facebook
x
Hoşgeldiniz Giriş YapınızveyaKayıt Olunuz
0552 516 29 66
+90 552 987 12 12
Evgör'de Kariyer

Güvenli, istikrarlı, sağlam, en iyi teknolojiyi kullanan, sürekli gelişen bir yapı içerisinde Evgör Mobilya olarak amacı; çalışanlarımızın gerek kişisel, gerekse mesleki anlamda kendilerini geliştirecekleri kaynaklar sunmak ve mevcut potansiyellerini en üst düzeyde kullanmalarını sağlayacak bir çalışma ortamı sunmaktır..

Evgör Performans ve Yetenek Yöntemi
Evgör Performans ve Yetenek Yönetimi, çalışanlarımızın başarılı iş sonuçlarını, kurum kültürü ve değerlerine uygun davranışlarını ve yüksek performanslarını ortaya çıkartmayı amaçlayan bir süreçtir.

Bu süreç 4 adımdan oluşur;
- Hedef Belirleme
- Ara Değerlendirme
- Davranış Modeli Değerlendirme
- Performans Değerlendirme ve Yetenek Yönetimi adımlarından oluşan Performans ve Yetenek Yönetimi süreçleri işletilmektedir.
Hedef Belirleme Süreci ile çalışanların şirket hedefi paralelinde doğru hedeflere yönelmeleri sağlanır. Hedef belirleme sürecinde fark oluşturanı ayırt eden ve bireysel katkıyı gösteren hedeflerin belirlenmesine önem verilmektedir. Sene başında belirlediğimiz hedefleri Ara Değerlendirme Dönemi'nde gözden geçiriniz. Ara Değerlendirme Dönemi aynı zamanda performans ve davranışlarımızla ilgili geri bildirim almamız için önemli bir fırsattır. Davranış Modeli Değerlendirme sürecinde Evgör Değerleri paralelinde belirlenmiş olan Davranış Modeli çerçevesinde, yöneticimiz, ekibimiz, müşteri ve eşitlerimiz tarafından değerlendiririz.
Bu uygulamayla çok yönlü açık ve yapıcı geri bildirim alır, güçlü ve gelişime açık alanlarımızı belirleriz. Gelişim planlaması ile güçlü yönlerimizi pekiştirerek, gelişime açık alanlarımızı iyileştirilmesini hedefleriz. Hedef Değerlendirme döneminde hedeflerimi objektif olarak değerlendirilir. Yetenek Yönetimi sürecinde Davranış Modeli Değerlendirme ve performans sonuçlarımız ile geleceğe dair potansiyellerimiz değerlendirilir, aramızdaki fark oluşturan yetenekler belirlenir.

İşte Buna Ödül Verilir
Her ay gerçekleştirilen "Evgör Aylık Değerlendirme Toplantıları"nda fark oluşturan çalışma arkadaşlarımızı alkışlıyoruz. Çalışanlarımız, iki yolla ödüle aday gösterilir;
İlki; "Çok İyi Bir Fikrim Var" uygulamasından iletilen fikrin gerçekleşmesi ile hem fikir sahibi hem de fikri gerçekleştiren çalışma arkadaşlarımız ödüle layık gösterilir.
İkincisi; fark oluşturan bir çalışması olan ya da değerlerimizi yaşatan örnek davranışları için çalışma arkadaşlarımız ödüle aday gösterilir.

