sadsad x
asdasd

Yuvarlak Yataklar

Evinizin en özel alanı olan yatak odalarında artık sıradanlıktan sıyrılıp tamamen özgün stillere yönelebilirsiniz. Yuvarlak yatak, mobilya sektöründe yeni trendlerden biridir. Klasik dikdörtgen formundaki ürünler yerini, bu son derece ilgi çekici tasarıma bırakmıştır. Bu ürünü her yaş grubundan insan zevkle kullanabilir. Farklı tasarımlara sahip ürünlerde birinci sınıf malzemenin bulunması, uzun ömürlü bir kullanım şansı elde etmenizi ve kullanım sırasında hiçbir sorunla karşılaşmamanızı sağlar. Siz de Evgör’deki yuvarlak yatak modellerini inceleyerek yatak odanızda iddialı bir değişiklik yapabilirsiniz.

Yuvarlak Yatak Çeşitleri

Ürünler, özgün ve yenilikçi tasarımlara sahip olarak üretilir. Kapitone kumaş kullanımı bu modellerde oldukça yaygındır. Neon renkler, ışıklandırmalı modeller ya da avangart yatak başlıkları ürünleri incelerken büyülenmenize sebep olacak türdendir. Bazı yuvarlak karyola modelleri onlara özel olarak üretilen TV mekanizması ile beraber kullanılabilir.

Yatak hediyeli modeller ise hem tasarruflu bir şekilde ürüne sahip olmanızı hem de yatak satın almak için ekstra zaman harcamamanızı sağlar. Gösterişli yataklardan hoşlananlar kapitonelerinde pırıl pırıl parlayan taşların bulunduğu ürünleri satın alabilir. Her zevke hitap eden farklı modeller sayesinde siz de bu tasarım harikası ürünü evinize taşıyabilirsiniz.

Yuvarlak Yatak Tasarımları

Pudra, krem, mor, kırmızı, beyaz ve daha pek çok renk seçeneği arasından kullandığınız diğer mobilyaların rengine uygun olacak şekilde seçim yapabilirsiniz. Bazı modellerde yuvarlak yatak başlığı kullanılırken bazı modellerde dikdörtgen biçiminde başlıklar kullanılmıştır. Yuvarlak şekillerin yanı sıra güneşe benzer şekilde tasarlanmış ürünler de sizin beğeninize sunulmaktadır.

Tek kişilik yuvarlak yatak kullanmak istiyorsanız, daha minimal ebatlarda olan ürünleri satın alabilirsiniz. Rahatlık ve konfor sizin için önemliyse yuvarlak çift kişilik yatak kullanmalısınız. Böylece uykuda bile özgürce hareket edebilir ve konforlu yatağınızın keyfini çıkarabilirsiniz. Ürünlerde kumaş kalitesi oldukça yüksektir. Capcanlı renklerinde solma meydana gelmeyen ve deformasyona uğramayan yataklarınızın görsel tasarım zenginliğinden uzun yıllar yararlanabilirsiniz.

Yuvarlak Yatak ile Sunulan Opsiyonel Ürünler

Bazı modellerin ayakucunda TV mekanizması bulunur. Bu mekanizma, opsiyonel olup isteyen kişiler tarafından satın alınabilir. TV mekanizması sayesinde dizi ve film keyfini yatak odanıza taşıyabilir, uykudan önce eşinizle ya da yalnız başınıza televizyon izleyebilirsiniz. TV mekanizmasının yanı sıra şifonyer, cibinlik gibi farklı ürünleri de alma şansınız vardır. Böylece birbiriyle uyumlu eşyalarla modern bir yatak odası takımı meydana getirebilirsiniz.

Yuvarlak Yatak Fiyatları

Yeni nesil bir ürün olan yuvarlak yatak fiyatlarında en uygun seçenekler size Evgör Mobilya tarafından sunulur. Böylece bütçenizi sarsmadan gösterişli bir ürüne sahip olma fırsatı elde edebilirsiniz. Cazip fiyat avantajları sayesinde yatak odasının yanı sıra çocuk odası ve genç odası için de bu ürünü tercih edebilirsiniz. Siz de hemen yuvarlak yatak modellerini inceleyin ve beğendiğiniz ürünü satın alın.

devamını oku...
kapat...
yuvarlak yatak
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.