sadsad x
asdasd

Makam Koltuğu

Ofis malzemelerinin vazgeçilmezlerinden biri olan makam sandalyesi, çalışma verimliliğini artıran ve makamın gücünü ortaya koyan bir mobilya parçasıdır. Büro makam koltuğu, makam sahibine konfor sağlarken estetik olarak da cezbedici olmalıdır. Özenle seçilmesi gereken ofis makam koltuğu, kullanıcının sırt ve boyun bölgesini destekleyen bir tasarıma sahip olursa rahatlık hissi yaratacaktır. Bu rahatlık hissinin yanında seçilen makam koltuğu, makama gelenleri şıklığı ile de sarmalıdır.

En çok tercih edilen makam koltukları deri patron koltuğu modelleri ve ahşap makam koltuğu çeşitleridir. Bunun nedeni ahşabın dayanıklı bir malzeme olması ve dolayısıyla kullanım süresinin uzunluğudur. Ayrıca malzeme deri olması hem şıklığı hem de sağlamlığı garantilediği için aranan klasik makam koltuğu çeşitlerinde aranan özelliktir.  

Makam sandalyelerinde aranan diğer nitelikler ise boylarının kullanıcıya uyacak şekilde rahatça ayarlanması, kaliteli olması ve makam odasının tarzını yansıtmasıdır. Makam koltuğu seçerken aradığınız tüm özellikleri bulabileceğiniz ürünler Evgör’de sizleri bekliyor.

Evgör’ün Makam Sandalyeleri

Makam ofis mobilyaları arasında yer alan makam koltuğu modelleri, global bir marka olmayı amaçlayan Evgör’de uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Her keseye uygun makam koltuğu fiyatları ile tanışacağınız Evgör’de klasik modellere ağırlıklı olarak yer veriliyor. Evgör’ün birinci sınıf kaliteye sahip VIP makam koltuğu modelleri arasında en sevilenlerinden biri Bend Makam Koltuğu. Klasik ve estetik tasarımı ile sıkça tercih edilen bu modelin yanı sıra daha sade mobilyaları beğenenler için üretilen Arnold Makam Koltuğu da Evgör tarafından sizlere sunuluyor. Deri makam koltuğu çeşitlerinden bir diğeri de Ridge Makam Koltuğu. Bu model de Evgör’ün diğer tüm makam sandalyeleri gibi iki yıl garantili.

Makam odanızda çarpıcı bir görünüm yakalamak için ise Evgör’ün lüks makam koltuğu kategorisinde yer alan İmparator Klasik Makam Koltuğu modelini tercih edebilirsiniz. Birinci sınıf kayın ağacından ve ıhlamur kerestesinden yapılan bu nadide ofis patron koltuğu modeli doğal kök ceviz kaplama olup %100 el oymasıdır. Altın rengi işlemeleri ile göz dolduran bu modelin yanında kapitone detaylı Tigard Makam Koltuğu ile daha klasik bir makam odası oluşturabilirsiniz. Evgör’den gönül rahatlığı ile edineceğiniz makam koltuğu modellerini dilerseniz tek tek satın alabilir, isterseniz Evgör makam koltuk takımı modelleri ile makam odalarınızda estetik ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz. 

devamını oku...
kapat...
Lüks Makam Koltuğu
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.