sadsad x
asdasd

Düğün Paketleri İçerisinde Neler Bulunur?

EKLENME TARİHİ: 27 Nisan 2022

Düğün paketleri, evlerini yenileme ya da yeni bir ev kurma arzusunda olanların toplu şekilde ihtiyaçlarına cevap vermek üzere markalar tarafından alıcıya sunuluyor. Çeyiz paketleri olarak da bilinen bu paketler, yıllardır tek seferde bir evin nerdeyse tüm ihtiyaçlarına cevap verecek mobilyalar ile beyaz eşyalar ve mutfak gereçlerini içeriyor. İçerikleri değişebilen bu paketleri satın almanın alıcı açısından birçok avantajı bulunuyor.

Özellikle evlenecek ve yeni bir yuva kuracak olanların tercih ettiği düğün paketleri, tek tek mobilya ve ev eşyalarını edinmenin ötesinde toplu şekilde yapılan bir alışveriş biçimi olduğundan ekonomik olarak çok daha uygun fiyatlara tamamlanabiliyor. Fiyat avantajının yanında taksit seçeneklerini de artıran düğün setleri, eşya ve mobilyalar konusunda tercih yapmanızı da kolaylaştırıyor. Çünkü düğün paketleri alarak karar verme aşamasını kısaltıyor ve zamandan kazanıyorsunuz. Düğün seti satın aldıktan sonra ürünlerin sevk edilmesi, taşınmaları ve monte edilmeleri de aynı gün yapılacağı için daha az vakit harcamış ve bu zorlu alışverişi daha kısa sürede tamamlamış oluyorsunuz.

Düğün paketlerinde takım halinde gelen ürünler evinizde bir ahenk yarattığı için de bu setler avantajlı bir seçime dönüşüyor. Tüm mobilyalarınız ve eşyalarınız çeyiz setlerinin uyumlu bütünlüğü sayesinde aynı stilde ve belirlenmiş bir modelde geliyor. Bu da evinizi tek bir tarzdan ve model ile belirli renklerden yararlanarak döşemenizi sağlayarak tam bir estetik yakalamanıza imkân tanıyor.

>> Düğün Paketi Mobilyaları

 düğün paketlerinde ne bulunur

Düğün Paketlerinin Farklı Çeşitleri Hangi Ürünleri İçeriyor?

Düğün paketleri, içerdikleri ürünlere göre çeşitlenir. Örneğin mobilyalardan oluşan düğün setleri genellikle üçlü paketler olarak hazırlanır. Bu üçlü paketlerde salon takımları, yemek odası takımları ve yatak odası takımları bulunur. Mobilya çeyiz paketiolarak da isimlendirilen bu setlerin yanında her şey dahil paketler de farklı markalar tarafından piyasaya sunulur. Her şey dahil paketler, büyük setler olup mutfak malzemelerinden elektronik aletlere ve bir evde gereksinim duyulan beyaz eşyalara kadar tüm ürünleri içerir. Hangi düğün paketini seçeceğinize karar vermek için ise gereksinimlerinizi belirlemeniz ve bu düğün setleri ile ilgili bilgi sahibi olmanız işinizi kolaylaştıracaktır.

Mobilya Düğün Paketleri

Düğün paketleri, kapsadıkları ürünlere göre mini, midi ve büyük paketler olmak üzere sınıflandırılabildiği gibi sadece mobilya içeren düğün setleri de bu paketlerin çeşitlerinden sayılmaktadır. Mobilya düğün setleri; oturma grupları, salon takımları, yemek odaları ve yatak odası takımlarının mobilya ihtiyaçlarına cevap verecek biçimde tasarlanır.

Evgör’ün düğün paketi mobilya modelleri oturma odalarınız ve salonlarınız için koltuk takımlarını içerir. Bu koltuk takımları, modele göre değişecek biçimde belirli sayıda üçlü ya da ikili koltuk ile tekli berjerleri barındırır. Evgör düğün paketlerinde yer alan yemek odası takımlarında ise yemek masasıyemek masası sandalyeleri ile konsol ve konsol aynası bulunmaktadır. Evgör düğün setlerinde yatak odası takımları da yer alır. Yatağın dışında dolap, karyola, şifonyer ve komidinler de yatak odası takımlarına dahildir.

 mobilya düğün paketleri

Komple Düğün Paketleri

Düğün paketi seçiminiz ihtiyaç, istek ve zevklerinize göre belirlenir. Bu kriterlerden öncelikli olanı ise evinizin gereksinimleridir. Tüm evinizde ihtiyaç duyduğunuz mobilya ve eşyalara komple düğün paketleri satın alarak sahip olmanız mümkündür. Bu geniş kapsamlı paketlerde sadece oturma odaları, salonlar, yemek odaları ve yatak odaları mobilyaları bulunmaz. Aynı zamanda her şey dahil bir düğün paketi alarak mutfak gereçlerinin tümüne, beyaz eşyalara ve küçük elektronik ev aletlerine de sahip olabilirsiniz. Her şey dahil düğün setlerinin içeriğini isteklerinize göre daraltıp genişletmeniz de mümkündür.

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.