sadsad x
asdasd

Lüks Koltuk Takımları

Salonlarda, ofislerde ve çalışma odalarında tercih edilen koltuk takımları, bulundukları yere tasarımlarıyla akılda kalıcı bir hava bırakırlar. Koltuk takımı seçilirken kullanışlılık ve stil ön plandadır. Huzurlu, rahat ve aynı anda şık bir deneyim yaşamak adına herkes kendisi için en iyi takımı seçmek ister. Özellikle yüksek kaliteye sahip lüks koltuk takımları, bulundukları ortama estetik bir görünüm kazandıracaktır. Bulundukları ortamda güzel bir görsel etki yaratmanın yanı sıra, fiziksel desteği ve rahatlatıcı konforu sayesinde yaşamınızı kolaylaştıracaktır.

İddialı duruşlarıyla lüks koltuk takımları salonunuzda göz kamaştırır. Bu luxury koltuklar, stilinizi yansıtma konusunda en başarılı tasarımlardan biridir. Klasik ve lüks takımlar, günümüzde modern bir çizgiyle şekillenirler. Bu yüzden hem zamansız hem de şık duruşundan ödün vermeyen parçalardır. Klas, göz alıcı ve aynı zamanda modern bir dokunuş katan bu takımlar salonunuzla bir bütün oluşturur.

Neredeyse her kesimden insan bu koltuk takımlarına rağbet eder. Bunun nedeni, bu zamansız parçaların diğer dekorasyon parçalarıyla son derece uyumlu olmasıdır. Klasik tarzdan esintiler taşımalarının yanı sıra modern ve yenilikçi bir çizgi de yakalarlar. Bu sayede salonunuzda şıklığından ödün vermeyen çağdaş ve şık görünüm yakalamanızı mümkün kılarlar.

Son zamanlarda evler dekore edilirken insanlar kişiliklerini daha iyi yansıtabilmek adına modern ve sade görünümlerin yanı sıra eskiye dönmeyi tercih etmeye de başladılar. Bu durumda Fransız ve Osmanlı dönemi saraylarda kullanılan ihtişamlı mobilyalar da günümüze uygun hale getirilerek tercih sebebi oldu. Klasik tarzdan hoşlananlar ve antika severler de lüks grubundaki mobilyalara rağbet göstermeye başladılar.

Bu gruptaki takımları klasik ve antika tarzdan ayıran ise modern dokunuşlardır. Geçmişten aldığı görkemli esintileri modern dokunuşlarla tamamlayan lüks takımlar zamansız bir çizgidedirler. Bu da uzun yıllar modası geçmeden kullanabilmeye olanak sağlar. Seneler sonra bile parlaklığını, güzelliğini kaybetmeyen takımlar, salonunuzun en ilgi çekici parçası olarak dikkat çekerler.

Hem modern hem klasik izler taşıyan bu koltukları aynı zamanda diğer dekoratif ürünlerle birlikte kullanmak son derece kolaydır. Her iki tarzı da birleştirdiklerinden birçok aksesuarla kolayca uyum sağlarlar. Bu sayede gönlünüze göre rahatça salonunuzu dekore edebilirsiniz. Koltuk takımlarınız salonunuzun en görkemli parçası olarak göz kamaştırır.

Lüks grubunda en çok göze çarpan unsurların başında zamansız ve uyumlu toprak tonlarının kullanımı gelir. Bu tonlar ciddi bir hava katmakla birlikte aynı zamanda doğallığı da yansıtır. Bu sayede aşırıya kaçmadan dengeli bir uyum oluşturur. Bu tonları kullanırken tam olarak hangi rengi seçmeniz gerektiği, koltuk takımınızı kullanacağınız ortamın büyüklüğü ve ışık alması gibi unsurlardan etkilenir. Hangi rengi seçerseniz seçin koltuklarınız uzun yıllar boyu asla parlaklığını kaybetmez ve ilk günkü gibi tüm beğenileri toplar.

Bir diğer dikkat çekici unsur ise klasik ve antika anlayıştan gelen altın varaklı süslemelerdir. Bu süslemeler usta işçilikleriyle göz doldurur. En kaliteli malzemelerden oyulan bu süslemeler, uzun yıllar canlılığını kaybetmeden parlar. İşinin ehli ustalarımız tarafından büyük bir özenle üretilirler. Salonunuza benzersiz, ihtişamlı ve şık bir hava katarlar. Böylece yeniliklere ayak uydurmak için klasik zevkinizden vazgeçmenize gerek kalmaz.

