sadsad x
asdasd

Evgör'de Kariyer

Kariyer Fırsatı, İnsan Kaynakları, Ekibimize katılmak ister misiniz, Kariyer Fırsatı, Evgör Kariyer
En Büyük Yatırımımız İnsan, İnsan Kaynakları, Kariyer Fırsatı, Evgör Kariyer

Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan, sürekli gelişen bir yapı içerisinde Evgör Mobilya olarak amacı; çalışanlarımızın gerek kişisel, gerekse mesleki anlamda kendilerini geliştirecekleri kaynaklar sunmak ve mevcut potansiyellerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlayacak bir çalışma ortamı sunmaktır..

Evgör Performans ve Yetenek Yöntemi
Evgör Performans ve Yetenek Yönetimi, çalışanlarımızın başarılı iş sonuçlarını, kurum kültürü ve değerlerine uygun davranışlarını ve yüksek performanslarını ortaya çıkartmayı amaçlayan bir süreçtir.

Bu süreç 4 adımdan oluşur;
- Hedef Belirleme
- Ara Değerlendirme
- Davranış Modeli Değerlendirme
- Performans Değerlendirme ve Yetenek Yönetimi adımlarından oluşan Performans ve Yetenek Yönetimi süreçleri işletilmektedir.
Hedef Belirleme Süreci ile çalışanların şirket hedefi paralelinde doğru hedeflere yönelmeleri sağlanır. Hedef belirleme sürecinde fark oluşturanı ayırt eden ve bireysel katkıyı gösteren hedeflerin belirlenmesine önem verilmektedir. Sene başında belirlediğimiz hedefleri Ara Değerlendirme Dönemi'nde gözden geçiriniz. Ara Değerlendirme Dönemi aynı zamanda performans ve davranışlarımızla ilgili geri bildirim almamız için önemli bir fırsattır. Davranış Modeli Değerlendirme sürecinde Evgör Değerleri paralelinde belirlenmiş olan Davranış Modeli çerçevesinde, yöneticimiz, ekibimiz, müşteri ve eşitlerimiz tarafından değerlendiririz.
Bu uygulamayla çok yönlü açık ve yapıcı geri bildirim alır, güçlü ve gelişime açık alanlarımızı belirleriz. Gelişim planlaması ile güçlü yönlerimizi pekiştirerek, gelişime açık alanlarımızı iyileştirilmesini hedefleriz. Hedef Değerlendirme döneminde hedeflerimi objektif olarak değerlendirilir. Yetenek Yönetimi sürecinde Davranış Modeli Değerlendirme ve performans sonuçlarımız ile geleceğe dair potansiyellerimiz değerlendirilir, aramızdaki fark oluşturan yetenekler belirlenir.

İşte Buna Ödül Verilir
Her ay gerçekleştirilen "Evgör Aylık Değerlendirme Toplantıları"nda fark oluşturan çalışma arkadaşlarımızı alkışlıyoruz. Çalışanlarımız, iki yolla ödüle aday gösterilir;
İlki; "Çok İyi Bir Fikrim Var" uygulamasından iletilen fikrin gerçekleşmesi ile hem fikir sahibi hem de fikri gerçekleştiren çalışma arkadaşlarımız ödüle layık gösterilir.
İkincisi; fark oluşturan bir çalışması olan ya da değerlerimizi yaşatan örnek davranışları için çalışma arkadaşlarımız ödüle aday gösterilir.

İletişim Formu

Lütfen iletişim bilgilerinizin doğru olmasına özen gösteriniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.