sadsad x
asdasd

Yan Sehpa Modelleri

Bir evde düzeni ve şıklığı aynı anda sağlamak oldukça zordur. Bu nedenle sık sık dağılan evlerde fonksiyonel mobilyalar büyük kolaylık sağlar. Fonksiyonel bir mobilya olarak değerlendirilebilecek ürünlerden biri yan sehpalardır. Yan sehpaların birbirinden farklı model alternatifleri, kullanışlı bir yapı vadetmelerinin yanı sıra şıklığıyla da göz doldurur. Klasik motifler, modern tasarımlar ya da sade tasarımlar arasından evinize yakışacak bir seçim yapabilirsiniz. Seçiminizi malzeme türüne göre de yapma şansınız vardır. MDF ya da metal malzeme kullanılarak üretilen modellerin yanı sıra zarif el işçiliği taşıyan ürünler arasından kararınızı vermekte epey zorlanabilirsiniz.

Dekorasyonunuzu Tamamlayacak Yan Sehpalar

Yan sehpalar, her türlü dekorasyona kolayca uyum sağlar. Avangard bir stil ya da spor bir tarz sunan koltukların aralarında mutlaka yan sehpalara yer verilmelidir. Bunun yanı sıra iki berjer arasında, L koltukların bitiş noktasında ya da kendi zevkinize göre istediğiniz bir noktada bu eşsiz güzellikteki ürünleri kullanabilirsiniz. Yan sehpa modelleri, josefin koltuk çeşitleri ile son derece yakışır. Özellikle el işlemeli tasarımlar, josefin modeller ile bir araya geldiğinde ortaya eşsiz bir görüntü çıkar.

Dekoratif bir görüntü elde etmek için sehpalarınızın üzerinde rengârenk çiçeklerin olduğu saksıları ya da çerçeve, biblo gibi aksesuarları kullanabilirsiniz. Koltuk yanı sehpa üzerine ailecek çektirdiğiniz fotoğrafları koyabilir; sizi yansıttığını düşündüğünüz diğer aksesuarları da çerçevelere eşlik edecek şekilde yerleştirebilirsiniz. Bir diğer alternatifiniz ise ürünün görsel şıklığını kapatmayacak örtüler tercih etmektir.

Fonksiyonel Özelliklere Sahip Yan Sehpa Modelleri

Metal yan sehpa ve diğer ürünleri evinizin farklı noktalarında farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Tek katlı modellerin yanı sıra iki katı olan ya da çekmecesi olan ürünlerden de bahsetmek mümkündür. Çekmeceli modellerin ortada dağınıklığa sebep olan eşyaları toparlama yönüyle birçok avantajı vardır. Televizyon kumandanızı sürekli muhafaza edebileceğiniz bir alan ya da bozuk paralarınızı koyabileceğiniz gizli bir bölme olarak çekmeceli yan sehpalardan yararlanabilirsiniz.

Gazete okurken, el işi yaparken ya da kitap okurken çeşitli eşyaları bir yerlere koymanız gerekebilir. Sıradan bir yere bıraktığınız eşyalarınız ise kolayca kaybolabilir. Koltuğa sıfır mesafede kullanılabilen ürünler, bu noktada işinizi ciddi anlamda kolaylaştırır. Her zaman elinizin altında olan bir yan sehpa ile ortalıkta dağınıklıktan eser kalmaz.

Diğer Mobilyalarınıza Şıklığıyla Eşlik Edecek Yan Sehpa Çeşitleri

Bir evin en gösterişli kısmı salondur. Salonda bulunan tüm eşyalar birbiriyle uyumlu bir görüntü sergileyerek şıklığı ortaya çıkarır. Bunun yanı sıra dekoratif bir görüntü sergileyen mobilyaların aynı zamanda kullanışlı bir yönü olması da gerekir. Üzerine hiçbir şey koyamayacağınız dayanıksız mobilyaların kısa sürede yenilenmesi ve yerine başkalarının konulması gerekebilir. Tüm bunlar düşünüldüğünde, Evgör’ün yan sehpa modelleri salonunuz için ideal bir seçimdir.

