sadsad x
asdasd

Salon Takımı Aksesuarları

EKLENME TARİHİ: 13 Şubat 2018
Salon dekorasyonu oldukça önemlidir. Evin en çok kullanılan bölümlerinden biri olan salonlar için aksesuar seçimine dikkat etmek gerekir. Salon aksesuarlarının doğru bir şekilde kullanılması salon dekorasyonunda en önemli kurallar arasındadır.

Salon Dekorasyonunda Vazo ve Biblo Seçimi
Salon dekorasyonunu tamamlayan en önemli unsurlardan biri de vazolardır. Mobilya seçimine uygun vazo seçimi dekorasyonunuzu tamamlayacak aksesuarlardandır. Vazo seçimini doğru yapan ev sahipleri hem şık ve estetik bir salon dekorasyonuna sahip olur hem de mobilyalarına uygun bir kombin hazırlama fırsatı yakalar. Salon dekorasyonunda doğru vazo seçimi yapmak isteyen kişilerin pastel tonlarında işlemeli desenlere sahip vazoları tercih etmeleri gerekmektedir. Salon dekorasyonunda bibloların yeri çok ayrıdır. Sıcak ve şık bir hava katmak istiyorsanız takım halinde biblo seçimi çok doğru bir alternatif olacaktır.

salon takımı aksesuarları

Salon Dekorasyonunda Şık Ve Göz Kamaştırıcı Sehpalar
Salon dekorasyonunun en işlevsel mobilyalarından biri de orta sehpalardır. Günümüzde her tarza uygun rengarenk ve şık orta sehpa modellerini bulmak mümkün. Orta sehpa seçimi yapacak olan kişilerin dekoratif olması kadar işlevselliğine de dikkat etmesi gerekir. Orta sehpa seçiminde salonların büyüklüğü dikkat edilmesi gereken konuların başında gelir. Kullanım kolaylığı sağlayan orta sehpa seçiminde küçük salonlarda küçük, büyük salonlarda daha büyük sehpalar tercih edilmesi gerekmektedir. Orta sehpayı salon dekorasyonunun herhangi bir yerine rahatlıkla konumlandırabilirsiniz. Sehpa seçimi yaparken salon takımınızla uyum sağlamasına dikkat etmelisiniz. Rustik veya country tarzına sahip salon takımları için eski, işlemeli sehpalar son derece elverişlidir. Yerden avantaj kazanmak isteyen ev sahipleri birçok küçük sehpanın bir araya getirilerek oluşturduğu sehpa modellerini tercih edebilir. Krem, bej, ceviz veya beyaz renkli mobilyalara sahipseniz gümüş renkteki sehpa modelleri tam salon dekorasyonunuza göre. Klasik mobilyaya sahip salon dekorasyonlarda ayakları oymalı sehpa modelleri tercih edilebilir. Sehpa malzemesi seçiminde sehpayı kullanacağınız süreyi, oturma takımı ölçülerini ve oda genişliğini baz alabilirsiniz.

Salon Dekorasyonunda Lambader Seçimi Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Lambaderler salonlara şık, modern ve ferah hava katan en önemli aksesuarlardan biridir. Ayaklı lambaderler rahat ve özel köşeler yaratmak adına ortaya konulan modern tasarımlardır. Estetik ve zarif bir görünüm kazandıran lambaderler günümüzde salon dekorasyonlarının vazgeçilmezi haline geldi. Lambader seçerken salon dekorasyonunun genel tarzı, dokusu ve rengi dikkat edilmesi gereken en önemli konuların başında gelmektedir. Eğer salon takımı modeliniz country tarza sahipse ferforje veya ahşap lambader modelleri tam dekorasyonunuza göre. Modern ve minimalist bir tarza sahip olan salonlarınız için sarkıt veya ahşap metal lambader modelleri tercih edebilirsiniz. Salonlarınızda sıcak bir hava yaratmak istiyorsanız ahşap lambader modelleri ön plana çıkıyor. Endüstriyel tarzdan hoşlanan kişiler için metal lambader modelleri salonlara farklı bir hava katıyor. Metal lambaderler salonda cool bir hava yaratıyor. Salon dekorasyonunuzda kullanılan malzemeler lambader seçiminde çok önemli bir yere sahip.

Salonlara İlham Veren Kitaplık Modelleri
Salonunuzu kullanışlı hale getirmek ve hareketlendirmek mi istiyorsunuz? Sizin için en doğru tercih kitaplık seçimi olacaktır. Hem estetik hem de kullanışlı birçok kitaplık ve raf modeli bulunuyor. Salonlarınıza zengin bir görünüm katacak kitaplık modellerini salon dekorasyonunuza uygun şekilde seçmeniz gerekir. Modern kitaplık ve raf modelleri duvarlara çekici bir görünüm kazandıracak.

Avizeler ile Salonlarınızın Ahengini Değiştirin
Aydınlatmalar salonun ahengini değiştiren ve cazibe katan aksesuarlardır. Salon büyüklüğüne ve dekorasyona uygun avize seçimi salonlara bütünlük kazandırır. Modern, minimalist ve göz dolduran avize modelleri sayesinde evinizin tarzını tamamen değiştirebilirsiniz.
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.