sadsad x
asdasd

Avangarde Yemek Odası

Klasik çizgilerin modern bir hava ile harmanlanarak yeniden meydana getirildiği avangarde yemek masası takımı, klasik çizgilerden asla vazgeçmeyen; evinde hem modern hem klasik bir hava estirmek isteyen zevklere hitap eden mobilyalardır.

Evinizde geniş bir kullanım alanına sahipseniz, bu alanı avangarde takımlarla dizayn etmeniz evinizi daha şık ve dikkat çekici kılacaktır. Ayrıca avangarde takımların zarif, ancak ağırlığını hissettiren tarzı sayesinde yemek odalarınızda alışılmışın dışında, şıklığı ön planda tutan karakteristik bir hava hakimiyet kuracaktır

Klasik çizgilerden vazgeçemeyen tarzlarda tercih yapan her zevkin mutlaka almak isteyeceği avangarde yemek odası takımları, ayakların yerle temas etmeyerek zeminden yüksek oluşu ile bulunduğu mekânda ferah bir hava sergiler, böylece size de huzurlu, nezih bir yemeği sakinlik ve zarafetle sunma imkânı yaşatır.

Avangarde Yemek Odaları İçerisinde Hangi Ürünler Mevcut?

Eğer evinizde şık ve varlığının ağırlığını hissedeceğiniz bir alan oluşturmak istiyorsanız, büyük sofralarınızın ağır, kendini hissettiren özel bir havası olsun diyen herkesin mutlaka tercih edeceği bir üründür avangarde yemek masası takımları.

Avangarde yemek masası takımlarının şık ve ağır havası, avangarde yemek odası takımları içerisinde tercih edeceğiniz model ile bütünleştireceğiniz yemek takımları bütünleştiğinde, şıklığıyla akıllara durgunluk veren, harika bir hava estirecektir.

Her yemek odası takımı gibi avangarde takımlar da belli parçalardan oluşmaktadır. Konsol, yemek masası takımlarını bütünleyen konsol aynası, yemek masası ve altı adet sandalyeden oluşmaktadır. Bu takımları seçerken kullanım alanı, sofralarınızın ya da davetlerinizin kişi sayısı kararlarınızda etkili olacaktır.

En Şık Avangarde Yemek Odası Takımları Nereden Alınır?

Spor ya da klasik hangi tarzda olursa olsun, pek çok mobilya ve dekorasyon ürünlerinde farklı tasarımlar sunan, sektöründe kendi adını kalite ve tarz mobilyalarla tanıtmış olan Evgör Mobilya, evlerinize alışılmışın dışında dokunuşlar yapabileceğiniz koleksiyonlar sergilemektedir. Evleriniz için pek çok mobilyada, farklı tasarımlar sunan Evgör Mobilya'nın, şık tasarımıyla avangarde takımlar, oldukça ilgi çekici koleksiyonlar olarak karşınıza çıkmaktadır. Çizgisinin dışına taşmak, yeni tasarımlarla karşılaşmak isteyen ya da klasik ve şık çizgilerden ayrılmak istemeyen herkesin güvenle tercih edebileceği yemek odası takımları için Evgör Mobilya, kaliteli malzeme kullanımının kaliteli işçilikle bir araya geldiği tasarımlar sunmaktadır.

Evgör Mobilya’nın özellikle avangarde yemek odası takımları, size sunduğu farklı modellerle, arayışlarınızda belirleyici olacak, evinizde modern çizgilerle klasik çizgilerin birlikteliğini yaşatacak. Yemek odalarınız için tercih edebileceğiniz takımlar içerisinde pek çok seçenekle karşılaşacağınız Evgör Mobilya’nın, seçkin bir beğeniyle oluşturulmuş, alışılmışın dışında bir zevkle tasarlanmış avangarde yemek odası koleksiyonları ile evinizin, sofralarınızın şıklığını sonuna kadar hissedecek bir ânı yaşama fırsatı yakalıyorsunuz.

Avangarde Yemek Odası Takımlarında Seçenekler Nelerdir?

