facebook

Blog

Oturma Grupları Nostaljisi

28 December 2017

Annelerimizin büyük mobilyalarla döşeyip sonra da kimse kullanmasın, misafir gelince açılacak deyip kapısını sıkıca kapattığı salonları, yemek odalarını hatırlıyor musunuz, çocuklar içeri girmeye bile korkarlardı.

Evgör Mobilyalarında Yeni Mevsime Uygun Renkler

12 December 2017

Evgör Mobilyaları da Sonbahar – Kış sezonuna uygun renklerle vitrinlerdeki yerini aldı.
Sonbaharla birlikte doğada yaşanan renk ve desen değişimleri mobilyalara da yansıdı. Farklı tonlarda toprak renginin ağırlıkta olduğu oturma grupları, berjer koltuk takımları, dinlenme koltukları, köşe takımları ve tamamlayıcı aksesuarları, doğanın dinginliğini evlere taşıyor.

2018 Koltuk Modelleri ve Renkleri

05 December 2017

Her yıl koltuk trendleri değişir ve bazı trendlerin geçerliliği uzun sürer. Bunlardan biri de Chester koltuk takımı 2018 koltuk takımları trendin de yerini alıp uzun sürede bu trendi koruyacak gibi gözüküyor. Chester olarak adı geçen takımın asıl ismi Chesterfield Koltuk Takımıdır. Genel olarak karşımıza sarı, kahverengi, yeşil, kırmızı , bordo gibi Retro renkler baskın olsa da bir çok renk ve desen seçeneğine sahiptir.

Düğün Paketlerinde Muhteşem Fırsat!

29 November 2017

Emanet Sistemimizden Yararlanabilirsiniz, Düğün paketlerimizi oluştururken genelde mobilyaların birbirleriyle olan uyumunu ilk sırada düşündük. Örnek olarak size sunulan fotoğraflara baktığınızda bu uyumu hemen hissedeceksiniz.

2018 Mobilya Trendleri Nelerdir?

27 November 2017

2018’in mobilya modellerini gördünüz mü? Eğer henüz görmediyseniz 2018 yılı için hazırladığımız trend mobilya modelleri makalemizi mutlaka incelemelisiniz.

Koltuk Takımları Tercihi

01 November 2017

Şüphesiz ki evinizde en çok kullanılan yaşam alanı salonunuzdur. Burada ailenizle bir arada olabileceğiniz sıcak köşelerden başka misafirlerinizi mutlulukla ağırlayabileceğiniz son derece şık ve rahat bir dekorasyon yaratmak istediğinizde aklınıza hemen Evgör koltuk takımları gelsin.

Kendinize En Uygun Yatak Odasını Seçin

23 October 2017

Yatak odası takımları, evlenecek çiftlerin ve yatak odası takımını yenilemek isteyenlerin seçim yaparken en çok itina gösterdikleri mobilya grubudur. Yatak odası takımlarında konfor ve rahatlık yanında şıklık, fonksiyonellik ve kalite aranır. 400’e yakın yatak odası takımı çeşidi ile her zevke ve her bütçeye hitap eden Evgör mobilya; kalitesi, işçiliği ve birbirinden şık tasarımları ile farkını ortaya koyuyor.

Yemek Odası Mobilyalarının Yerleşimi Nasıl Olmalı?

13 October 2017

Yemek odası Takımları seçiminde salonda yemek odasına ayrılan alanın büyüklüğü çok önemlidir. Alanın kaç metrekare olduğu ölçülmeli ve bu alana uygun mobilyalar seçilmelidir. Yemek masası, sandalyeler, konsol, büfe, vitrin ve gümüşlüğün rahat yerleşmesi ve hareket alanının kalması gerekir.

Prepared by  T-Soft E-Commerce.