sadsad x
asdasd

Yemek Odası Mobilyalarının Yerleşimi Nasıl Olmalı?

EKLENME TARİHİ: 13 Ekim 2017

Yemek odası seçimi ve yerleşimi ile tarzınızı yansıtmak ve hem fonksiyonel hem de mükemmel bir dekorasyon oluşturmak o kadar da zor değildir. Aile bireyleri veya misafirlerle bir araya gelerek adeta sohbet ve muhabbet saatine dönüştüğü yemek saatini en keyifli şekilde geçirebilir, gerek mobilya seçimi gerekse yerleşimi ile salonlarda en ideal yemek odası mekânlarını oluşturarak farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

yemek odası yerleşimleri

İdeal Yemek Odası Yerleşimi, İdeal Yemek Odası Takımı ile Olur

Bu demek oluyor ki öncelikle yemek odası seçimi doğru yapılmalıdır. Peki, mobilya seçimi nasıl yapılmalı, nelere dikkat edilmeli? Yemek odaları seçiminde salonda yemek odası takımları için ayrılan alanın büyüklüğü çok önemlidir. Alanın kaç metrekare olduğu ölçülmeli ve bu alana uygun mobilyalar seçilmelidir. Yemek masası, sandalyeler, konsol, büfe, vitrin ve gümüşlüğün rahat yerleşmesi ve hareket alanının kalması gerekir. Salonun şekli yemek odası seçimini etkileyen bir diğer kriterdir. L tipi, kare veya dikdörtgen salonlarda farklı yemek odası dekorasyonu yapıldığından mobilyalar seçilirken salonun şekli ve tabi ki tercihler baz alınır. Yemek odası diğer mobilyalarla uyumlu, zemin, perde ve duvar rengi ile bir bütün olmalıdır. Her mekâna uyumlu birbirinden şık ve kaliteli yemek odası takımları ile baş döndüren Evgör, Avangarde yemek odalarından Country Yemek Odalarına, klasik yemek odalarından modern yemek odaları ve mutfak köşe takımlarına kadar yüzlerce mobilya tasarımı ile sektörün lider firmasıdır. Estetik, kalite ve işçilikte sınır tanımayan ürünleri ile en şık ve en gözde yemek odalarına sahiptir. Salonunuzun büyüklüğüne göre isteğe bağlı TV ünitelerinin de ilave edildiği göz alıcı bir yemek odası grubuna sahip olabilir, yemek saatlerini görsel bir şölene dönüştürebilirsiniz.

yemek odası yerleşimi

Fonksiyonelliği Kadar Şıklığı ve Kalitesi ile Evgör Yemek Odaları

Yemek masası yemek odası takımının en önemli parçasıdır. İhtiyaca göre seçilen yemek masası büyüklüğünde salonun şekli göz ardı edilmemelidir. Kare bir salonda oval bir yemek masası kullanabilir, salonunuz yeterince büyükse Evgör’ün lüks yemek odaları ile salonunuzda bambaşka bir hava yaratabilirsiniz. Masa, konsol, konsol aynası, vitrin, gümüşlük, büfe ve sandalye gibi parçalarındaki renk, tasarım ve malzeme kalitesini hemen fark edeceğiniz Evgör, konuklarınızın hemen dikkatini çeken ve sevdiklerinizle birlikte en keyifli yemek vakitlerini geçirebileceğiniz özel tasarımlara sahiptir. Açılıp kapanır özellikli, gizli bölmeli ve son derece kullanışlı yemek odası takımları başta ahşap olmak üzere son moda renklerle seçim yapmakta zorlanacağınız ürünlerdir. Hayallerinizdeki yemek odası takımlarını en ekonomik fiyatlarla satın alabilir, salonunuzda estetiği ve kalitesi ile hemen fark edilen Evgör’ün yemek odaları ile dekorasyonda ne kadar zevkli olduğunuzu gözler önüne serebilirsiniz. Seçkin tasarımlar, modern çizgiler ve göz alıcı renkler Evgör Mobilya’da sizleri beklemektedir.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.