Diğer yandan gümüş varaklar ise daha ciddi ve grimsi tonları tercih edenler için bir seçenektir. Bu süslemeler de yine altın varaklar gibi en usta işçilikle yapılmıştır. Gümüş varaklar, çekici ışıltılarıyla salonunuza göz kamaştırıcı bir hava katar. Salonunda gümüş aksesuarlar kullanmak isteyenler de gümüş varaklı lüks koltuk takımları idealdir.

Koltuklarda kullanılan yüksek kaliteli, göz alıcı kumaşlar da salonunuza ayrı bir hava katar. Hangi rengi seçerseniz seçin koltuğunuzun kumaşları en yüksek kalitede üretilmiştir. Son teknolojiden yararlanarak üretilen kumaşlar uzun yıllar parlaklıklarını ve canlılıklarını korur. Temizlemesi kolaydır ve kararma yapmaz. Son derece estetik bir görünüme sahiptir.

Evgör Mobilya olarak sizlere sunduğumuz lüks mobilya koltuk takımları titizlikle tasarlanmıştır. Sağlığınızı tehlikeye atacak hiçbir zararlı madde içermedikleri gibi, en kaliteli malzemeler kullanılarak üretilirler. Yüksek kaliteli tasarımlarımız eşsiz ve özeldir. Bulundukları ortamın estetik zevkini zirveye çıkarırlar. Aynı zamanda çok büyük bir konfor sunarlar. Eğer siz de estetiğe ve konfora düşkünseniz, birbirinden kaliteli lüks koltuk takımlarımız tam size göre!

Lüks Koltuk Takımı Modelleri ve Renkleri

Lüks koltuk takımlarında tercih edebileceğiniz birçok model vardır. Her zevke uygun lüks modeller seçiminize sunulmuştur. Sizin seçiminize bağlı olarak tercih edeceğiniz koyu renkli modeller, evinize daha ağırbaşlı bir hava katacaktır. Açık renk modeller ise küçük bir alanda bile harikalar yaratır. Evinize daha çok ışık gelmesini sağlayan bu modeller, küçük bir odanın daha büyük ve havadar görünmesine destek olacaktır.

Klasik anlayıştan derin izler taşıyan Vanessa Lüks Koltuk Takımı, salonunuza aynı zamanda çağdaş bir görünüm kazandırır. Göz kamaştırıcı tasarımının yanında aynı zamanda son derece konforludur. Canlı ve parlak döşemesi göz kamaştırır. Bununla birlikte, ayak yapısı bağlamında taşıdığı yenilikçi bir görünüm elde etmenize yardımcı olur. Seçiminize bağlı olarak bu koltuk takımıyla uyumlu orta sehpa, TV panosu, lüks TV ünitesi ve aksesuarları kullanarak bütün bir görünüm elde edebilirsiniz.

Daha sade bir görünüm istemesine rağmen yine de şıklığından ödün vermek istemeyenler için de Vanessa Lüks Koltuk Takımı gibi modellerimiz uygundur. Bu koltuk modelimiz yüksek estetik görünümüyle beğenileri toplar. Ayak yapısı bağlamında yine modern bir görünüm sunan bu model, tasarımlarıyla da daha yenilikçi bir havaya sahiptir. Uzun yıllar parlaklığını kaybetmez ve zamansız, yumuşak döşemesiyle dikkat çeker.

İhtişamını tam olarak ortaya koymak isteyenler içinse Henna Luxury Metal Koltuk Takımı gibi modeller ön plana çıkar. Bu model, ağırbaşlı ve iddialı görünümüyle salonunuzun yıldızı olacaktır. Kapitone koltukları olan bu lüks koltuk takımı, parlaklığının yanı sıra şaşaalı duruşuyla dikkat çeker. Kişiliğinizden ödün vermenize gerek kalmadan istediğiniz etkiyi yaratmanıza yardımcı olur.

New Hudson Lüks Koltuk Takımı gibi modeller ise antika severler için idealdir. Bu tür modeller, ayak yapısı ve iskeleti göz önüne alındığında daha klasik bir anlayışa yakındır. Antika mobilyaları anımsatan zamansız görünümüyle dikkat çeker. Bununla birlikte, bu modelin sunduğu sade anlayış da koltuklarınızı başka dekoratif eşyalarla daha rahat kombinlemenize imkân tanır.