Evgör Mobilya’nın avangarde yemek odası takmları içerisinde şıklığı ile göz kamaştıran Elegance modeli, asil çizgileri ile Silva modeli, Mazona gibi şık ve asil bri çizgi ifade eden takımları saymak mümkün. Bu modellerin yanı sıra, Martha avangarde yemek masası takımı, olabildiğince şık ancak abartıdan uzak, sade ancak çarpıcı bir tasarımla karşınızda belirmektedir. Daha çok çekirdek ailelere uygun olan bu model bir adet konsol, konsol aynası, bir masa ve dört sandalyeden oluşmaktadır. Yemek masası takımında yer alan masa ve sandalyelerin, kuğu ayakları sayesinde daha ferah ve zarif bir görünüm sunulmaktadır. Ayesfa Füme yemek odası takımı, ile zarif ancak daha güçlü çizgileri, şıklığın görkemi ile bir arada bulacağınız bir modeldir. Bu takımın tasarımında, konsol kapakları ve masa alt gövdesinde yer alan kabartma, takımın daha güçlü ve hacimli bir imajla algılanmasını sağlıyorken, sandalyelerde kullanılan füme rengin yumuşaklığı ile ılık bir hava yansıtılıyor. Daha geniş salonlarda Silva lüks avangarde yemek odası takımı, yemek odalarınızda bariz bir şıklığı yansıtacak bir seçenek oluşturmaktadır. Silva lüks yemek odası takımı modeli, geçmişin izlerini taşıyan klasik çizginin en modern halini bulacağınız bir tasarım olarak karşınıza çıkmaktadır.

Peramo yemek odası takımlarında ise oyma kısımlarında kullanılan poliüretan döküm kullanılması, platin üzerindeki altın varak çalışması, bu modeli oldukça şık bir tasarım olarak sunmaktadır. Mdf ile üretilen bu modelde, mavi renk olan kısımlarda krom boya kullanılırken cnc işlemi ile şık bir tasarım oluşturmuştur.

Yemek Odası Takımları İçeriğinde Hangi Ürünler Bulunmaktadır?

Avangarde yemek odaları, 6 ya da 4 kişilik sofralarda kullanıma uygun olarak tercih edebileceğiniz serilerden oluşmaktadır. Kişi sayısı az olan aileler için 4 kişilik takımlar seçebileceğiniz gibi, daha kalabalık aile toplulukları için altı kişilik yemek odası takımları tercih edebilirsiniz. Kişi sayısı 2 ila 4 kişi ile sınırlı olan ailelerde, 4 kişilik yemek odası seçeneklerinden mazona mükemmel bir seçim oluşturacaktır. Yine hem 4 kişilik hem 6 kişilik kullanıma uygun Silva modelde masa genişliği sofralarınızda rahat bir sunuma imkân sağlarken, sandalyelerde şıklığı gölgelemeyen rahat tasarımı sayesinde kaliteli bir sofranın, mükemmel bir yemeğin ve dostlarınızla keyifli, şık sohbetlerin keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Yemek odası takımları içerik olarak,  yemek masası, altı adet sandalye ve konsoldan oluşmaktadır. Bazı takımlarda opsiyonel olarak TV üniteleri de yer almaktadır.

Avangarde Yemek Odası Takımları Hangi Malzemeden Üretilmektedir?

Evgör Mobilya, tüm tasarımlarında olduğu gibi, yemek odası takımlarında da kullandığı malzemenin kalitesi ve özelliği konusunda titiz çalışmalar gerçekleştirmektedir. Tüm tasarımlarında birinci sınıf malzemelerle üretim yapan Evgör, avangarde yemek odası takımlarında da birinci sınıf malzemelerle üretim gerçekleştirmekte ve ürünler hiçbir şekilde kanserojen madde içermemektedir. Mdf malzeme kullanılarak üretilen bu tasarımlarda kullanılan tüm malzemeler, kalite standartları ve insan sağlığı göz önünde bulundurularak tercih edilmektedir. En iyi malzemelerle en kaliteli işçiliğin sergilendiği tasarımlar, Evgör’ün trend modelleri olarak sizlerle buluşturulmaktadır.

Avangarde Yemek Odası Fiyatları Nedir?

Evgör Mobilya, avangarde yemek odası fiyatları konusunda kaliteyi, şık tasarımları oldukça uygun fiyatlarla ve kolay ödeme seçenekleri ile sizlere sunmaktadır. En iyi kaliteyi en uygun fiyatlarla edinebileceğiniz birbirinden şık tasarımlar için Evgör Mobilya’nın avangarde yemek odası takımları, evlerinize farklı bir hava katacak koleksiyonlar sergilemektedir. Peşin ya da kredi kartına taksit imkânı ile kolay ödeme seçenekleri, seçimlerinizde bütçeye uygun hareket etme imkanı sağlamaktadır.

devamını oku...
kapat...
Yemek Odaları, Mazona Yemek Odası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.