sadsad x
asdasd

Yatak-Baza-Başlık Setleri

Yatak odalarının vazgeçilmezi olan yataklar sağlığımız için son derece önemlidir. Rahat ve konforlu bir uyku, gün boyu daha dinç olmamıza olanak sağlar. Bu yüzden yatak seçimi yapılırken en konforlu modellerin seçilmesine özen gösterilir. Bununla birlikte, odalarımızın şıklığı bizi motive eden, huzurla uykuya dalmamızı sağlayan başka bir etkendir. Bu yüzden hem konforu hem şıklığı aynı anda arayanlar için pek çok ürün seçeneğimiz mevcuttur!

Bel, sırt ve boyun ağrılarının giderilmesi için konforlu bir yatak seçimi şarttır. Bu seçim yapılırken genellikle baza ve başlık da alınır. Baza, depolama alanı elde etmek ve yer tasarrufu yapmak için ideal bir seçimdir. Başlık ise hem duvardan gelen soğuğu engelleme gibi pratik özelliklere sahiptir hem de şıklığıyla uykularımıza eşlik eder. Bunları bir set halinde almak konforunuzu artırırken diğer yandan uyumu yakalamanıza da olanak sağlar.

Odanızda fazlalıklara yer vermeyen, kalabalık yapmayan, uyumlu bir görüntü oluşturmak doğru set seçimiyle mümkündür. Ayrıca odanızı dekore ederken zamandan kazanmanıza da yardımcı olur. İhtiyaçlarınıza göre ister çift kişilik ister tek kişilik pek çok model seçiminize sunulmuştur. Birbirinden konforlu modeller, şıklıklarıyla da dikkat çeker. Bununla birlikte, tercihiniz doğrultusunda iki adet tek kişilik bazayı birleştirerek çift kişilik kullanıma uygun hale getirebilirsiniz.

Baza ve başlıkların tasarımında uyum, şıklık ve fonksiyonellik aranır. Diğer yandan yataklarda ise konfor önemlidir. Sağlığınız için yatağınız en sağlıklı malzemelerden üretilmeli ve konfor baz alınarak tasarlanmış olmalıdır. Sunduğumuz hiçbir modelde sağlığınıza zararlı kanserojen maddeler kullanılmamıştır. Bu sayede güvenle mobilyalarınızı kullanabilirsiniz. Tüm ürünler yüksek kaliteli malzemelerden en son teknoloji kullanılarak üretilmiştir. Ayrıca sağlığınız ve konforunuz asla göz ardı edilmemiştir.

Her zevke hitap eden çeşitli modeller seçiminize sunulmuştur. Yatak odalarında en çok göze çarpan birbirinden şık modeller, odalarınızın vazgeçilmezi olur. Bu parçaların birbiriyle uyumlu seçilmesi, odanızın atmosferini olumlu yönde etkiler. Sabahları estetik ve şık bir odada uyanmak da hayat kalitenizi artırır. Bütünlük oluşturmak adına uyumlu parçalar almak gözlerinizi yormaz. Yapacağınız doğru seçimlerle, bakmaya ve içinde bulunmaya doyamayacağınız, son derece güzel bir odanız olabilir.

Geniş iç alana sahip bazalar, oluşturdukları ekstra saklama alanıyla odanızda yer açmanıza yardımcı olur. Odanızda fazlalık görünüm oluşturan bütün eşyalarınızı kolayca baza altına koyabilirsiniz. İhtiyacınız olan durumlarda rahatça kaldırarak ihtiyaç duyduğunuz eşyaya ulaşabilirsiniz. Titizlikle üretilen mekanizmalar bozulmaz ve rahatça kaldırılabilir. Uzun yıllar paslanmadan, aşınmadan kullanmak mümkündür.

Yatak başlığı, bazalar alınırken tamamlayıcı parça olarak tercih edilir. Çoğu zaman odanın dekoruyla ve bazayla uyumlu olmasına dikkat edilir. Başlıklar, estetik görüntüyü tamamlamanın yanı sıra yatağın kullanım ömrünü de uzatır. Ayrıca duvardan soğuk gelmesini de önler. Sırtınızı duvara yaslamak bel, omuz ve sırt ağrısına neden olur. Bu yüzden kitap okurken ya da telefonunuzda gezinirken konforlu bir başlığa yaslanmak ağrıların da önüne geçer.

