facebook

Köşe Koltuk Takımları

Yeni mobilya almak veya mobilyalarını değiştirmek isteyenler için farklı, kullanışlı ve konforlu köşe takımı çeşitlerimiz, kullanılacağı mekana göre şekillenebilen özel tasarımlardan oluşmaktadır. Alanın büyüklüğüne göre farklı boyutlarda hazırlanmış olan köşe takımlarımız, takımın konseptine uyumlu olan puf ile tamamlanmaktadır.
Evin dekorasyonunda öncelikli olan, kişilerin rahatı, konforu ve ortamın göz yormaması için renk uyumlu olmasıdır. Bunun bilincinde hareket eden tasarımcılarımız, evinizdeki rahatlığı kusursuz biçimde sağlayacak çizgilerle hazırlanmış köşe takımları dekorasyonu oluşturmaktadırlar.
Oturma, uzanma ve hatta yatak olma özellikleriyle uyumada konfor sağlayan L koltuklar, bazalı olma özellikleriyle de ihtiyacınız olan depolama alanını da kendi bünyesinde sağlamaktadır. Köşe takımlarıyla birlikte sunulan puflar da bazalı veya bazasız olarak tasarlanmakta olup, sunduğu kullanım konforunun yanında, takımın yatak olma özelliğinin tamamlayıcısı olmaktadırlar.
Köşe Takımlarının Fonksiyonları
Parçalı olarak tasarlanmış olan takımın oturma kısımları, yer değiştirilerek her ortama uygun forma girebilmektedirler. Sağ ya da sol taraftan L formu oluşturulmaktadır. Mekanın büyüklüğü ve duvar yönüne göre takımın yerini değiştirseniz de formunda yapacağınız değişiklikle her alana kolayca uyumlu hale getirebilirsiniz.
Yataklı ve bazalı olan modeller, evlerdeki eşyaların ortadan kaldırılmasının yanında, misafirleriniz için de konforlu bir yatak olma özelliğine sahiptirler. Bazalı modellerin puflarında da sandık tasarımına yer verilmektedir. Köşe takımları açılabilir özelliği ile iki kişilik geniş ve rahat bir yatak olarak kullanılabilmektedir.
Küçük ölçekli köşe takımlarında pufla birleştirilince geniş yatma alanı sağlanabilir. Tüm parçalarının ayrılabilir olanlarından tercih etmeniz, dilediğiniz gibi dekorasyonda değişiklik yapma olanağı sağlarken, yatma ve oturma kullanımlarında yüksek oranda konfor elde etme imkanınız da bulunacaktır.
Köşe Takımlarının Kullanım Alanları
Büyük salonlar, küçük odalar, çocuk odaları gibi evin her boyuttaki ve her işlevdeki odasında köşe takımı kullanımını tercih edebilirsiniz. Çocuk odaları ve sizlerin daha çok zaman geçirdiği televizyon odalarında köşe takımları ucuz ve konforlu oturma grupları arasında yer alacaktır.
Birden fazla kişinin uzanma imkanının sunulduğu köşe takımları, televizyon odalarının keyifli ortamına rahatlık ve kullanım konforu da ekleyecektir. Çocuk odalarında kullanılacak olan daha küçük boyutlardaki

L koltuk

tasarımları, çocuğunuza oturma ve uzanma alanı olmakla birlikte, arkadaşlarının kendi odasında kalmasına rahat bir yatak olma özelliği ile olanak sağlamaktadır.
Büyük salonlarda, misafirlerinizi ağırlamayı tercih ettiğiniz alanlarda, daha büyük ölçülerde, daha fazla parçalı, farklı fonksiyonel özellikleri bulunan köşe koltuk takımlarını tercih edebilirsiniz. Köşe takımındaki oturma konforu misafirlerinizi rahat ettirirken, dekoratif renk ve desen seçenekleriyle evinizin dekorasyonunun şıklığını tamamlayacaktır.
Köşe Takımı Seçiminin Yapılması
Sayfamızda yer alan L koltuk ve Köşe Takımlar kategorileri altında farklı tarzlara ve özel dekorasyonlara uygun niteliklerde üretilmiş oturma gruplarını sıralayabilirsiniz. Köşe takımlarımız da diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi kaliteden ödün verilmeden üretilerek sizlere sunulmaktadır.
Modern veya klasik çizgilerin, özgün tasarımlarla hareketlendirilmesiyle elde edilen köşe takımları fiyatları, kullanılan kumaş özelliğine, takımın ölçülerine ve yataklı, bazalı olma gibi ek fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir.
Ürünlerimizi filtreledikten sonra da özelliklerine, fiyatlarına, renklerine göre ayrıca gruplandırma yapabilir, dakikalar içinde en uygun fiyatlarla en kaliteli ürünlerimiz arasından beğendiğinize ulaşabilirsiniz. İnternet sayfamız üzerinden tüm ürünlerimizin renk ve kumaş seçenekleriyle birlikte, ölçülerine ve ek fonksiyon bilgilerine de ulaşabilirsiniz.
Köşe Takımlarının Dekorasyona Uyumu
Evinizin dekorasyonunda öncelikli olarak dikkat etmeniz gerekenlerden biri, mekanın büyüklüğü ile orantılı eşya seçiminin yapılmasıdır. Köşe takımlarının tercih edilmesinin önemli unsurlarından biri de istenilen ölçülerde tasarlanmasıyla birlikte hangi büyüklükte olursa olsun, tüm fonksiyonlara sahip şekilde üretilebilmesidir.
Özellikle küçük alanlarda, koltuğu yerinden oynatmadan yatak formuna getirilmesi mümkün olan köşe takımları yataklı ve açılabilir özelliklerine sahip olmasa da bazalı olarak üretilebilmektedir. Benzer şekilde puf için de sandıklı tasarım uygulanabilmektedir. Uzun yıllar sorunsuz ve kaliteli kullanım sağlayabilmeniz için, markamızın güvencesi altında üretilen takımlarımızın fonksiyonel ekipmanları birinci sınıf malzeme kullanılarak hazırlanmaktadır.
Uzun yıllar dayanıklı döşemelik kumaşlarımız, dekorasyon uyumu sağlayacak yüzlerce renk ve desen seçeneği ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Puflu, yataklı ve bazalı fonksiyonlarıyla birlikte hazırlanan köşe takımlarımızın tasarımında öncelik kullanım konforu ve kalitedir. Bu iki unsur, modern, özgün ve dekoratif çizgilerle tamamlanarak zevkinize hitap edecek köşe takımları şeklini almaktadır.
devamını oku...
kapat...
Köşe Takımları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.