sadsad x
asdasd

Villa Dekorasyon Projeleri

Farklı yapısı ile villalar, hem beğenilen hem dikkat çekici yapıları ile beraber villa dizaynı ile de dikkat çekici, estetik bir algıya hitap etmektedirler.

Villa Tipi Ev Nedir?

Villa tipi ev, çoğunlukla şehrin dışında ya da yazlık bölgelerde yer alan müstakil tipi evlerdir. Bu yapılar, çoğunlukla 2 veya 3 katlı olarak inşa edilir ve oldukça ihtişamlı bir görsele sahiptir. Kat sayısı, yapı tasarımı ile diğer yapılardan oldukça farklı ve görsel olarak dikkat çekici nitelikte evlerdir.

Villa Tipi Evler Dekore Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Villaların, büyüklüğü ve yapıları itibari ile oldukça görkemli ve göz kamaştıran bir yapıları vardır. Bu denli dikkat çeken villaların, iç ve dış dekorasyonları da bu ihtişama yakışacak ve hatta belki de daha ilgi çekici bir nitelikte projelendirilmelidir. Vila sahipleri de bu tarz yapıların, villa dekorasyonları söz konusu olduğunda daha dikkat çekici, özenle tasarlanmış projelerle villa dekorasyonu sahibi olmak isterler. Villa projeler ile daha ihtişamlı bir ambiyansa sahip olacağı için ise bu konuda alanında uzman markalarla çalışmak isterler. Evgör, lüks villa içi dekorasyon ve modern villa iç tasarımları ile villa sahiplerinin arayışlarına yanıt oluşturacak projeler sunmaktadır. Şık, villa iç dekorasyon projeleri ile villalarınız, ince ve alışılmışın dışında bir zevkle daha şık ve tarz bir ambiyansa kavuşacaktır.

Villa dizaynı, hem dış hem de villa iç dizaynı ile estetik algıya hitap edeceğinden, evin bölümleri, bu bölümlerde tercih edilecek olan mobilyalar, mobilyaların rengi, mobilyalarda kullanılacak yastıklar, evin ışıklandırılması gibi hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Villa içi dekorasyon sırasında açık renk, oda büyüklüğüne uygun mobilyalar tercih edilmeli ve doğru yerlerde konumlandırılmalıdır. Mobilyalara uyumlu ve ambiyansa hitap eden aksesuarlar tercih edilirken, göz yormayan aksesuarlar tercih edilmelidir. Villa iç dekorasyon projelerinde, ferah, aydınlığa hitap eden mobilya ve aksesuarlar tercih edilmelidir.

Evgör Villa Dekorasyon Projeleri Nelerdir?

Villa dekorasyonu, villa sahiplerinin itina gösterdiği, önemli bir konudur. Bu konuda ince eleyip sık dokurlar. Sonuç olarak içinde geçirdikleri zamanın kendilerine hitap ediyor olması, evin ihtişamı ile bütünleşmiş büyüleyici estetiği yakalaması mühim bir detaydır. Bu sebeple tek katlı villa ya da dubleks villa projeleri ile Evgör, direkt olarak zevkinize hitap eden modern ve lüks villa iç dekorasyon seçenekleri ile sizleri karşılamaktadır.

Evin her bölümünde özel dekorasyon seçenekleri ile sizlere hizmet veren Evgör, villalarının odalarından tutun da zeminine kadar her bir bölümünde sunduğu dekorasyon ve ayrıntıları ile gözlerinizi kamaştıracak seçenekler sunmaktadır.

Evgör, yatak odalarınızı farklı kılacak olan birbirinden şık ve göz kamaştıran dekorasyon projeleri sunmaktadır. Sonda yatak odası dekorasyonları, Kofana yatak odası dekorasyonları, Kalsez ve Sirta yatak odası dekorasyonları ile sizleri, hayalinizin ötesinde bir ambiyansla kavuşturmaktadır. Her biri farklı zevklere hitap eden bu tasarımlar, kullanılacak mekânın ölçülerine göre, kriterleriniz dikkate alınarak, size özel olarak tasarlanmaktadır.

Yatak odalarının dışında, yemek odaları için istenilen ölçüde ve özelliklerle tasarlanan Canres dekorasyon projesi ile dilediğiniz ölçü ve rengi tercih edebilirisiniz. Bununla beraber, adet sayılarını da dilediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Keza ponte yemek odası dekorasyonu da tıpkı diğer dekorasyon profillerinde olduğu gibi sizin tarzınızla uyumlu, istekleriniz baz alınarak tasarlanmaktadır.

Salon ve oturma odaları için tasarlanan Enta dekorasyon projesi, Kano  ve Nadas dekorasyon projelerinde de dilediğiniz ayrıntılar ve renklerle, kişisel zevkleriniz ve tarzınız dikkate alınarak tasarlanmaktadır.

Dubleks evlerin geçiş bölümlerinde önemli bir yere sahip olan merdivenler de, Evgör'ün merdiven tasarımları ile evlerinizde şık ve kullanışlı bir görünüm kazanmaktadır. Şıklığı ile göz kamaştıran Laves merdiven dekorasyonu, sadeliği ile dikkat çeken Reta merdiven dekorasyonu, sıcacık ve şık duruşları ile Selda ve Serdal merdiven dekorasyonu, zarif ve şık tasarımı ile Porta merdiven dekorasyonu, sizi bambaşka bir atmosferle buluşturacak dekorasyon projeleri olarak belirmektedir.

Tüm bunların dışında villalarınızı daha şık ve tarz gösterecek olan Yores villa dekorasyon projesi de farklı bir atmosfer sergileyecek dekorasyon projelerindendir.

Siz de bu ihtişamı, algıları yıkan estetiği, yaşam alanlarınızda hissetmek ve sergilemek isterseniz, Evgör mimarlarının bu eşsiz dekorasyon projeleri ile tanışmalı, gecikmeden yaşam alanlarınızı size özel tasarımlarla buluşturmalısınız.

devamını oku...
kapat...
villa projeleri
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.