Yatak seçimi ise kaliteli uyku uyumak ve bel bölgesinin sağlığı için son derece önemlidir. Yine yataklardaki Bonel yay sistemi, uzun yıllar deforme olmadan konforun zirvesini yaşamanızı sağlar. Ara katmanlara eklenen kuş tüyü süngerler, daha yumuşak yüzeyler oluşturarak oldukça kaliteli bir uyku uyumanıza destek olur. Sırt, omuz ve bel ağrıları çekmezsiniz. Kaliteli bir uyku ise çok daha mutlu bir hayatın kapılarını açar. Çünkü her güne daha pozitif ve keyifli başlayabilirsiniz.

Her Zevke Uygun Yatak Baza Başlık Modelleri

Zevkinize hitap edecek ve odanızla uyum sağlayacak pek çok yatak baza başlık modeli seçiminize sunulmuştur. İhtiyaçlarınızı karşılayan modellerden birini seçerek konforu ve şıklığı en zirvede yaşayabilirsiniz. Hangi modeli seçerseniz seçin bütün modeller birbirinden konforlu ve şıktır.

Örneğin, Tango Yatak Baza Setimiz konforlu ve rahat görünümüyle dikkat çeker. Son derece kullanışlı ve rahat bir modeldir. Birinci sınıf malzemeden üretilmiştir ve sağlığa zararlı hiçbir kanserojen madde içermez. Rahat bir şekilde uykuya dalmanıza yardımcı olur. Özel olarak üretilen Bonel yay sistemi ve ara katmanlarındaki kuş tüyü süngerler eşsiz bir uyku deneyimi sunar.

Diğer yandan kapitone başlığıyla dikkat çeken Peroni Yatak Baza Seti şıklığıyla odanızın yıldızı olacaktır. Son derece şık olan bu modelimiz, odanızın ambiyansını baştan aşağı değiştirir. Estetik görünümünün yanı sıra aynı zamanda son derece konforludur. Kolayca temizlenebilir, toz tutmaz. Senelerce canlılığını ve parlaklığını yitirmeden kullanmanıza olanak tanıyan bir modeldir.

Çarpıcı rengiyle Lotenno Yatak Baza Seti, derinin muhteşem havasını odanıza taşır. Bu yatak baza modeli de son derece konforludur. Deri döşemenin kusursuz yumuşaklığı sayesinde sırtınızı rahatça başlığa yaslayabilir ve yatağınızdan hiç çıkmak istemeyebilirsiniz. Modern, sade ve şık görünümüyle dikkat çeker.

Tek kişilik setler arayanlar için de pek çok model vardır. Tek kişilik modelleri ister misafir odanızda, ister çocuk odanızda güvenle kullanabilirsiniz. İki tane tek kişilik modeli çift kişiliğe dönüştürme imkânınız da vardır. Ekosenin şıklığını odanıza taşıyacak olan Kuruze Yatak Baza Set, tek kişilik modellerden biridir. Bu modelimiz de oldukça şıktır. Bununla birlikte çocuk odası için de idealdir. Zamansız ve birçok odaya uyum sağlayabilecek bir tasarımı vardır. Son derece konforlu ve sağlığınız için güvenlidir.

Daha modern ve sade bir görünüm arayanlar için Bermot Rapid Yatak Baza Seti idealdir. Bu model, odanızın dekoruyla kolayca uyum sağlayan son derece kullanışlı bir modeldir. Rahatlığı ve konforu açısından diğer modellerden hiçbir farkı yoktur. Bütün modellerimiz birbirinden kaliteli ve şıktır.

Son olarak, Molena Odine Yatak Baza Seti ise tek kişilik modellerde derinin şıklığını arayanlar için idealdir. Oldukça kaliteli malzemeden üretilen bu model, uzun yıllar deforme olmadan kullanıma uygundur. Zamansız bir tasarıma sahiptir. Fiyat olarak da son derece uygun olup beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

Baza Özellikleri Nelerdir?

Evlerimizde sıkça tercih etmeye başladığımız bazalar, özellikle kısıtlı mekanlarda bize alan açmamıza yardımcı olur. Aynı zamanda dar ve küçük boyutlu evlerde kullanıldığı takdirde alandan tasarruf etmemizi sağlar. Bu mobilya, özellikle sürekli kullanmayacağınız ama atmak da istemediğiniz, ihtiyacınız olan eşyaları saklamak için idealdir.

Bazalar bir çeşit sandık görevi görmesiyle dikkat çeker ve bu yönde tercih edilir. Sürekli kullanılmayan eşyaların depolanmasına olanak sağlayan bir ekstra depolama alanıdır. Hem mekandan tasarruf etmenize imkan verir hem de fazla eşya yığınını ortadan kaldırarak göz yormayan bir oda elde etmenizi sağlar. Kolayca açılıp kapanan mekanizması sayesinde ihtiyacınız olan ürünlere kolayca ulaşmanız mümkün hale gelir.

