sadsad x
asdasd

Evinizin En Güzel Köşe Takımları

EKLENME TARİHİ: 03 Ocak 2018

Bizler, 2018 yılda evlerinizin en güzel köşesinde konforu, kaliteyi ve hayal dünyanızı yansıtacak köşe takımları sunuyoruz. Sizler de evlerinize özel fiyat avantajlarından faydalanmak ve odalarınızı canlandırmak istiyorsanız, köşe takımları modellerimiz ile yaşam alanlarınıza rengi Evgör Mobilya köşe koltuk takımları ile katmalısınız.

>> Modern Köşe Takımları

evinizin en güzel köşe takımları

Günümüzdeki çoğu insan evleri için koltuk takımları tercihini ilk olarak köşe takımlarından yana yapıyor. Köşe koltuk takımları, hem kullanışlı hem de az yer kaplaması sebebiyle bir adım önde kalıyor. Yeni evlerin metre karelerinin düşük olması da bu tercihe destek oluyor. Modern kullanışlı köşe takımı modelleri, yatak olma özelliği sayesinde odaların favori eşyaları içerisinde yer almaktadır.

>> Lüks Köşe Takımları

Evgör Mobilya'nın köşe koltuk takımlarının her biri ayrı bir tasarım mimarisi olarak karşınıza çıkıyor. Kendinize özel tasarımlar yaptırabilir ya da hazır trend köşe takımları içerisinden kendinize uygun olana indirimli fiyatlara sahip olabilirsiniz. Köşe koltuk takımları, minderlerle uyumlu olması tam bir kombinasyonla sağlamalıdır. Uzun süre kullanılacak mobilya olmasından dolayı sağlam ve kullanışlı malzemelerden yapılmış olması çok önemlidir. Temizliğinin pratik yapılabilmesi için üzerinde kullanılacak kumaşın deseninin sık dokumalı olmasında fayda vardır bu özellik aynı zamanda estetik bir görünüm sağlayacaktır.


Bu blog yazımızı da inceleyebilirsiniz: 2018 Mobilya Trendleri Nelerdir?

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.