iceriksolgizleme

Tuzla
E-5 Mağaza
(216) 341 44 44
İmes
Modoko M.
(216) 465 44 44
Bosna Bul.
Çamlıca M.
(216) 335 30 00cozum ortagi mobilya kargo mobilya garanti
1 2 3 4 5 6
Mobilyada En Uygun Fiyat Garantisi
Türkiye'nin en kapsamlı mobilya sitesi evgor.com.tr'den bütün ürünlerde en uygun fiyat garantisi!
Özel Mobilya Siparişi İmkanı
Hayal ettiğiniz bütün mobilya ürünlerini gerçeğe dönüştürme seçeneği Evgör'de mevcut.
7/24 Ulaşılabilirlik
Mobilya Mağazalarımız Cumartesi, Pazar dahil haftanın 7 günü açıktır. İnternet'ten 24 saat bize mail gönderebilirsiniz.
Emanet Sistemi
Alacağınız ürünleri sizin belirleyeceğiniz tarihe kadar 3 yıl boyunca mağazamızda emanet bırakabilirsiniz.
Güvenli Online Alışveriş
Sayfamız 128 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Tüm mobilya tasarımlarını güvenli bir şekilde alablirsiniz.
İnanılmaz Teslimat Fırsatları
İstanbul içi 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde nakliye ve montaj firmamıza aittir.
ödeme seçenekleri
neden güvenli
evgör pinterest evgör facebook google evgör twitter evgör tumblr evgör behance evgör instagram evgör youtube
Mobilya sektöründe uluslararası değere sahip, yenilikçi ve global bir dünya markası olma vizyonu ile 2004 yılında kurulan EVGÖR mobilya, yaptığı yatırımlar ve uyguladığı başarılı stratejiler ile alanında sayılı firmalardan biri haline gelmiştir. Ürünleriyle, bugüne kadar yaklaşık 50 bin ailenin evine giren EVGÖR Mobilya, birlikte çalıştığı tedarikçilerine, özgün, modern, kaliteli ve trendy tasarımlar ürettirerek, bunları Türkiye’nin her yerinde servis, montaj ve satış sonrası hizmet güvencesiyle, müşterileriyle buluşturmaktadır. İstanbul’un her iki yakasında Beyoğlu, Çengelköy, Dudullu ve Tuzla mağazaları ile hizmet veren EVGÖR, Türkiye’nin ilk en büyük internet mobilya mağazası Evgor.com.tr üzerinden de dünyanın her noktasına ürün satışı gerçekleştirmektedir. Kalitesini ISO 9001 Kalite Belgesi ile, Müşteri Memnuniyet Sürecini ise İSO 10002:2006 belgesi ile tescilleyen EVGÖR Mobilya, aldığı AB Kalite Ödülü ve Tüketici Kalite Ödülleri ile de müşterilerinin nezdinde var olan ayrıcalıklı konumunu taçlandırmıştır. Türk Mobilya Sektörü’nün istikrarlı büyüyen markaları arasında yer alan EVGÖR, cirosal bazda sürekli büyüme performansı göstermiş, yurt içi satışlarının yanı sıra bu güne kadar Almanya, Fransa, Yunanistan gibi AB ülkelerine ve Orta Asya’dan Rusya ve Azerbaycan’a kadar geniş bir coğrafyaya perakende satışlar gerçekleştirmiştir. Ayrıca Luxury klasik mobilya markasının benzersiz lüks mobilya modellerinin satışını Tuzla mağazamızda yapmaktayız. Önümüzdeki dönemde Ortadoğu, Balkanlar ve Orta Asya ülkelerine açılmayı hedeflemektedir. Evgör Mobilya’da Yatak Odası, Yemek Odaları, Koltuk Takımları, Salon Takımları, Köşe Takımları, Tv Üniteleri, Genç Odaları, Bebek Odaları, Ev Dekorasyon Ürünleri, Otel Mobilyaları, Ofis Mobilyaları, Yatak, Baza, Ranza ve Düğün Paketleri'ni bulabilirsiniz. İstanbul’da bulunan 4 büyük mağazada Özel Tasarım Mobilyalarımızı, Country Mobilya Modellerini, En Ekonomik Mobilya Düğün Paketlerini, tarzınıza göre, Modern, Avangarde, Klasik, İngiliz Tarzı, Barok, Retro vs. birçok tarzda mobilyayı görebilirsiniz.

EVGÖR Mobilya alışverişlerinizde ödeme rahatlığı da sağlıyor. Nakit Ödemelerde indirim avantajı, ön ödemeli senetli satış sistemi ile peşin fiyatına 9 ay taksit fırsatı ve esnek ödeme kolaylıkları EVGÖR'de sizi bekliyor.