Baza Seçimi Nasıl Yapılır?

Doğru seçimi yapmak son derece önemlidir. Bu mobilyalar genellikle dayanıklı ve uzun yıllar kullanılabilir olduğu için de tercih edilir. Bu yüzden bu mobilya için seçim yaparken dayanıklılık ve yüksek kalite ilk kriteriniz olmalıdır. Kullanılan malzemenin kalitesi son derece önemlidir. Uzun yıllar deforme olmadan kullanabilmek, küf yapmaması, mekanizmanın paslanmaması ya da aşınmaması gerekir.

Baza Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seçilen modelin ayaklarının sağlam olması, dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biridir. Bu sayede bazanız uzun yıllar çökmez ya da alt tarafa doğru göçme yapmaz. Dolayısıyla kullanılan ayakların sağlam olması ve yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş olması gerekir.

Yine bazanızı kolayca açmanızı sağlayacak olan mekanizmanın da ustalıkla yapılmış olması gerekir. Titizlikle yapılmamış mekanizmalar yaralanmalara bile yol açabilir. Bununla birlikte, uzun yıllar güvenle kullanabilmeniz için bu mekanizmaların kolayca aşınmayacak, paslanmayacak malzemeden yapılması gerekir.

Sağlamlığına emin olduktan sonra seçiminizi yaparken odanızla uyumuna da dikkat etmelisiniz. Kalitesi, kullanışlılığı, fonksiyonelliği ve şıklığı ile pek çok model seçiminize sunulmuştur. Hangi modeli seçerseniz seçin, bütün modellerimiz birbirinden kaliteli ve şıktır.

Yatak Baza Başlık Fiyatları 2024

Fiyatlar konusunda dikkat çeken en önemli unsur kalitedir. Uzun yıllar aşınmadan, deforme olmadan kullanmak istediğimiz yatak odası mobilyalarımızın kaliteli olmasını arzularız. Bu da kullanılan malzemelerin fiyatının yüksek olmasına neden olduğu için doğal olarak fiyatları etkiler.

Ayrıca yatak baza başlık fiyatları genellikle ürün ölçülerinden de etkilenir. Zira ölçü büyüklüğü arttıkça fiyatlar da artmaktadır. Odanızı dikkatlice ölçmeniz ve en uygun ölçülerdeki seti almanız önem taşır. Oldukça geniş bir skalada bulunan bu setlerde her bütçeye uygun şık seçenekler bulmak mümkündür.

En Güzel ve Uygun Fiyatlı Yatak Bazalar Evgör Mobilya'da!

Yılların tecrübesi ve ustalığıyla en kaliteli, en rahat ve şık yatak bazalar Evgör Mobilya’da sizi bekliyor! Evgör Mobilya olarak, birbirinden şık ve konforlu ürünleri, en uygun fiyat avantajıyla sizlere sunuyoruz.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak her türlü seti burada kolayca bulabilirsiniz. Hangi modeli seçerseniz seçin, bütün mobilyalarımız Evgör güvencesi altındadır. Ayrıca her bütçeye uygun şık modeller bulmak mümkündür. Siz de gönül rahatlığıyla yatak, baza, başlık takımı almak için hemen ürünlerimizi gözden geçirin!

Sık Sorulan Sorular

Baza Kaça Kaç Olmalı?

Alacağınız baza, mutlaka odanızın ölçülerine uygun olmalıdır. Dolayısıyla oda ölçülerinizi göz önünde bulundurmanız önemlidir.

Baza Ayağı Kaç Cm Olmalı?

Günümüzde en çok tercih edilen ayak boyutu 5 cm’dir. Bununla birlikte, 10-12 cm’lik seçenekler de bulunmaktadır. Kalitesinden emin olduktan sonra size en uygun boyutu seçebilirsiniz.

Yatak & Baza Nasıl Temizlenmeli?

Sabunlu suya batırılmış nemli bir bez yardımıyla, nazik hareketlerle kolayca temizliği sağlayabilirsiniz.

Nasıl Yatak & Baza Tercih Etmelisiniz?

İhtiyaçlarınıza, odanızın dekoruna ve büyüklüğüne, estetik zevkinize uygun modelleri tercih etmelisiniz.

Büyük Odalar İçin Nasıl Yatak Baza Tercih Etmek Gerekir?

Günümüzde en çok tercih edilen ebatlar standart çift kişilik yatak için 150x200 cm'dir. Bununla birlikte, eğer alanınız varsa 160x200 cm ya da 180x200 cm boyutlarındaki modelleri tercih etmek yararlı olacaktır.

devamını oku...
kapat...
Yatak Baza Başlık Setleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.