sadsad x
asdasd

TV Koltuğu & Baba Koltuğu

Oturma odanızda en sevdiğiniz diziyi ya da filmi izlerken konforun zirvesini yaşamak için TV koltuğunu tercih edebilirsiniz. TV koltukları, birbirinden rahat ve estetik tasarımlarıyla sırt ağrılarını önler. En rahat şekilde televizyon izlemenize olanak sağlar. Yorucu bir günün ardından dinlenmek için oldukça idealdir.

Alanı verimli kullanarak mekândan tasarruf yapmanıza da olanak sağlayan bu koltuklar vazgeçilmeziniz olabilir. Konforu en üst düzeyde deneyimlemeniz için tasarlanan televizyon koltuğu, bel ağrılarınızı dindirmeye de yardımcı olur. Bu koltukların baş ve ayak kısımlarında bulunan destek kısımları konforunuzu artırır. Yüksek kaliteli malzemelerle üretilen koltuklarımız, oturduğunuz anda vücudunuzun şekline uyum sağlar. Bu sayede konforun zirvesini yaşarken dinlenebilir ve enerjinizi toplayabilirsiniz.

Sundukları estetik görüntüyle TV koltuk modelleri, salonunuza konforlu ve sıcak bir görünüm katar. Bunun yanında son derece fonksiyoneldirler. Ayaklarınızı rahatça uzatmanıza ve uzanmanıza olanak sağlayan kullanışlı tasarımlara sahiptirler. Ayrıca koltuğunuzda bulunan özel bölmeye dergi, kitap veya gazete koyabilir ve dinlenirken rahatça okuma yapabilirsiniz.

Bu koltuklar deri ve keten kumaş seçenekleriyle birlikte gelir. Deri koltukların modern ve rahat tasarımları vazgeçilmeziniz olur. Bununla birlikte, deri koltukların temizlenmesi de daha kolaydır. Aynı zamanda birinci kalite özel kumaş ile üretilen keten kumaşlı koltuklar da son derece şık ve rahattır. Özel kumaşı sayesinde toz tutmaz ve lekelenme durumunda kolayca temizlenebilir. Bütün koltuklar yırtılmalara, aşınmaya ve solmaya karşı dayanıklı, nem emilimi yüksek ve silinebilir malzemelerden üretilmiştir.

Baba koltuğu ve televizyon koltuğu modellerimizde sağlığa zararlı hiçbir malzeme kullanılmamıştır. Kanserojen maddeler içermezler. Bu yüzden koltuklarımızı güvenle alabilir ve uzun yıllar kullanabilirsiniz. Bütün koltuklarımız en yüksek kaliteye sahip malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Evgör Mobilya olarak, bizim için sizin sağlığınız ve rahatınız her daim ön plandadır.

Birçok modelin arasından size en uygun modeli dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Bazı modellerin dönme ve sallanma özellikleri mevcuttur. Bu da konforunuzu artırır. Evinizin dekoruyla uygun olması için pek çok renk seçeneği de mevcuttur. Dekorunuza uygun olarak ister deri ister kumaş seçim yapabilirsiniz. Hangi seçimi yaparsanız yapın, bütün koltuklarımız üst düzey kaliteye sahip ve rahattır.

Günün yorgunluğunu atabilmenize yardımcı olan baba koltukları, aynı zamanda son derece fonksiyoneldir. En rahat ettiğiniz şekilde koltuğunuzu konumlandırabilirsiniz. Rahatça açıp kapanan kullanışlı tasarımıyla fazla yer kaplamaz. İşiniz bittiğinde kapatarak mekândan tasarruf edebilmenize olanak sağlar.

Baba Koltuğu & Televizyon Koltuğu Modelleri

Baba koltuğu ve televizyon koltuğu modelleri için pek çok model beğeninize sunulmuştur. Hangi modeli seçerseniz seçin, bütün ürün çeşitlerimiz son derece rahat ve yüksek kalitelidir. Ayrıca evinizin dekoruna uyum sağlaması adına çeşitli renk ve döşeme seçenekleriyle birlikte gelir. Deri koltuklarınızla uyum sağlayacak deri modeller de mevcuttur. Bununla birlikte, çeşitli renk seçenekleriyle kumaş modeller de size sunulmuştur.

Örneğin, Ripon Baba Koltuğu ile yorucu bir günün ardından konforun zirvesini yaşayabilirsiniz. Oturduğunuz anda vücudunuzun şeklini alan bu model sizi konforla yeniden tanıştıracak. Birinci kalite özel kumaştan üretilen bu modelimiz oldukça iyidir. Son derece şık ve modern bir görünüme sahip olan bu modelde ayak uzatma ve uzanma özellikleri bulunur. Yumuşak yastıklarına kollarınızı koyabilir ve ayaklarınızı uzatarak dinlenebilirsiniz.