Evinizde Dağınıklığı Önleyecek Yan Sehpalar

Özellikle misafirlerini konforlu bir ortamda ağırlamak isteyenler yan sehpaları kullanabilir. Kalabalık bir davetli grubu ağırlamanız gerektiğinde herkese masada servis yapmanız mümkün olmayabilir. Bu nedenle bazı konuklarınızın tabaklarını yan sehpaların üzerine koyarak lezzetli yiyeceklerle buluşmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarınız TV karşısında yemek yerken etrafa dökmemeleri için önlerine bir sehpa koymakta fayda vardır. Kendi düzeniniz, konuklarınızın rahatı ve çocuklarınızı istedikleri her yerde yemek yiyebilmesi gibi daha pek çok sebeple yan sehpa modellerini satın alabilirsiniz.

Pratik kullanım için bir ürün arayanlar, C yan sehpa çeşitlerini tercih etmelidir. Son derece ergonomik bir tasarıma ve kompakt boyutlara sahip olan bu model, koltuğa tam olarak yanaşır. Bu sayede eğilmenize gerek kalmaz. C yan sehpa modelinin bir diğer avantajı da rahatlıkla her yere taşınabilmesidir. Farklı bir odada sehpaya ihtiyacınız olduğunda hemen götürebilir ve yeni kullanım alanına ürünü rahatlıkla adapte edebilirsiniz. Hemen hemen tüm koltuk ve kanepe çeşitleriyle uyumlu olan C yan sehpalar günlük kullanım için idealdir.

Yan Sehpalarda Birbirinden Şık Model Seçenekleri

Yeni evlenenler ve evinde birtakım değişiklikler yapmayı düşünenler için her şey kusursuz bir şekilde planlanmalıdır. Öyle ki, tek bir mobilyanın bile eksik olması durumunda ciddi sıkıntılar ortaya çıkabilir ya da istemediğiniz dağınıklıklarla karşılaşabilirsiniz. Yan sehpa bu anlamda en çok talep gören ürünlerin başında gelir. Eksikliği halinde evinizi derleyip toplamakta zorlanabilirsiniz. Aynı zamanda koltuklarınızın arası boş kalır.

Misafirlerinizle kahve eşliğinde sohbet ederken fincanı koltuğun üzerine koymanız halinde dökülme ihtimali ciddi manada artar. Bu nedenle yan sehpa kullanarak bu riski önleyebilir ve gönül rahatlığıyla kahvelerinizi içmeye devam edebilirsiniz. Modellerde birbirinden hoş renk alternatifleri de vardır. Siyah, beyaz, ahşap ve gold gibi farklı renkler arasından koltuk takımlarınızın ve kullandığınız diğer aksesuarların rengine uygun olacak şekilde seçim yapabilirsiniz.

Yan Sehpa Kullanımında Dikkat Etmeniz Gereken Detaylar

Mobilyaların kaliteli yapısını korumak ve her zaman şık bir duruş sergilemesini sağlamak için doğru bir şekilde kullanılmaları gerekir. Kesici aletleri temas ettirmek, darbelere maruz bırakmak ya da üzerine fazla yük koymak yan sehpalarınızın zarar görmesine yol açabilir. Birinci sınıf malzemeden üretilen ürünler dayanıklı bir yapıya sahiptir. Her ne kadar çizilmelere karşı dayanıklı olsalar da kullanıcı hataları zarar görmelerine sebep olabilir. Ürünlerin temizliği sırasında ağır kimyasallardan uzak durmak da önemlidir. Nemli bir bez yardımıyla sehpaları silmek, tozları ise mikrofiber bir bezle almak yeterlidir.

Yan Sehpa Fiyatlarında Cazip Seçenekler

Evgör, en kaliteli yan sehpa modellerini size en cazip fiyatlarla sunar. Bu sayede aynı anda birçok modele sahip olabilir ve farklı odalarınıza koyabilirsiniz. Salonunuz için el işlemeli modeller daha uygundur, oturma odanız içinse sade tasarımlara yönelebilirsiniz. Her zevk ve her tarz için uygun yan sehpaları hemen Evgör’den satın alabilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
yan sehpa modelleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.