klasik puf
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.