sadsad x
asdasd

Yatak Baza Başlık Setleri

Baza ve başlıklar, gelişen teknolojilerin bize sunduğu kullanım kolaylıklarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Siz de yaşamınızda pratikliğe ve konfora önem veriyorsanız yatak baza başlık seti sizin için ideal bir tercih olabilir. Hem fazlalıkların ortadan kaldırılmasını hem de yatak konforunu bir arada sunan ürünler, tek kişilik olarak tasarlanmaktadır. İki baza bir araya getirilerek iki kişilik kullanıma da uygun hale getirilebilir. Baza ve başlıkların tasarımında uyuma dikkat edilirken, yataklar herkesin beklentisine uygun olacak şekilde tasarlanır. Baza kapaklı tasarımı ve pratik kullanımı ile çok ilgi gören bir sisteme sahiptir.

Geniş hacimli olması eşya yerleştirmede kolaylık sağlar. Yorganlarınız, yastıklarınız, nevresim ve battaniye gibi eşyalarınızı özel havalandırma uygulamalı bazalar da güvenle saklayabilirsiniz. Yatak odası seçimleri arasında yer alan baza başlık ve yataklar, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak şekilde tasarlanır. Tek kişilik baza seti genellikle 190 cm ya da 200 cm uzunluklarda üretilir. Genişlik kısmında ise çok daha fazla seçenek karşımıza çıkıyor. Baza başlık ve yatakları ayrı ayrı satın alabileceğiniz gibi bir takım olarak da alabilirsiniz. Dolayısı ile ölçü belirleyici bir kriterdir.

Yatak almadan önce baza ve başlığınızın ölçülerini dikkate almanız gerekir. Eğer önceliğiniz yatak almak ise sonrasında baza ve başlık ile uyumlu olacak ölçülere dikkat etmelisiniz. Özenle tasarlanan seçenekler içinden kendinize en uygun bazayı belirlemek için Evgör koleksiyonuna mutlaka göz gezdirmelisiniz. Baza ve başlığınızı belirledikten sonra diğer adım yatağın boyutları ve beklentilerinizi karşılamasıdır.

Çift kişilik bir yatak takımına ihtiyacınız varsa yan yana konumlandırılacak iki adet bazanın ölçüleri ile uyumlu olacak ürünlere odaklanmalısınız. Bir baza, geçmişte kullanılan karyola sisteminin gelişmiş hali olarak düşünülebilir. Tek kişilik yatak baza başlık seti seçimlerinizde de aynı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Birbiri ile uyum içinde olan ürünler uzun süreli kullanımlar için ideal seçimlerdir.

Bir başlık ve baza takımının özellikleri temelde aynıdır. Ürünlerin tasarımında kullanılan materyaller aralarında bazı farklılıklar oluşmasını sağlar. Öncelikle ihtiyaçlarınızın neler olduğunu belirlemeli sonrasında ise hangi materyalin size daha uygun olacağına karar vermelisiniz. Bir bazanın temel kriteri ekleme kısımlarıdır. Bu kısımların dayanıklılığından ve kalitesinden tam olarak emin olmanız gerekir. Tercihlerinizi yaparken özellikle bu kısımları detaylı olarak incelemenizi öneriyoruz.

Baza Başlık Modelleri ve Özellikleri

Tek kişilik üretilen, aynı zamanda çift kişilik olarak kullanılabilen bazalar, ölçülerine göre çeşitli özelliklerle karşımıza çıkıyor. Baza ve başlığın kullanım amacına uyması için uygun ölçülerde olması gerekir. Yatak baza setleri için bir diğer önemli unsurda kullanım alanınızın sahip olduğu ölçülerdir. Tercihlerinizi belirlemeden önce ilk yapmanız gereken doğru ölçülere sahip olmaktır. Çeşitli ölçülerle tek kişilik üretilen bazalar, bazı teknik işlemler sonucu yan yana geldiğinde iki kişilik kullanıma hazır olur. İki kişilik kullanım sağlayan bazaları zaman içerisinde kullanım şeklinizin değişmesi nedeniyle tek kişilik olarak kullanabilirsiniz. Birbirlerinden ayırıp iki ayrı tek kişilik baza haline getirmek için sadece talimatları takip etmeniz yeterlidir.

İhtiyacınız olan baza başlık ve yatağa sahip olmak için Evgör koleksiyonu yanı başınızda! Setler içinde başlıklı ya da başlıksız seçenekler yer alırken baza başlık yatak gibi üçlü setler de yer alır. İlk olarak çift kişilik yatak baza başlık seti almayı planlıyorsanız, iki ayrı parça olarak ya da yekpare şeklinde seçebilirsiniz. Burada önemli kriter kullanım şeklini zamanla değiştirip değiştirmeyeceğinizdir. Bir süre sonra tek kişilik yatak takımı olarak kullanmayı düşünüyorsanız iki ayrı başlık seçimi yapmanız daha doğru olabilir.

Ürünlerdeki materyaller, bazen kişilerin çok önem verdiği detaylar olsa da bazı kişiler bu konuda hiçbir fikir sahibi olmayabilir. Baza başlık takımları; ahşap, deri, kumaş, metal ve MDF gibi birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Bir ürün hakkında karar vermeden önce materyallerini incelemek, uzun vadede düşünüldüğünde daha verimli sonuçlar almanız için önemlidir. Herkes aldığı ürünü uzun yıllar kullanmak ister. Bu sebeple de hangi materyalin daha dayanıklı olduğunu önceden öğrenmek işinizi kolaylaştırır.

Seçiminizi etkileyen ve modelleri birbirinden ayıran bir diğer önemli kriter ölçüleridir. Kendiniz için alacağınız ölçüler ile çocuklarınızın odası için alacağınız yatak ve baza ölçüleri farklılık gösterir. Genç odalarında 120 x 200 yatak baza başlık set en çok seçilen ölçülerdir. Çift kişilik seçenekler içinde ise 160 x 200 ölçüler daha konforlu kullanım sağlar. 100 x 200 ölçülerde bir baza başlık takımı genç yaşlardaki bireyler için ideal kullanım ölçüsü olabilir.

Baza Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kullanım alanı bir baza için en önemli unsurdur. İhtiyacınıza yönelik bir ürün tercih etmek ise bir diğer önemli husustur. Yatak ve baza başlık takımlarında en önemli konfor unsuru yatak seçimidir. Konforlu bir yatak ve kaliteli malzemeler ile üretilmiş bir baza, beklentilerinizi tam olarak karşılayacaktır. Çift kişilik baza takımı seçiminde alacağınız ürünün pratik olmasına dikkat etmelisiniz. Çift kişilik yatak baza başlık seti sahip olduğu ölçüler ile alanınıza uyun mu değil mi? Doğru ölçüleri belirlemeden yaptığınız bir seçim kısa vadede atıl bir ürüne sahip olmanıza sebep olabilir.

Baza başlık fiyatları ürünlerin sahip oldukları özelliklere ve ölçülerine göre çeşitlidir. Mobilya materyallerinin farklı olması fiyatların da farklılıklar ortaya çıkarır. Baza başlık setleri içinden bir tercih yapmadan önce seçeceğiniz ürünün hangi malzemelerle üretildiğini dikkatli bir şekilde incelemenizi tavsiye ediyoruz. Konforlu bir uyku ve pratik kullanım imkanı tanıyan baza setleri her evin vazgeçilmezlerinden biridir. İhtiyacınız olan ürünü doğru adresten satın almak istiyorsanız Evgör koleksiyonu ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir.

devamını oku...
kapat...
baza seti
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.