sadsad x
asdasd

Metal Mobilyalar ve Aksesuarlar

Giydiğimiz kıyafette, kullandığımız en küçük parça eşyada tarzımızı yansıtan ürünlere yöneldiğimiz gibi kendimize ait yaşam alanlarında da kullanacağımız eşyaların yine bizi yansıtıyor oluşuna, bulunduğumuz ortamı farklı ve dikkat çekici kılıyor olmasına dikkat ederiz. Yaşamınızın size ait kısmını geçirdiğiniz, kendinizle baş başa kalabildiğiniz, sevdiklerinizle bir arada olmaktan keyif aldığınız evlerinizde kullandığınız her eşya, her detay büyük önem taşımaktadır. Bu sebeple size ait yaşam alanlarınızda kullanacağınız mobilyalar, tamamlayıcı aksesuarlar, dekoratif ürünler gibi pek çok ürünü dikkatle ve zevkle seçerek karar vermelisiniz. Sehpalar, saksılıklar, aynalar… Sayabileceğiniz daha pek çok eşyalarda, aradığınızı bulabileceğiniz, hatta aradığınızdan fazlasıyla karşı karşıya kalabileceğiniz pek çok modele Evgör Mobilya tarzı ile ulaşabilirsiniz. Bu noktada Evgör Mobilya’nın tasarımları, sizlere yol gösteren, arayışlarınıza yanıt olan koleksiyonlar sunarak yardımcı olacaktır.

Tv üniteleri, sehpalar, orta sehpalar gibi ahşap dokunuşlara karşı süren bağlılıkla tercih edebileceğiniz pek çok ürün mevcuttur. Evgör Mobilya’nın, ahşap tasarımların kattığı nostaljik ve içinizi ısıtan sıcak tasarımlarında olduğu gibi yine Evgör Mobilya’nın çatısı altında sizlerle buluşmayı bekleyen metal tasarımlar da dikkatinizi fazlasıyla çekecek bir seçenek olarak karşınıza çıkmaktadır. Tercihlerinizi etkileyecek olan metal eşyalarda belirleyici olan metalin şıklığı ve modern çizgisi ile siz de evinizde karşı konulmaz bir görsele kavuşurken, ince zevklerle sunulmuş tasarımlara, adeta hayran olacağınız bu koleksiyonlara kayıtsız kalamayacaksınız.

Metal Aksesuar Seçenekleri Nelerdir?

Evgör Mobilya’da tercih edebileceğiniz pek çok metal aksesuar içerisinde, özellikle varlığı ile bulunduğu alana farklı bir hava katan orta sehpalar, zigon sehpa ya da yan sehpa seçenekleri, evlerinizde yakalamak istediğiniz modern şıklığa erişme fırsatını sunuyor. Bu ürünler içerisinde şıklığı ile algıları yenileyen, Prenses metal orta sehpa oldukça dikkat çekici bir tasarım olarak belirmektedir. %100 mdf üzerine lake boyalı olarak üretilmiştir. Bu ürünün yüzeyinde mermer efektinin uygulanışı ise şıklığını bir kat daha arttırmıştır. Profil üzerinde sarı nikel ve suya dayanıklı vernik kullanılmıştır. Farklı tasarımıyla dikkat çeken bir diğer ürün ise Tekras gold orta sehpa modelidir. Bu modelde ayak kısmında uygulanan tasarım, oldukça şık bir görsel oluşturmaktadır. Model, %100 metal, üstü kaplamadır ve ham olarak satışa sunulmuştur. Bu ürünün ham oluşu ile size hitap eden renklerle özel bir görseli oluşturabilirsiniz.

Esverte metal orta sehpa modeli, yine ham olarak satışa sunulan, şık tasarımı ilgi gören Peltas gold orta sehpa modeli, Kanre krom yan sehpa tasarımı, ayak kısmında ahşap ve metalin harika uyumu ile Bukre metal orta sehpa ve Monreda orta sehpa modeli gibi tasarımlarla metalin şıklığı gözler önüne serilmektedir. Tercih edeceğiniz bu tasarımlarla, evlerinizde bambaşka bir ortamı yaşama fırsatını elde edeceksiniz.

devamını oku...
kapat...
Metal Tasarımlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.