sadsad x
asdasd

Chester Koltuk Takımları

Chester koltuk takımı, asil İngiliz ailelerinin köşklerinden çıkarak tüm dünyada hane halklarının tercih ettiği bir model halini almıştır. İngiltere’nin bir kasabası olan Chester’ın adıyla anılan modellerde, kapitone kumaş dokusu üzerine işlenen düğmeler bulunur. Her kumaş türü ile Chester koltuk üretmek mümkün değildir. Kullanılan kumaş, düğmelerle buluştuktan sonra modeli göstermek anlamında yeterli olmalı ve estetik bir duruş sergilemelidir.

Chester koltuk takımlarında en sık kullanılan kumaş türleri; deri, kadife, nubuk olarak sıralanır. Modeller, kapitone düğmelerin uygulanma şekline göre kendi içerisinde farklı isimlerle anılır. Düğmelerin Chester mobilyanın tamamına yayıldığı modeller, İtalyan ya da Baxter olarak isimlendirilir. Bazı modellerde düğmeler sadece belirli bir alanda kullanılmıştır. Ürünlerde kullanılan kolçak tasarımları da modelden modele farklılaşır. P şeklinde, dikdörtgen ve oval kolçak tasarımları, Chester koltuk modellerine ayrı bir hava katar.

Chester Koltuk Takımı Modelleri

Estetik görüntüsü ve sahip olduğu yüksek albeni, herkes için Chester takımları cazip hale getirir. Takımlarda iki adet üçlü ve bir adet tekli koltuk bulunur. Koltuklarn oturma kısmı yeterince geniştir. Bu sayede kalabalık misafir gruplarını rahatlıkla ağırlayabilir ve onları rahat ettirebilirsiniz. Bazı modellerde metal bazılarında ise ahşap ayak yer alır. Metal desteklerle tasarlanan ayaksız modeller de kullanıldığı alana hoş bir hava katmaktadır. Minderlerde kullanılan desen ve renkler, görsel şıklığın tamamlayıcısı niteliğindedir.

2022 Chester Koltuk Takımları

2022 Chester koltuk takımlarında konforun ve şıklığın izlerini görebilirsiniz. Aynı rengin farklı tonlarını bir arada sunan takımlar ya da tamamen zıt kombinasyonlar ile evinize çağın ötesinde bir dokunuş yapabilirsiniz. Bazı setlerde düz renklerin yanı sıra hoş desenlere de rastlamak mümkündür. Koltukların düz rengine uyumlu desenli bir berjer ise son derece modern bir tasarım olarak evlerdeki yerini alır.

Chester Koltuk Takımı Renkleri

Chester 3'lü koltuk ve tekli modellerde mükemmel bir renk uyumu vardır. Gri-beyaz, bordo-gri ya da gri-mavi takımlar; koyu bir tonun farklı renklerle bir araya geldiğinde nasıl bir görsel şölen sunduğunun kanıtıdır. Chester koltuk takımları; beyazın yanına bordo, turuncu ve mavi şeklinde de kombinlenir. Sarı ve yeşil birlikteliği, son yıllarda en fazla tercih edilenler arasındadır. Gri Chester koltuk takımı, tüm parçaların tek renk olmasını isteyenler için idealdir. Tüm koltukların aynı renkte olduğu Chester salon takımını ister salonda isterseniz oturma odasında kullanabilirsiniz.

Chester Koltuk Takımı Ölçüleri

Chester koltuk ölçüleri, kullanıcılar için konfor sağlayacak yapıdadır. Geniş oturma kısmı, minderlerle desteklenen sırt kısmı ve yeterince uzun kolçaklar sayesinde ister oturarak ister uzanarak TV keyfi yapabilirsiniz. Modellerde ayak uzunlukları da birbirinden farklıdır. Yere tam oturan modeller olduğu gibi oldukça uzun ayak yapısına sahip olan alternatifler de vardır.

Chester Koltuk Takımı Nasıl Kullanılır?

Chester oturma grubu, kullanımı sırasında koltuklarınızı farklı detaylarla süsleyerek daha göze hitap eden alanlar yaratabilirsiniz. Minderler, koltukların ayrılmaz parçasıdır. Bu nedenle ürünlerinizin minderlerini her zaman koltuklarınızın üzerinde bulundurmalısınız. Aynı zamanda kendi zevkinize uygun koltuk şalları ya da takımlarınızın yanına koyacağınız dekoratif objeler de daha renkli bir kullanım için yapabilecekleriniz arasındadır.

Chester Ofis Koltuk Takımları

Chester modeller, ofis kullanımı için de ideal ürünlerdir. Chester ofis koltuk takımları ile iş yerinizi daha şık hale getirebilir ve gelen konuklarınızı konforlu bir alanda ağırlayabilirsiniz. Ofisinizde yaptığınız işe göre aynı anda çok sayıda kişiyi ağırlamanız ve toplantı yapmanız gerekebilir. Ortaklarınızı, çalışanlarınızı ve müşterilerinizi klasik olarak bir masa etrafında toplamak yerine şık bir Chester takımda bir araya getirebilirsiniz. Bu takımları ofiste kullanmanın bir diğer avantajı da kurumsal bir imaj elde etmektir. Kurumsal imajınıza yakışır bir ofiste konuklarınızı karşılayarak yeni iş birlikleri yapma ve bağlantılar kurma sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

Yataklı Chester Koltuk Takımı

Yataklı Chester koltuk takımı, yatılı misafir ağırlayan kişilerin en büyük yardımcısıdır. Chester üçlü koltuklar, yatağa dönüşmese bile uyumak için yeterince geniştir. Bu genişlik bir de yatak özelliği eklendiğinde daha da artar. Ürünlerde kullanılan 32 DNS soft sünger, uyku sırasında rahatlık sunar. Terletmeyen kumaş dokusu ise hem uyku konforunuzu hem de günlük kullanım konforunu artırır.

Chester Koltuk Takımı Fiyatları

Chester koltuk takımı fiyatlarında cazip fırsatları, bütçenizi koruyan indirimleri ve kampanya dönemlerine özel seçenekleri Evgor.com.tr’de bulabilirsiniz. Evgör, size sadece mobilya satmakla kalmaz. Mobilyalarınızın monte edilmesi ve satış sonrası yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda her zaman yanınızda olmasıyla rakipleri arasında fark yaratır.

Yeni evlenenler, Chester koltuk fiyatları için sunulan cazip fırsatlardan yararlanarak gönüllerinden geçen mobilyaları kolayca satın alabilir. Eskiyen eşyalarının demode yapısından sıkılanlar, Chester’ın görsel şıklığının büyüsüne kapılanlar ve kırık-dökük eşyalarını onarmaktan bıkanlar için de Evgör her zaman en doğru adrestir. Siz de hemen hangi Chester mobilyayı satın alacağınıza karar verin ve siparişinizi vakit kaybetmeden oluşturun.

devamını oku...
kapat...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.