sadsad x
asdasd

Pembe Mobilya Kullanmaktan Korkmayın

EKLENME TARİHİ: 25 Nisan 2018
Salonlarımızın dekorasyonunda genel olarak fazla aşırıya kaçmıyor bildik, güvenilir çok karşılaşılan renkleri tercih ediyoruz. Kısaca riske girmekten hoşlanmıyoruz. Oysa son yıllarda gözde olan tozpembe ya da pudra rengi salon takımları bildik kalıpları yıkmaya kararlı.

Önceleri, yalnızca çocuk odalarının gözdesi pembe artık salonlarımıza taşıyor. Pembe açık tonlarda kullanıldığında; ferahlık, doğru birleşimlerle koyu renklerle kullanıldığında salonlarımıza sıcaklık katıyor. Aynı zamanda birçok renkle uyumlu olması pembeyi salonların yükselen rengi yapıyor. Dikkat etmeniz gereken tek konu renklerin birbirini boğmasından kaçınmak.

Pembe Mobilya Kullanmaktan Korkmayın

Koltuk takımı ‘nız pembe ise halı perde gibi tamamlayıcı öğelerinizi açık tonlardan ve pastel renklerden seçebilirsiniz. Ya da kendinizi gri ve pembenin uyumuna bırakabilirsiniz. Mavinin pembe ile olan ahengini de gözden kaçırmayalım. Özellikle lacivert, daha da aykırı bir etki yaratmak istiyorsanız camgöbeği ile farklılığınızı ön plana çıkarabilirsiniz.

Daha öncede söylediğimiz gibi pembeyi pek çok renkle kombinleyerek daha etkileyici salonlar yaratmak mümkün. Önceki yıllarda pembe salonlara yalnızca aksesuar olarak girebiliyordu ancak eğer pembe koltuk takımı ‘nızı, beyaz mobilya ile kombinelerseniz, ortaya inanılmaz ferah bir o kadar estetik ve güzel bir görünüm çıkacaktır. Her ne kadar salonda pembe kullanmak iddialı ve riskli görünse de doğru kombinler kullanıldığı takdirde, pembe o bildik kadınsılıktan kurtulacak ve salonlarınıza bambaşka bir görünüm kazandıracaktır. Günün stresinden arınmak ve huzuru bulmak istiyorsanız, salonda pembe kullanmaktan korkmayın.
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.