sadsad x
asdasd

Lüks Yemek Odası Takımları

Bazı kişiler için lüks parçalar, hayatın her alanında vazgeçilmezdir. Arabasını, kıyafetlerini, aksesuarlarını ve dahasını lüks seçenekler arasından seçen kişiler için evinde de lüks parçalar ihtiyaç haline gelmektedir. Dekorasyonda da lüksü seviyor ve evinize adım attığınız andan itibaren lüksü hissetmek istiyorsanız lüks mobilyalarınız arasında lüks yemek masası modellerine de yer açın.

İster aile yemeklerinizde, isterseniz kurduğunuz geniş sofralarda size eşlik edecek lüks yemek odası takımı modelleri hem klasik hem de modern modellerle, herkese hitap edecek çeşitleriyle Evgör Mobilya'da!

Eksiksiz Bir Yemek Odası İçin Evgör Mobilya Doğru Seçim!

Lüks mobilyalar dendiği zaman herkese hitap eden, mobilya sektörüne adını altın harflerle yazdıran Evgör Mobilya, lüks yemek masası takımı söz konusu olduğunda da ön plana çıkıyor. Ayna, metal, deri gibi detaylarla zenginleştirilen, özel tasarım desenlerle harmanlanan lüks yemek odası takımları sayesinde evinizde kaliteyi her an hissedeceksiniz.

Sizler için hazırladığımız lüks yemek odası takımları, tıpkı diğer yemek odası modelleri gibi 6 kişilik bir masa, 6 sandalye, konsol ve konsol aynasından oluşuyor. Ancak yemek odası için geniş bir alanınız varsa ve mobilyalarınız arasında uyumdan hoşlanıyorsanız bu yemek odası takımlarını uyumlu parçalarla genişletebilirsiniz.

Geniş ve lüks bir yemek odası hayal ediyorsanız, opsiyonel parçalar içeren yemek odası takımlarına göz atarak yemek odası takımınızı genişletebilirsiniz. Dresuar, vitrin, TV ünitesi gibi parçalarla geniş ve şık bir yemek odası yaratabilir ve evinizde birbiriyle uyumlu alanlar açabilirsiniz.

Lüks Yemek Odası Modelleri

Lüks deyince aklınıza sadece avangarde modeller gelmesin. Lüks yemek odası kategorimizde sadece avangarde modeller değil; sade, klasik ve modern takımlar da bulunmakta. Ancak lüks yemek odası modellerimiz ne kadar sade olsa da her detayında kaliteyi ve lüksü hissedebilirsiniz.

Lüks yemek odası seçiminizi yaparken evinizin genel dekorasyonu ya da eğer takımınızı salonunuzda kullanacaksanız salonunuzun dekorasyonu ve renkleri, göz önünde bulundurmanız gereken faktörlerdendir. Bu sayede uyumlu seçimler yapabilir ve evinizin bütününde uyumu yakalayabilirsiniz.

Lüks yemek masası takımınızı seçerken kullanacağınız odanın boyutlarına da dikkat etmelisiniz. Sandalyeleri hesaba katarak gerekli ölçüleri almanız, rahat kullanım için önemlidir. Özellikle konsol ve konsol aynası için kullanacağınız duvarın ölçüsüne dikkat etmeli ve çekmecelerin, dolapların açılacağını göz önnüde bulundurmalısınız.

Lüks Yemek Odası Fiyatları

Lüks ürünler, her zaman için diğer ürünlere göre daha fazla olur. Yemek odalarında da bu durum geçerlidir. Ancak verdiğiniz paranın her kuruşunu hak eden, lüks bir yemek odası sizi de çok memnun edecektir. Sadece kullanılan ahşapla değil, detayları ve tasarımlarıyla da ön plana çıkan lüks yemek odası takımları, kalitesi düşünüldüğü zaman son derece makul fiyatlara sahip olduğunu söyleyebiliriz. Öte yandan yemek odanızın yanına TV ünitesi, vitrin gibi ürünleri eklemek isterseniz fiyat elbette ürünlerin fiyatı da hesaplanarak artış gösterecektir.

devamını oku...
kapat...
Lüks Yemek Odası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.