sadsad x
asdasd

Mutfağınız İçin En Güzel Mutfak Masası Tasarımları

EKLENME TARİHİ: 02 Nisan 2022

Mutfaklar, evlerimizin en çok kullanılan alanlarından biridir. Sadece yemek hazırlamak için değil, güne başlarken kahvaltılarımızı yapmamızı ve öğlen ile akşam yemeklerimizde de sofraları sevdiklerimizle paylaşmamızı sağlayan alanlar olan mutfakların dekorasyonuna da evin diğer alanları gibi özen gösteririz. Mutfakların temel mobilyaları ise mutfak masalarıdır. Mutfak masaları hem dekoratif hem de işlevsel mobilyalar olarak her mutfakta bulunması gereken ürünlerdir. Ahşap başta olmak üzere, cam, metal ve plastik materyallerden üretilen bu mobilyaları seçerken sağlam ve uzun ömürlü olmalarını esas alırız. Ama bu masaların tasarımları da zevkimize ve stilimize uygun olmalı ve mutfak dolapları ve diğer aksesuarlarımızla uyum yakalamalıdır.

Mutfaklarınız için en güzel ve en özgün mutfak masası tasarımlarını Evgör’de bulabilirsiniz.

 mutfakmasasitasarim1

Vazgeçilmez Ahşap Mutfak Masaları

Ahşap mobilyalar hem doğal bir malzemeden üretilmiş olmaları hem de şıklığı ile vazgeçilmez ürünlerdir. Ahşaptan üretilen mutfak masaları da sağlıklı ve kaliteli bir seçim olması nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Ahşap mutfak masalarının bir başka özelliği de dayanıklılıktır. Bu materyalden üretilen masalar uzun ömürlü bir kullanım sundukları için aslında ekonomik ürünlerdir ve verdiğiniz paranın karşılığını her daim alırsınız. Özellikle masif mutfak masaları boşluklu bir yapıya sahip doğal bir malzemeden yapıldığından çevre dostu ve insan sağlığına zararı olmayan mobilyalardır. Mutfaklarda bu masif masaların seçilmesi son derece uygundur. Ayrıca bu masaların şık ve estetik bir görünüm sunmaları onları vazgeçilmez yapmaktadır. Daha ekonomik bir tercih yapmak isteyenler ise MDF mutfak masaları ile mutfaklarını dekore edebilirler.

Mutfaklarınız için doğal ve sağlıklı bir mutfak masası arıyorsanız modellerimizi inceleyebilirsiniz.

 mutfakmasasitasarim2

Camın Zarafetini Mutfaklarınıza Taşıyın

Mutfaklarında sade ve modern bir hava yakalamak isteyenler cam mutfak masaları ile dekorasyonlarını tamamlıyorlar. Zarif cam mutfak masaları mekânda ferah bir görünüm yaratmak için de ideal ürünler. Temizlenmesi kolay olan bu mobilyalar alanı geniş gösterme nitelikleri sayesinde dar ve küçük mutfaklarda kendilerine sıklıkla yer buluyor.

Cam mutfak masaları bulundukları alana estetik katmalarının yanında hijyenik ve ısı ile neme dayanıklı ürünler oldukları için de tercih edilir. Camın taşınmasını sağlamak için bu model masalarda alt modüller yani, ayaklar dayanıklı metallerden oluşur. Bu da cam mutfak masası tasarımlarının uzun süreli kullanımın sunması anlamına gelir.

Cam tablalı masaları kullanırken dikkat edilmesi gereken husus ise bu nazik malzemenin çizilmesini önlemektir. Bunun için üst modülü cam olan mutfak masalarınızı şeffaf plastik örtülerle kapatabilir ve böylece daha farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

Camın zarafetini mutfaklarınıza taşımanız için gold renk metal gövdesi ve renkli cam tablası bulunan, farklı tasarımı ile dikkat çeken Evgör’ün mutfak masası ile ahşap gövdeli sade model Lopeza Cam mutfak masasına göz atabilirsiniz.

 mutfakmasasitasarim3

Alışılmış Modellerin Dışına Çıkın

Mutfaklarınızda doğal bir hava yaratmak için alışılmış modellerin dışına çıkabilir ve retro görünümlü mutfak masalarını tercih edebilirsiniz. Mutfaklarınıza asil ve şık bir görünüm katmak için ise sıra dışı tarzı ile Karbane mutfak masasını edinebilirsiniz. Ayrıca Evgör’ün klasik stilin tamamlayıcısı olan mutfak masaları ile mutfak dekorasyonunda diğer mobilyalarınızla ahenk yakalayabilir, sade ve modern modeller ile minimal bir tarza imza atabilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.