sadsad x
asdasd

Banyo Dekorasyonu İçin Dekoratif Ürünler

EKLENME TARİHİ: 30 Mart 2022

Yaşam alanlarında bulunan her mekânın dekorasyonu konfor ve estetik üzerine temellenir. Çünkü günlük olarak kullandığımız ve yaşam sürdüğümüz tüm alanlarda rahat olmayı arzuladığımız gibi estetik bir görünüm elde etmek de isteriz. Bu da evlerimiz için seçtiğimiz mobilyaların hem işlevsel bir kullanım sunması hem de şık olması ile mümkündür. Evlerimizde en çok kullandığımız alanlar olan banyolarda da bu kriterleri ararız. Her gün mutlaka kullandığımız mekanlar olan banyoların zevke göre döşenmesi ve bu alanlarda rahat olmamızın sağlanması ise banyo mobilyaları ve aksesuarları ile olanaklı hale gelir. Banyo dekorasyonunun ana parçaları banyo dolapları, aynalar, alt ve üst modüller ile mermerlerdir. Banyo takımları, duş başlıkları ve banyo tekstil ürünleri de bu dekoratif banyo ürünlerinin tamamlayıcıları olmaktadır.

 banyo dekoratif ürünler

Banyoların Olmazsa Olmazları: Banyo Aynaları ve Banyo Dolapları

Doğru bir banyo dekorasyonu yapmanın ilk unsuru banyo aynalarıdır. Banyo dolaplarının üst modülünde mutlaka yer alması gereken aynalar, hem estetik bir görünüm sunmaları hem de işlevselliği açısından vazgeçilmez ürünlerdir. Bir ihtiyaç olan banyo aynaları, mekânın geniş ve ferah gözükmesi açısından da gereklidir. Bunun nedeni aynaların ışığı yansıtması ve alanda derinlik hissi yaratmasıdır. Bu işlevinin yanında şık bir banyo dekorasyonu yaratmak da doğru banyo aynasını seçmekten geçer. Her mobilya gibi banyo aynası seçerken de ürünün kendi zevk ve stilinizi yansıtmasına yani, estetik anlayışınıza uygun olmasına dikkat etmeniz gerekir. Özellikle son yıllarda banyo dekorasyonu için banyo aynalarının çerçeveleri de önemli bir ayrıntı halini almıştır. Bu ürünlerde sade tasarımları tercih edenlerin favorisi çerçevesiz ya da ince çerçeveli geometrik şekilli aynalar ile LED ışıklı banyo aynaları olmaktadır. Banyolarında gösterişli ve göz alıcı bir dekorasyona imza atmak isteyenler ise tercihlerini işlemeli çerçeveler ile dairesel modellerden yapmaktadır.

banyo ürünleri

Banyolarında şık ve estetik bir dekorasyon yakalamak isteyenler, bağımsız banyo dolapları ile üst ve alt banyo modüllerinin aynalarla uyumlu olması için tercihlerini takım halinde piyasaya sunulan banyo mobilyalarından yana yapıyorlar. Bu mobilyalarda aranan nitelik ise şıklıkla sınırlı kalmıyor. Özellikle geniş banyosu olan evlerde depolama alanı büyük olan banyo dolapları, banyo dekorasyonunun ana unsuru konumda.

Siz de Evgör’ün banyo takımları ile banyolarınızı dekore ederek şık ve kullanışlı banyolara imza atabilirsiniz.

 banyo aksesuarları

Banyolarınıza Küçük Estetik Dokunuşlar: Banyo Aksesuarları

Evlerimizin tüm odaları gibi banyolar da dekoratif ürünlerle daha estetik ve göz alıcı alanlara dönüştürülebilir. Bunun için banyo dolabı, mermer, duşa kabin ve küvet gibi büyük parçaların yanında tamamlayıcı ürünler de kullanıyor. Banyo takımı olarak bilinen bu dekoratif parçalar, banyo aynaları başta olmak üzere çöp kovası, sıvı ve katı sabunluk, diş fırçalığı, klozet fırçası ve havlu gibi banyo tekstil ürünlerinden oluşuyor. Ayrıca banyonuzun daha estetik bir görünüme kavuşmasını sağlamak için biblolar, banyo bitkileri, duvar aksesuarları ve küçük rafların kullanımı da çok yaygınlaştı. Bu dekoratif banyo ürünlerinin yanında banyo halıları ve paspaslar da mekânın tüm çehresini değiştirecek unsurlar. Bu parçaları seçerken ise genel stilin dışına çıkmamaya ve banyonun maksimum kullanım alanına ulaşmasının engellenmemesine dikkat etmeniz tavsiye ediliyor.


Bir önceki TV Üntesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler blog yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.