sadsad x
asdasd

Koltuk Takımı Tercihi İçin Alternatifler

EKLENME TARİHİ: 01 Kasım 2017

Şüphesiz ki evinizde en çok kullanılan yaşam alanı salonunuzdur. Burada ailenizle bir arada olabileceğiniz sıcak köşelerden başka misafirlerinizi mutlulukla ağırlayabileceğiniz son derece şık ve rahat bir dekorasyon yaratmak istediğinizde aklınıza hemen Evgör koltuk ve salon takımları gelsin. Evgör imzalı koltuk ve salon takımları size son derece seçkin, zarif, ferah ve rahat bir yaşam alanı sunacaktır. Klasik çizgiler taşıyan oymalı modeller ve modern çizgilerin ustalıkla uygulandığı koltuk takımları, firmanın oturma grubu koleksiyonlarını oluşturuyor. Üçlü ve ikili koltukları zaman zaman tekli berjer koltuklar ve orta sehpalar tamamlıyor. Birinci sınıf yapım kalitesi ise mobilyaların duruşlarından dahi belli oluyor.

Bir salon takımı için düşünülecek bütün renklerin modellerde birbirlerine son derece uyumlu kullanıldığını görüyoruz. Beyaz gibi aydınlatıcı renklerden başka daha değişik renk seçenekleri de modellerde ustaca kullanılmıştır. Düz renkler çoğunlukla tekli koltuklarda desenlerle hareketlendirilmiştir. Kırlentler ise kontrast renkli düşünülmüştür. Geniş salonlar için çoklu gruplardan başka samimi sohbetlerin yapılacağı ikili ve tekli koltuklardan oluşan modelleri de seçebilirsiniz.

koltuk takımı seçimi

Ahşabın Dile Geldiği Country Koltuk Takımları

Eskitme yöntemi ile görsel bir şölene dönüşen ahşabın İngiliz stilini yansıtan tasarımlarını country koltuk takımı modellerinde bulacaksınız. Konfor ve rahatlığın ilk sırada yer aldığı salon ve koltuk takımlarında dekoratif ahşap desenler, sade, desenli, mat ve parlak kumaşlar her salona ve her zevke hitap ediyor. Hayallerinizi süsleyen Country koltuk ve salon takımları birinci sınıf malzeme ve işçiliği, göz alıcı tasarımları ve hesaplı fiyatları ile Evgör Mobilya'dadır.

Şık ve Fonksiyonel İskandinav Koltuk Takımları

Geçmişten gelen bir esinti olan İskandinav koltuk takımları, sadeliği, duru güzelliği, birinci sınıf malzemesi, kaliteli işçiliği ve farklı desenleri ile salonlarda fonksiyonellikte sınır tanımıyor. Ahşabın geometrik şekillerle dile geldiği bir mobilya grubu olarak konforu ve kaliteyi bir arada sunuyor. Yatak olabilme özelliği ile misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir salon takımı olarak oldukça da cazip duruyor.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.