Daha da yenilikçi bir görünüm isteyenler Lorenzo Modern Koltuk Takımı gibi modellere yönelmelidir. Bu model sadece şık bir görünüm ve konfor sunmaz. Aynı zamanda son derece pratik ve fonksiyonel tasarımıyla günlük hayatınızı da kolaylaştırır. Deri ve kumaş döşemenin birleştiği bu model, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verir. Siz de daha fazla model ve renk seçeneğini görmek için kalite ve estetiği bir araya getiren lüks koltuklarımızı daha yakından inceleyin!

Lüks Koltuk Tasarımları

Luxury koltuk takımı tasarımları oldukça çeşitlidir. Hangi tasarımı seçmek istediğiniz tamamen size sunulmuş bir seçenektir. Birbirinden farklı ve özgün tasarımlar asla güzelliğinden ödün vermez. Her biri birbirinden iddialı tasarımlar, çok fazla uğraşmanıza gerek kalmadan salonunuzu adeta bir sanat galerisine çevirir.

Örneğin, deri koltuklar evinize şık bir hava katar. Vazgeçilmeziniz olmaya aday olan bu deri koltuklar, asil duruşlarıyla uzun yıllar salonunuzun gözde parçası olacaktır. Derinin kendine has özel dokusu konforun zirvesini yaşamanızı sağlar. Derinin etkileyici duruşu basit bir dekorla bile istediğiniz havayı yaratmanıza yardımcı olur.

Deri koltukların albenisi son derece yüksektir. Lüks koltuk takımı tasarımı için tercih edilen deri döşeme bu modellerin zamansız çizgisiyle birleştiğinde, son derece konforlu ve bir o kadar da şık bir deneyimi aynı anda sunar. Modern çizgileri klasik ayrıntılarla bir araya geldiğinde ise lüks ve vazgeçilmez bir görünüm elde etmeyi sağlar.

Altın ve gümüş renklere sahip metal ayaklar da yenilikçi görünüm arayanlar için mükemmeldir. Salonunuzda modern bir hava estiren bu tasarım, şıklığınızdan ödün vermemenize olanak sağlar. Metal ayaklı lüks L koltuk takımlarınız için zamansız ve ışıltılı saten döşeme tercih edebilirsiniz. Saten kumaşın yanı sıra kadife de ağırbaşlılığı ve vazgeçilmez parlaklığı ile göz doldurur.

Günümüzde büyük talep gören lüks Chester koltuk takımı tasarımları ise Chester modellerin getirdiği zarafet ve şıklığı lüks bir görünümle birleştirir. Sıradan ve alışılmış tasarımları bir kenara koyarak salonunuza gizemli, heyecan uyandıran, sofistike bir görünüm katar. Bu tasarımlar sadece salonlarda değil, son derece konforlu ve şık görüntüleriyle çalışma alanlarında da kullanılabilir. Ofis ortamında tercih edilebilecek bu modeller iş yaşamına şıklıklarıyla vazgeçilmez bir katkı sağlar.

Lüks köşe koltuk takımları tasarımlarında bir diğer vazgeçilmez detay ise aynalardır. Aynalar, iddialı görünüme sahip bu modelleri tamamlayıcı niteliktedir. Parlak kumaşlar, isteğe bağlı olarak kapitone detaylar ve incelik gerektiren el işçiliği herkesin gözdesi olacaktır. En mutlu anlarınıza eşlik edecek bu tasarımlar, sizin ve sevdiklerinizin gözlerini kamaştıracaktır.

Lüks Koltuk Takımı Fiyatları 2024

Öncelikle koltukların işçiliği ve kullanılan malzemelerin kalitesi fiyatları etkiler. Evgör Mobilya olarak biz, sadece en son teknolojiyle üretilen, en kaliteli malzemeleri kullanırız. Yüksek işçilikle üretilen lüks koltuk modellerimiz, en tecrübeli ustalarımızın elinden çıkar. Tüm bunlar koltukların fiyatını etkileyen durumlardır. Ancak yine de geniş model yelpazesine sahip olduğumuz için her bütçeye uygun seçenekleri Evgör Mobilya'da bulabilirsiniz! Estetik ve zamansız bir görünüme kavuşmak istiyorsanız size uygun olan modeli seçmeniz yeterlidir. İster ağırbaşlı ve iddialı modeller ister sade ve zarif modeller… Hangisini seçerseniz seçin lüks koltuk takımınızla salonunuzun havası değişecek!

devamını oku...
kapat...
Lüks Koltuk Takımı
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.