sadsad x
asdasd

Yataklı Koltuk Takımları

Yataklı koltuk takımı, minderleri kaldırıldıktan ya da iç kısmında bulunan ek parça çekildikten sonra yatağa dönüşen ürünlerdir. Bu ürünlerin en önemli avantajı, misafir ağırlama sürecini daha kolay hale getirmesi ve evinizde ekstra yatak bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldırılmasıdır. İki adet üçlü ve bir adet tekli koltuktan meydana gelen ürünler, salon takımı olarak kullanılabilecek kadar şık; oturma odasında kullanılabilecek kadar konforludur.

Yataklı Koltuk Modelleri

Koltuk yatak modelleri, fonksiyonel yapısı nedeniyle her evin ihtiyacı olarak nitelendirilebilir. Son derece kolay bir şekilde yatağa dönüşen bu ürünlerde kullanılan soft sünger, uyku keyfini artıran önemli bir detaydır. Kaliteli soft sünger yapısı, içe çökme olmadan koltuklarınızı kullanmanızı da sağlar. Sağlam iskelet yapısına sahip yatak olan koltuk takımı modellerini ne sıklıkla kullanırsanız kullanın, yapısında herhangi bir bozulma meydana gelmez. Bu sayede bakım, onarım için ekstra maliyetlere katlanmanıza gerek kalmaz. Üstün ray sistemi, gıcırdamaya bağlı ses oluşumunu önleyerek uykunuzun deliksiz bir şekilde tamamlanmasını sağlar.

Yataklı Koltuk Modellerinin Özellikleri

Yataklı üçlü koltuk açıldıktan sonra normal bir yataktan pek bir farkı kalmaz. Aynı konforu sunan ürünlerin büyük bir kısmını, Chester koltuklar oluşturur. Bu modern koltuk takımı çeşitlerinin yatak olarak kullanılmasının yanı sıra bir diğer avantajı da farklı ve modern görüntüsüdür. Salonunuzu Chester bir takım ile döşeyerek yenilikçi bir görünüm elde edebilirsiniz.

Yataklı Chester koltuk takımında bir adet berjer yer alır. Berjer de en azından koltuklar kadar konforludur. Kumaş türü tüm modellerde farklıdır. Kapitone düğmelerin yanı sıra üzerinde doğrusal çizgiler bulunan ürünler de vardır. Deri de yatak olan koltuk modellerinde görebileceğiniz bir kumaş türüdür. Bu tür modelleri ofislerinizde de kullanabilirsiniz.

Yataklı Koltuk Modellerinde Kullanılan Renkler

Yataklı oturma grubunda, pastel tonlardan ara renklere kadar çok sayıda seçenek vardır. Toz pembe, petrol yeşili, camel gibi özel renkleri buluşturan koleksiyonda, tek renkten ya da iki renkten oluşan takımlar yer alır. Chester koltuk takımı da aynı şekilde farklı renk ve desenleri buluşturur. Yataklı salon takımları satın almak isteyenler, renk seçimini duvar kağıtlarının ya da boyalarının rengine uygun olacak şekilde yapabilirler. Bunun yanı sıra size kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan renklere göre de kararınızı verebilirsiniz.

Yataklı Koltuk Takımı Fiyatları

Yataklı oturma grubu fiyatlarında sunulan uygun seçenekler sayesinde Evgör farkıyla istediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Model kararınızı verdikten sonra taksit seçenekleri ile ödemelerinizi sıkıntıya düşmeden rahatlıkla yapabilirsiniz. Yataklı koltuk takımı fiyatlarının uygun olması sayesinde aynı anda hem salonunuz hem de oturma odanız için istediğiniz mobilyaları satın alabilirsiniz. Hemen çok sayıda model arasından seçiminizi yapın ve kaliteli, şık, estetik görünümlü mobilyalara sahip olmanın ayrıcalığını uzun yıllar yaşayın.

devamını oku...
kapat...
Yataklı Koltuk Takımları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.