Leon TV Koltuğu ise modern ve şık tasarımıyla dikkat çeker. Aynı zamanda son derece kullanışlıdır. Nubuk benzeri özel kumaştan üretilen bu modelde kumanda, kitap, dergi cebi bulunur. Bu sayede dinlenirken bir yandan da ihtiyacınız olan eşyalarınıza rahatça ulaşabilirsiniz. Bu fonksiyonel modelin ayrıca ayak uzatma, uzanma, sallanma ve dönme özellikleri bulunur. Tüm bunlar, dinlenirken bir yandan da rahatlamanıza maksimum katkıda bulunur.

Başka bir modelimiz olan Olinda Baba Koltuğu keyifle dinlenmek isteyenler için idealdir. Son derece cazip ve şık görünümüyle dikkat çeken bu modelin sunduğu konfor en üst seviyededir. Yine bu modelde de ayak uzatma ve uzanma fonksiyonları bulunur. Dergi cebi sayesinde istediğiniz eşyayı koyabilir ve rahatça ulaşabilirsiniz. Rahatına düşkünler için oldukça ideal bir modeldir.

Yumuşak tuşeli özel kumaş ile üretilen Martin TV Koltuğu ise şık görünümüyle hem beğenileri toplar hem de son derece rahattır. Oldukça fonksiyonel bir model tasarımına sahiptir. Ayak uzatma, uzanma, sallanma ve dönme özelliklerine sahiptir. Bu sayede dinlenirken rahatlayabilirsiniz. Şık tasarımıyla pek çok mekana uyum sağlar. Uzun yıllar rahatlığını ve fonksiyonelliğini korur.

Nitra TV Koltuğu da kullanışlı yapısı ve elit görünümüyle tüm takdirleri üzerinde toplar. Oldukça konforlu ve fonksiyonel bir modeldir. Yorucu bir günün ardından en iyi şekilde dinlenmenize olanak sağlar. Ayak uzatma, uzanma, kumanda, kitap, dergi cebi ve USB şarj portu gibi ek özellikleri vardır. Dinlenirken bir yandan rahatça telefonunuzu şarj edebilir ve televizyonunuzu izleyebilirsiniz.

TV Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Televizyon koltuklarının özellikleri, modelden modele pek çok farklılık gösterir. Bu koltuklarda rahatlık en ön planda olduğundan sizin en rahat edeceğiniz özelliklere sahip koltukların seçilmesi gerekir. Çeşitli özelliklere sahip modellerimiz de sizin rahatınız düşünülerek tasarlanmıştır. Pek çok seçenek arasından sizin için en rahat ve kullanışlı olanı seçebilirsiniz.

Kumaştan yapılan koltukların en önemli özelliği terletmiyor olmalarıdır. Bu sayede rahatça dinlenebilmenize olanak sağlarlar. Uzun süre oturduktan sonra koltuğun terleme yapması sık karşılaşılan bir durumdur. Bunun önüne geçmek için yüksek kaliteli terletmeyen kumaş kullanılması gerekir. Tüm kumaş koltuklar ise terletmeyecek şekilde üretilmiştir.

Bunların haricinde, ayaklarınızı rahatça uzatıp dinlenebilmeniz için koltuğunuzun hemen alt kısmında ayaklar için küçük bir bölme bulunur. Bu bölmeyi ihtiyacınız olduğunda açıp kapayabilirsiniz. Bu sayede alan tasarrufu da yapmanıza olanak sağlar. Dinlenmek istediğinizde bu bölmeyi kolayca açarak ayaklarınızı uzatabilirsiniz.

Bel ve oturma bölümlerini kendinize göre ayarlamanız da mümkündür. Bu sayede daha konforlu bir şekilde dinlenebilirsiniz. Ayrıca oturduğunuz anda vücudunuzun şeklini alan ve sizi destekleyen TV koltukları sayesinde bel ve sırt ağrısı çekmezsiniz.

USB girişi ve dergi, kitap, gazete, kumanda cebi olan modeller de mevcuttur. Bu gibi modeller sayesinde dinlenirken yerinizden kalkmadan telefonunuzu şarj edebilirsiniz. Telefonunuzu şarj etmek için uzağa gitmenize veya koltuğunuzdan kalkmanıza gerek kalmaz. İhtiyaç durumunda hemen ulaşabilirsiniz. Cebe koyacağınız dergi, kitap ya da kumanda ile de dinlenirken kaliteli vakit geçirebilirsiniz.

