sadsad x
asdasd

Mobilya Aksesuarları

Dekorasyon,  yaşanılan atmosferi başkalaştıran, tarzınızı yansıtabilme fırsatı sunarak, dilediğiniz görseli oluşturma imkânı sunan bir kavramdır. İsterseniz evlerinizin bölümlerinde, isterseniz ofislerinizde olsun, farklı dizaynlarla ve dekoratif aksesuarlarla evlerinizde bambaşka bir atmosferi soluma fırsatı yakalarsınız. Bu sebeple mobilyalar ve diğer pek çok eşya kadar, bu eşyaların tamamlayıcısı olan dekoratif ürünler, oluşturmak ve yansıtmak istediğiniz tarzınız için oldukça önemli bir yere sahiptir.

En çok vakti geçirdiğiniz, size özel yaşam alanınız olan evlerde kullanılan mobilyalar ve elbette mobilyalara uygun, kendi zevkiniz ve tarzınızla uyumlu seçebileceğiniz aksesuarlar, kullandığınız eşyaları çok daha huzurlu ve mutlu hislerle kullanmanızı sağlayacaktır. Bu sebeple kendinizi huzurlu ve mutlu hissedeceğiniz evleriniz için mobilyalarınızı seçerken, mobilya aksesuarlarınızı da ince bir zevk ve tarzınıza uygun seçenekler arasından tercih etmelisiniz. Yaşam alanlarınıza kazandırmak istediğiniz şık duruşlar, mutlu anlar için birbirinden tarz mobilya aksesuarları, Evgör Mobilya’nın tecrübesi ve eşsiz tarzıyla evlerinize açılıyor.

Mobilya Aksesuarları Nelerdir?

Mobilya aksesuarları, mobilyanın ana gövdesini oluşturan her bir parçanın dışında kalan tamamlayıcı, bütünleyici her detaya verilen isimdir. Mobilya aksesuarları, en az mobilyalar kadar önemlidir. Çünkü küçük detaylar mobilyalarınızı daha dikkat çekici ve daha tarz bir görünüme kavuşturma yetisine sahip ayrıntılardır. Dolap kapak kulpları, dolap içi rafları, yatak başlıkları, cibinlik aksesuarları, komodinler, makyaj masaları, elbise askıları, sehpalar, dekoratif aynalar, saksılıklar, puflar gibi bu kategoride sayabileceğimiz pek çok parça, mobilya ve ev aksesuarı olarak adlandırılır.

Mobilya Aksesuarları Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Mobilya aksesuarlarını seçerken, öncelikle seçtiğiniz mobilyanın sizi ve beğenilerinizi yansıtan bir tarz ve elbette aksesuarların da seçtiğiniz mobilyaya uyumlu, bütünleyici bir parça olmasına dikkat etmek gerekir. Bunun dışında kullanılan malzeme kalitesi, dayanıklılık derecesi, uzun süreli kullanıma elverişli oluşu ve tüm bunların yanında, kalitenin uygun fiyatlandırılması oldukça önemlidir. Evgör Mobilya’nın, mobilya aksesuarları içerisinde yer alan, mobilyalarınızla uyumlu olarak tercih edebileceğiniz, yatak başlıkları, komodin takımları gibi özel tasarımların yanında, huzurlu uykularınızın ev sahibi yataklarınızda kullanabileceğiniz cibinlik aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Seçtiğiniz bu özel aksesuarlarla sizler de evlerinizde eşsiz bir atmosfer yaratabilir, kendi tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Evgör Mobilya’nın Mobilya Aksesuarları Seçenekleri Nelerdir?

Yatak seçimlerinizde ilk dikkat edilen detay, elbette rahatlığı, konforudur. Bununla beraber, sonraki aşamanız, yatak başlıkları, şifonyerler, komodinler gibi detaylarla harika kombinasyonlar tercih ederek, rahatlığı ince zevklerle birleştirmek olacaktır. Tarz tasarımları tercih ederek, kendi yaşam alanınızda, dilediğiniz, oluşturmak istediğiniz havayı elde edebilirsiniz.

Evgör Mobilya, zevkli tasarımlarla; evlerinizde, yatak odalarınızda, özgün seçimlerinizle tercih edeceğiniz mobilya aksesuarlarını sizlere sunmaktadır. Sadece mobilya aksesuarı değil tamamlayıcı pek çok dekoratif ürünle ince zevklerinize yönelik tasarımlar sunmaktadır.

Yatak odalarınızda ya da koridorlarda kullanabileceğiniz puf takımı koleksiyonu ile kullandığınız mekânları konforlu bir alana dönüştürebilirsiniz. Puf takımı koleksiyonu içinde yer alan Garden klasik puf takımı, rengi ve şık tasarımı ile farklı bir görsel sunarken, özel el işçiliğine hayran kalacağınız bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır. Tekli olarak tercih edebileceğiniz Balinda klasik puf takımı ise tasarımı ile szleri kendisine hayran bırakırken, rahatlığı ile evlerinizde muhteşem bir ortam oluşturacaktır.

Lengo cibinlik takımları, Orkide klasik cibinlik, Marsilya cibinlik takımları, şık tasarımları, özel el işçiliği ile şık ve zarafetle dekore edilmiş yatak odalarınıza eşsiz bir zevkle eşlik edecek mobilya aksesuarlarındandır. Yine önemli bir mobilya aksesuarı olan yatak başlıklarında da oldukça şık seçenekler mevcuttur. İki adet komodin ile satışa sunulan Bianco klasik başlık, konforlu yataklarınızda şık bir bütünleyici olarak tercih edilirken, bu takımda sergilenen el işçiliği oldukça dikkat çekici bir faktör olarak beliriyor.

Akça klasik başlık takımı da yine işçiliği ve şık zarafeti ile dikkat çekici bir parça… Bu model de tıpkı Bianco klasik başlık gibi iki adet komodinle beraber satışa sunulmaktadır. Bu ürünler dışında elbise askıları, saksılıklar, aynalar gibi pek çok tamamlayıcı dekoratif ürünler için Evgör Mobia’yı ziyaret etmeli, avantajlı fiyatlardan faydalanarak, kaliteli ürünlerden tarzınıza hitap edeni tercih etmelisiniz. Böylece, seçtiğiniz mobilyaları daha dikkat çekici kılarak evinizde bambaşka bir ortam oluşturabilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
mobilya aksesuarları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.