sadsad x
asdasd

Evgör’ün En Çok Tercih Edilen 10 Koltuk Takımı

EKLENME TARİHİ: 21 Nisan 2022

Koltuk takımları küçük ya da büyük, klasik ya da modern her ev dekorasyonunda mutlaka yer alan ürünlerdir. Oturma odaları ve salonların vazgeçilmez mobilyaları olan koltuk takımlarında aranan ilk özellik ise konfordur. Dinlenmek, konukları ağırlamak ve ailece keyifli vakit geçirmek için gerekli olan oturma grupları ve koltuk takımları her an rahat hissetmemizi sağlamalıdır. Bu ürünler, konforun yanında evlerimizde stilimizi yansıtmalı ve şık tasarımları ile göz doldurmalıdır. Estetik bir görünüm ile stile uygunluk ve ergonomik olmasından başka koltuk takımlarından beklenen uzun ömürlü bir kullanım sunmasıdır. Bunun için evinizin dekorasyonunda başat rol üstlenen bu mobilyaların birinci sınıf kalitede malzemelerden üretilmesi temel unsurdur. Bahsi geçen tüm özelliklere sahip olan koltuk takımlarını bulabileceğiniz adres ise Evgör’den başkası değildir. Evgör’ün en çok tercih edilen koltuk takımları hem işlevsel hem şık hem de konforlu ürünler olmalarının yanında yıllarca kullanabileceğiniz mobilyalardan oluşur.

Evgör’ün En Popüler Klasik Koltuk Takımları

Evlerini klasik stille dekore etmek isteyenlerin tercihi yıllardır Evgör’ün ürünleri oluyor. Klasik tarz ise en çok salon ve oturma odalarının dekorasyonunda öne çıkıyor.

aledokoltuktakimi

Her yıl trend olan klasik stilin en güzel yorumlarından biri olan Aledo Klasik Koltuk Takımı, Evgör mobilya imzasını taşıyor. Bir taçlı üçlü koltuk, bir chester koltuk ve bir adet de berjerden oluşan Aledo klasik koltuk takımı göz alıcı bir estetiğe sahip.

monalizakoltuktakimi

Klasik stilin simgesi olan oymaları ve desenleri ile dikkat çeken Monaliza Klasik Koltuk Takımı ise gürgen ağacından üretiliyor. Bu koltuk takımı orta yumuşak sünger yapısı ile hem uzun ömürlü kullanım sunuyor hem de maksimum konfor sağlıyor.

lapsekikoltuktakimi

Evgör’ün bir diğer klasik modeli ise Lapseki Yeşil Klasik Koltuk Takımı. Silinebilir koltuk yüzeyi ve yumuşacık süngeri ile vazgeçemeyeceğiniz bir model olan Lapseki Yeşil Klasik koltuk takımı rengi ile de salonlarınızda Osmanlı sarayı havası yaratacak.

fenomenkoltuktakimi

Soft renkleri ile oturma odaları ve salonlarda ferahlığı ön plana çıkaracak olan Fenomen Avangarde Koltuk Takımı da Evgör’ün en popüler klasik koltuk takımları arasında yer alıyor.

milanokoltuktakimi

Tüm bu klasik modellerin dışında oymaları, yan detayları ve ışıltısı ile cezbeden Milano Lüks Klasik Koltuk Takımı da klasik stili benimseyenlerin vazgeçemediği Evgör ürünlerden.

Evgör’ün En Sevilen Modern Koltuk Takımı Çeşitleri

Evlerinde modern bir hava estirmek isteyenlerin ve dünya mobilya trendlerini yakından takip edenlerin tercihi Evgör’ün modern koltuk takımları oluyor.

dorentekoltuktakimi

Bu takımlar arasında en arananlarının başında Dorente Modern Koltuk Takımı geliyor. Bir dörtlü, bir üçlü olmak üzere iki büyük koltuk ile tekli bir berjerden oluşan bu takım, sade renkleri ile her salonla ahenk sağlayabilir.

larakoltuktakimi

İki renk seçeneği bulunan Lara Modern Koltuk Takımı ise rahatlığı ve metal detayları ile dikkatleri üzerine topluyor.

valeskoltuktakimi

Evgör’ün en çok tercih edilen mobilyaları arasına girmeyi başaran Vales Metal Koltuk Takımı ise hem luxury hem de modern tarzın temsilcisi.

Evgör’ün En Çok Tercih Edilen Lüks Koltuk Takımı Modelleri

Lüksün göz alıcı güzelliğinden vazgeçemeyenler ve ihtişamını evlerine taşımak isteyenler salon ve oturma odalarını Evgör’ün luxury koltuk takımları ile döşüyor.

aspendoskoltuktakimi

Konforu ve dayanıklılığı ile bilinen Evgör luxury koltuk takımları arasında en çok tercih edileni Aspendos Lüks Koltuk Takımı. Bu model, üçlü iki koltuk ile bir adet berjerden oluşuyor.

Bu blog yazımızı da inceleyebilirsiniz: Koltuktan ve Halıdan Oje Lekesi Nasıl Çıkar?

Paylaş :
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.