sadsad x
asdasd

Düğün Paketlerinde Muhteşem Fırsat!

EKLENME TARİHİ: 29 Kasım 2017
Düğün paketlerimizi oluştururken genelde mobilyaların birbirleriyle olan uyumunu ilk sırada düşündük. Örnek olarak size sunulan fotoğraflara baktığınızda bu uyumu hemen hissedeceksiniz. Ayrıca sipariş ettiğiniz ürünleri isterseniz üç yıl süreyle ücretsiz olarak emanet sistemimiz içinde sizin adınıza saklayabiliriz. Böylece şimdiden bir çeşit yatırım yapmış olacaksınız. Siz yuvanızı hazır etmeye başlayın, üç yıl içinde eğer hayatınızda özel bir kişi yoksa bile ona rastladığınızda hazırlıklı olursunuz.

evgör düğün paketleri

Türkiye’nin ilk ve en büyük sanal mobilya mağazası olan Evgor.com.tr, bugüne kadar 70 bin ailenin evini süsleyen mobilyalarımızı daha çok ailenin evinde görmek amacıyla kuruldu. Sitemizden dünyanın her noktasına ürün satışı gerçekleştirebiliyoruz. Sitemiz içinde yatak odası, yemek odası ve oturma grubunu oluşturan çeşitlerimizden başka genç odası, TV üniteleri ve köşe takımları gibi ürün gruplarını da görebilirsiniz. Köşe gruplarının sözünü ettiğimiz sıcak dost sohbetleri için, TV ünitelerinin de salona hem kullanışlılık hem şıklık getirmek için ideal olduğunu hatırlatmak isteriz.
Tasarımla mutluluğun buluştuğu nokta sloganını benimseyen firmamız, mutlu günlerinizin rahatını sağlamak amacıyla Evgör Mobilya düğün paketi avantajlarını görmeniz için site ziyaretlerinizi bekliyor. Mobilya dünyasının lideri olan bir isimle tanışın.
Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.