sadsad x
asdasd

Avangart Mobilya Nedir

EKLENME TARİHİ: 23 Haziran 2018
Avangart Mobilya Nedir ?
Fransızca bir terim olan Avangart ( Avangarde) aslında askeri bir terim. Tam manası,öncü birlik anlamına geliyor dekorasyonda ise sıra dışı ve alışılmadık, hatta göze tuhaf gelen, kabul görmüş standart normların dışına çıkıp farklı, sıra dışı ve standartları değiştirmeyi amaç edinmiş bir tarzdır. Son yıllarda modanın değişen akımları içerisinde Avangart Tarz kavramını sıklıkla duymaya başladık. Peki, Avangart Tarz Nedir? gelin birlikte bakalım..

Avangart Mobilya Nedir
Avangarde Yatak Odası

Klasik, Modern, İskandinav ve tropikal tarzdaki mobilyaların yanı sıra Avangart Mobilya tasarımları da hayatımızda yer almaya başladı. Avangarde Koltuk Takımı ve mobilya denildiğinde aklımıza ilk olarak gösterişli, şaşalı, evin içerisinde sarayları andıran mobilyalar ile döşenmiş, klasik mobilyaların hâkim olduğu evler geliyor. Genel olarak Türkiye’de Avangart Ne Demek diye sorulduğunda akla gösteriş ve göz alıcı tasarımlara sahip mobilyalar gelmektedir. Aslında kelime anlamına bakacak olursak şaşalı mobilyaların haricinde klasik mobilyanın gösterişli olarak yapılmışından ziyade, her tarzdan mobilyanın farklı tarzda yapılmışı anlamına gelmektedir. Avangarde mobilyaların en bilinen ve temel özelliği ise genel geçer tasarımları sarsan tarzda olmaları ve sanat içererek yapılmış olmalarıdır. Son derece özgün tasarımlarla yapılan bu mobilyalara Avangart Koltuk Modelleri örnek verilebilir.
Türkiye’deki Avangart Mobilya Modellerini diğer klasik modellerden ayıran belli başlı farklar vardır. Bu farklardan bir tanesi, oyum sayısının az olmasıdır. İkinci fark ise kullanılan kumaştaki değişkenliktir. Yani farklı desen ve kumaşları kullanabilirsiniz.

Avangart Tarz Nedir, Neleri İçerir?

Avangart mobilyalar içerisinde bir ev içerisine neler var ise hepsi aklınıza gelebilir. Avangart Yatak Odası Modelleri ve Avangart Oturma Grupları da buna dâhil. Sadece Avangart Salon değil, yatak odasında da bu şıklığı isteyenler için üretilmiş birçok model bulunmaktadır. Binlerce model arasından kendi isteğinize ve tarzınıza uygu modelleri seçebilir, seçim yapma konusunda kararsız kalırsanız konu ile ilgili profesyonel bir tasarımcıdan yardım alabilirsiniz.  Evine alacağınız koltuk takımı gibi mobilyalarda Avangart Salon Takımları diğer mobilyalara nazaran boyutları daha büyük ürünlerdir. Bu sebeple işini şansa bırakmayıp seçimleri usta ellere bırakan pek çok müşteri bulunmaktadır ve genel olarak yapılan seçimlerden oldukça memnun kalırlar çünkü işin eğitimini almış kişiler bu mobilya türünün nerede, nasıl duracağını kestirebilir, evinizin ışık almasına bağlı olarak renk tercihini bile yapabilirler. Avangart Salon Takımı seçerken dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise koltuk takımının konforlu olup olmadığıdır. Seçim yaparken neleri istediğinizi belirtmeniz gerekir çünkü bazı mobilyalarda şıklık ön plandayken, bazı mobilyalarda konfor ön plandadır. Sizlerde modanın yeni öncüsü Avangart Koltuklardan almak isterseniz, seçenekleri iyi değerlendirmeli ve evinize en uygun tasarımı seçmelisiniz.

Sadece Salonlarda Değil Yatak Odasında da Avangart Rüzgarları Esiyor..

Salonlarda şıklığı tercih edenler, evinde bir bütünlük olmasını isteyenler, avangart tarz benim ruhumu yansıtıyor diyenler için pek çok alanda mobilya üretilse de yine en çok üretim, avangart salonlar ve Avangart Yatak Odası türünde olmaktadır. Yataklarda rahatlığın yanı sıra şıklığı arayanlar için de birbirinden farklı modeller üretilmekte, her zevkten, her yaştan insan aradığı modeli bulmaktadır.
Yatak Odası Takımlarının güzelliği özellikle yeni evlenecek çiftler için oldukça önemlidir. Her şey yeni ve şıkken yatak odaları bu durumdan mahrum kalamaz tabi ki. Avangart Yatak Odası Takımları her kesime hitap eder.
Avangart takımlar her ne kadar pahalı gibi dursa da her keseye, her cebe uygun mobilya tasarımları bulunmaktadır. Pek çok siteden Avangart Mobilya Fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Keyifli Kullanımlar.
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.