Baba koltuklarının bir diğer özelliği de son derece dayanıklı olmalarıdır. Özel malzemelerden üretilen koltuklar uzun seneler konforlarından herhangi bir şey kaybetmeden kullanılabilir. Seneler sonra bile aynı konforu sunarlar. Kolay kolay aşınmaz ve deforme olmazlar. Bu yüzden pek çok kişi tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilirler.

En Konforlu TV Koltuğu Modelleri Hangileridir?

Öncelikle herkesin konfor anlayışı farklıdır. Bu yüzden en rahat hissedeceğiniz modeli seçmeniz önem taşır. Bazı kişiler daha sert yapılı koltuklarda rahat edebilir. Bazı kişiler ise tam aksine yumuşak modellerden hoşlanıyor olabilir. Bu durumda seçeceğiniz modelin buna uygun olması gerekir.

Yumuşak yapılı koltuklardan hoşlananlar için puflu TV koltuğu modelleri idealdir. Bu sayede koltuğunuza rahatça gömülebilir ve dinlenebilirsiniz. Ayaklarınızı uzatmanıza olanak sağlayan modeller de son derece konforludur. Ufak bir bölmede bulunan mekanizmayı açarak koltuğunuzu genişletebilir ve ayaklarınızı uzatabilirsiniz.

Bazı modellerde sallanma ve dönme özelliği bulunur. Eğer sallanmak sizi dinlenirken rahatlatıyorsa bu modelleri seçebilirsiniz. Bununla birlikte, dönme özelliğine sahip koltuklar da siz dinlenirken istediğiniz yöne bakmanıza olanak sağlar. İster pencereye ister televizyona rahatça dönebilir ve izleyebilirsiniz. Bu sayede konforunuz artar ve dinlenmenin tadını çok daha iyi bir şekilde çıkarırsınız.

TV Koltuğu Temizliği

Kullanım sonrası koltuğunuzun kirlenmesi veya lekelenmesi muhtemeldir. Her ne kadar özel kumaşlardan üretilmiş olsalar da kullanım sırasında koltuğunuz kirlenebilir. Bu durumda koltuğunuzu temizlemek için pek çok yöntem vardır. Ancak ilk olarak temizleme yönteminizin koltuğunuza zarar vermeyeceğinden emin olmanız gerekir.

Temizlik için koltuğunuza zarar vermeyecek bir temizlik ürününü (sabun, Arap sabunu, özel koltuk temizleyicileri vs.) ılık suyla karıştırın. Ardından temiz bir bezi bu suya batırın ve iyice sıkın. Artık koltuğunuza zarar vermeyecek yavaş hareketlerle kirlenen bölgeyi temizleyebilirsiniz. Uygulayacağınız sert hareketlerin koltuğunuza zarar verebileceğini unutmamalısınız. Bu yüzden inatçı lekeler için özel temizleyicilere başvurabilirsiniz. Son olarak ıslak bölgenin temiz ve kuru bir bezle nemini almaya da dikkat etmelisiniz.

TV Koltuğu Fiyatları 2024

Konforu ve fonksiyonelliği ile dikkat çeken TV koltuklarının fiyatları kullanıcılar için merak konusudur. Bu koltuklar geniş bir fiyat aralığında sizlere sunulur. Her zevke ve her ihtiyaca uygun baba koltuğu modelleri için en uygun fiyatları da Evgör Mobilya'da bulmanız mümkündür!

Şunu belirtmemiz gerekir ki, koltukların yapımında kullanılan malzemeler fiyatları etkiler. Televizyon koltuğunuzun uzun yıllar kullanılabilmesi için en kaliteli malzemeden üretilmesi gerekir. Bununla birlikte, bu koltukların fonksiyonel özellikleri de fiyatları etkileyen bir başka unsurdur. Dönme, sallanma, ayak uzatma, cep, USB girişi gibi özelliklere sahip olan koltukların fiyatları daha yüksek olabilmektedir. Siz de kendiniz için TV koltuğu & baba koltuğu arıyorsanız, hemen modellerimize göz atın. Fiyatları da ilgili ürün sayfalarımızda kolayca görebilirsiniz!

En Rahat ve Uygun Fiyatlı TV Koltukları Evgör Mobilya'da!

Evgör Mobilya olarak, sunduğumuz en rahat ve uygun fiyatlı TV koltuğu seçenekleriyle konforunuzu zirveye çıkarıyoruz! En kaliteli malzemelerden, birinci sınıf işçilikle üretilen modellerimiz dinlenmenize yardımcı olacak. Bu sayede kendinizi daha enerjik ve dinç hissedeceksiniz. Hayat kaliteniz de bununla birlikte artacak. Siz de en rahat ve uygun fiyatlı televizyon koltuğunu bulmak için hemen birbirinden kaliteli modellerimizi inceleyin!

devamını oku...
kapat...
Siyah TV Koltuğu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.