sadsad x
asdasd

Salonunuz İçin En İyi 10 Orta Sehpa Önerisi

EKLENME TARİHİ: 08 Nisan 2022

Orta sehpalar; salon ve oturma odaları ile ofis, iş yeri, otel ve hastanelerde yer alan bekleme ve görüşme odalarında mutlaka bulunması gereken küçük mobilyalar ya da mobilya takımlarının parçalarıdır. Yaşam alanlarının tamamlayıcı mobilyaları olan orta sehpalar, hem salon ve oturma odası takımlarının dekorasyonunu bütünlemeli hem de ergonomik bir kullanım sunmalıdır. Özellikle salon dekorasyonunun vazgeçilmez öğeleri olan orta sehpalar, mekanlara estetik ve konfor katarlar. Orta sehpa alırken dikkat etmeniz gereken ise sehpanın mekâna uygunluğu ve diğer mobilyalarınızla ahenk yaratmasıdır. Ayrıca bu ürünlerin kaliteli materyallerden üretilmiş olması ve güvenilir markalardan edinilmesi de önemlidir. Bu doğrultuda Evgör’ün 10 orta sehpa modelini sizlere öneriyoruz.

1-) Alters Gold Sehpa

Evgör’ün kaliteli malzemelerden üretilen orta sehpaları arasında gold rengi ile öne çıkan modeli Alters Gold Sehpa, ışıltısı ile salonlarınıza canlılık getirir. %100 metal üstü kaplama olarak üretilen bu model farklı tasarımı ile de göz dolduruyor.

 alters gold sehpa

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

2-) Lite Orta Sehpa

Dairesel mobilyalardan hoşlanan ve orta sehpaların yaşam alanlarında fazla yer kaplamasını istemeyenlerin favorisi Evgör’ün Lite Orta Sehpa modeli oluyor. Küçük boyutlara sahip salon ve oturma odalarına uygun olan bu model hem klasik hem de modern mobilyalarınızla ahenk yakalayarak yaşam alanlarınıza estetik katacak.

 lite orta sehpa

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

3-) Manoya Silver Metal Orta Sehpa

Özgün tasarımı ile dikkat çeken Manoya Silver Metal Orta Sehpa, tasarımı ve asimetrik yapısı ile modern salonlara uygun bir model. Sade döşenmiş geniş mekanlarınıza konumlandıracağınız bu orta sehpa sağlığınıza zarar verecek kanserojenleri de içermiyor. Temizliği de kolay olan bu sehpa çocuklu aileler için ideal bir ürün.

 manoya silver orta sehpa

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

4-) Menta Ceviz Orta Sehpa

Evlerinde ve ofislerinde doğal bir hava yaratmak isteyenlerin favorisi olan Menta Ceviz Orta Sehpa ahşabın güzelliğini yaşam alanlarınıza taşıyacak bir model. Üç parçadan oluşan bu ürün yuvarlak hatları ve ayaksız olması ile modern stilde dekore edilmiş mekanlarınıza çok yakışacak.

 menta ceviz orta sehpa

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

5-) Olimpik Gold Orta Sehpa

Evgör’ün cam tablalı Olimpik Gold Orta Sehpa modeli ile camın zarafetini evlerinizde yansıtabilir, gold metal ayaklarıyla göz alıcı bir dekorasyona imza atabilirsiniz. Farklı ayak tasarımı ile dikkat çeken bu orta sehpalar ayrıca pratik kullanım sunmaları açısından da sıkça tercih ediliyor.

 olimpik orta sehpa

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

6-) Peltas Gold Orta Sehpa

Sadeliğin içinde ışıltı arayanların favorisi olan Evgör orta sehpa modellerinden biri Peltas Gold Orta Sehpa oluyor. Krom modeli de bulunan bu orta sehpa hem modern hem de klasik salon takımları ile oturma odası mobilyalarıyla kombinlenebilir.

 peltas orta sehpa

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

7-) Prizma Orta Sehpa

Geometrik şekiller ile keskin hatlı objeleri sevenler için özel olarak tasarlanan Prizma Orta Sehpa çarpıcı metal kaplaması ve renkli cam yüzeyi ile göz dolduruyor. Altı kenarı bulunan bu sehpa modeli sade mobilyalarla kontrast yapılarak minimal tarzda döşenmiş mekanların da star parçası olabilir.

 prizma orta sehpa

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

8-) Veyzona Orta Sehpa

Kullanışlı, sade ve dayanıklı bir orta sehpa arıyorsanız Evgör’ün Veyzona modeli ile mutlaka tanışın. Özellikle dar salonlar ile küçük mekanlar için tasarlanmış olan bu sehpa, çekmecesi sayesinde kullanıcılara depolama alanı sunmasının yanında şıklığı ile de yaşam alanlarınızın vazgeçilmezi olacak.

 veyzona orta sehpa

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

9-) Zenra Orta Sehpa

Kare ve dairesel sehpaların aksine dar salonları daha geniş göstermek için dikdörtgen sehpalar kullanılması önerilir. Cam ve metalin ahengini bir arada sunan dikdörtgen şekilli orta sehpa Zenraküçük mekanlarda yer açmak için ideal bir model.

zenra orta sehpa 

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.

10-Hayki Gold Sehpa

Farklı ayak dizaynı ve üç parçalı görünümü ile en çok tercih edilen Evgör orta sehpa modellerinden biri olan Hayki, klasik mobilyaların tamamlayıcısı. Bu çarpıcı sehpa altın varaklı koltuk takımlarınız için uyumlu bir tamamlayıcı aksesuar olabilir.

hayki gold sehpa

Ürünü incelemek ve satın almak için tıklayın.


Küçük salonunuz için dekorasyon konusunda kararsız kaldıysanız Küçük Salonlar İçin Dekorasyon Önerileri başlıklı blog yazımıza da göz atabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.