Köşe Takımları

Tasarım olarak artık mobilyalar çok farklı seçenekler sunuyor. Köşe takımları da bu mobilyalardan biri. Dar ve kısıtlı alan bulunan evlerde, mekanlarda en iyi kurtarıcı olarak köşe takımları imdada koşuyor. Ayrıca konfor ve kullanış olarak da çok rahat olan köşe takımlarını ister salonunuzda, ister mutfağınızda isterseniz çocuğunuz odasında kullanabilirsiniz. Her oda için uygun bir hal alan köşe takımları istenirse farklı şekillere sokularak kullanılabiliyor. Evinize özel tasarlayabileceğiniz köşe koltuk takımları ile ailenizle, sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Adından anlaşıldığı gibi köşe koltuk takımları evinizde bir köşeye yerleştirilerek fazla yer kaplamadığı için çok kullanışlı. Köşe takımları sayesinde oda içerisinde fazlasıyla kullanım alanı da oluşuyor. Koltuk takımının gerektirdiği geniş alan metrekare olarak küçük evlerde, bir soruna dönüşebiliyor. Köşe koltuk takımları hem pratik, hem kullanımı kolay hem de şık bir tasarım olarak karşımıza çıkıyor. Köşe takımı alarak evinizde kendinize daha geniş bir alan açabilirsiniz. Ferah bir mekan yaratmak için Evgör mobilya ile köşe koltuk takımları sahibi olabilirsiniz. Köşe koltuk takımları renkleri ve puf yastıkları ile evinizi renklendirecek.

L Koltuk Modelleri


Köşe takımı modelleri deyince akla her tarzın yarattığı, avangard, klasik, lüks modeller geliyor. Ancak l koltuk modelleri 2018 – 2019 bakacak olursak Evgör ürünlerinin bir mobilyadan fazlası olduğunu görüyoruz. Köşe takımı modellerinde tamamen konfor ve rahatlık ön plana çıkıyor. 2018 tasarımları, şık ve kaliteli ürünleri anında kapınıza getirtebiliyorsunuz. Köşe takımı modellerini isterseniz parçalar ekleyerek büyütebiliyorsunuz. Bu yüzden l koltuk modelleri 2018 – 2019’da beğendiğiniz 2 koltuğu birleştirerek kocaman bir oturma alanı oluşturabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza rahatlıkla cevap veren bir tercih olacaktır.

Köşe Takımı Fiyatları


Köşe takımı fiyatları, oturma gruplarına kıyasla daha uygun fiyatlı oluyor. Hem mekandan tasarruf hem de paradan tasarruf etmek için ideal bir seçim. Ekonomik gücünüze göre ucuz köşe takımları fiyatları ve kullanışlı şık köşe takımlarını Evgör mobilyadan bulabilirsiniz. Evinizin kullanım alanına göre şekil verebileceğiniz l koltuk fiyatları da yüzünüzü güldürecek. Köşe takımlarını istediğiniz renk ve büyüklükte ayarlatabilirsiniz. İster sağ ister sol taraftan, evinizin şekline uygun olarak genişletip daraltabildiğiniz için de çok fonksiyonlu bir mobilya olma özelliğini koruyor. Eklenen her bir parça fiyat olarak değişiklik yaratsa da köşe takımı fiyatları, sağladığı konfor sayesinde uygun fiyatlı olduğunu kanıtlıyor. İstendiğinde yatak olabilmesi, uzanma ve oturma fonksiyonları da artı değer katıyor. Ayrıca fazla eşyalarınızı koyabileceğiniz bazalı olma özelliği de sahibine depolama alanı yaratıyor. En göz alıcı köşe takımlarına ulaşmak, evinizi hayal ettiğiniz tasarımlarla döşemek için Evgörün ucuz köşe takımlarına göz atın. L koltuk fiyatları tercihlerinizde olumlu etki ederek evinizde daha ferah alanlar açılmasına yardımcı olacaktır. Almayı düşündüğünüz l koltuk fiyatları hem hesaplı hem de size ödeme kolaylığı yaratan bir seçenek sunuyor.
Köşe takımı fiyatları, yeni evlenenler ve yeni ev kuranlar için de çok cazip gelecektir. Ucuz l koltuk fiyatları masrafı bol olanlara destek olacak. Çünkü ucuza, kaliteli ve şık bir oturma odası hazırlayabilirsiniz. Ev döşerken en zor bölüm eşyaları sığdırmaktır. Köşe takımları sayesinde bu sorun artık önemi kaybederek, zevkli bir hal alacak. Ucuz l koltuk fiyatları da daha da şenlendirerek evinizi mutluluk ile kurmanıza yardımcı olacaktır. Evinizin dar ya da küçük olması, şeklinin düz olmaması köşe takımları sayesinde bir sorun olmaktan çıkıyor. Konforlu ve rahat köşe takımlarını almak için Evgör mobilyayı ziyaret etmelisiniz.
devamını oku...
kapat...
Köşe Takımları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.