sadsad x
asdasd

Blog

Konuklarımızı ağırladığımız ve günde en az bir kez ailelerimizle bir araya geldiğimiz mekanlar olan yemek odalarının dizaynı için konfor ve estetiğin yanında işlevselliğin de ön plana alınması gerekir. Bunun için evinizde en doğru alanı seçmek esastır. Ayrıca yemek yiyeceğiniz mekânın dekorasyonunda tercih edeceğiniz mobilyalar hem diğer mobilyalarla uyumlu olmalı hem de yerleştirileceği alanın ölçülerine tam uygunluk göstermelidir.

Mobilyada avangarde tasarımlar, daha çok klasik stili yansıtan ürünlerin yeni bir anlayış ile dizayn edilmesi şeklinde yorumlanıyor. Zira avangarde mobilyalar, klasik mobilyalardan farklı olarak modern ve minimalist çizgiler de taşıyor. Bu doğrultuda avangarde stile uygun şekilde dizayn edilmiş koltuk takımı ve yemek masası gibi büyük mobilyalar ile TV ünitesi, sandalye ve sehpalar gibi tamamlayıcı mobilyalar Osmanlı esintileri taşıyan modellerden minimal ve sade modellere kadar çeşitlenebiliyor.

Düğün paketleri, kapsadıkları ürünlere göre her şey dahil komple setler ile mobilya düğün paketleri olarak sınıflanır. Her şey dahil paketler kapsamlı setler olup mutfak malzemelerinden elektronik aletlere ve beyaz eşyalara kadar tüm ürünleri içerir. Mobilya içeren düğün setleri ise oturma odaları, salonlar, yemek odaları ve yatak odalarının mobilya ihtiyaçlarına cevap verecek biçimde tasarlanır.

Modern bir salon tasarımı yapmak istiyorsanız mobilyaların yanında stilinize uyum sağlayacak bazı dekoratif ürünleri kullanmanız şarttır. Bunun için modern salon dekorasyonu için seçeceğiniz ürünlerin ve bu dekoratif parçaların tasarımda nasıl yer alması gerektiği üzerine bilgi sahibi olmanız doğru bir tasarıma imza atmanızın anahtarıdır.

Koltuk takımları küçük ya da büyük, klasik ya da modern her ev dekorasyonunda mutlaka yer alan ürünlerdir. Koltuk takımlarında aranan özellikler ise konfor ile estetik olmaktadır. Ayrıca bu ürünlerin uzun ömürlü bir kullanım sunması da beklenir. Bahsi geçen tüm özelliklere sahip olan koltuk takımlarını bulabileceğiniz adres ise Evgör’den başkası değildir.

Verimli bir uyku uyumak için oda koşulları ve yataklar kadar yastık seçimi de önem arz eder. Yastık seçimi yapmadan önce hangi pozisyonda uyuduğunuzu, vücut ısınızı, yatağınızın sertliğini ve ihtiyaçlarınızın ne olduğunu belirlemeniz gerekir. Bu noktaları belirledikten sonra iyi bir uyku çekmek için yastık çeşitleri arasında doğru seçimi yapabilirsiniz.

Yaşam alanlarında konfor ve estetiği bir arada yakalamak son yıllarda ev dekorasyonunda en çok aranan kriterlerinden biri haline geldi. Dinlenme alanlarımız olan oturma odalarında şıklık ve rahatlığın simgesi ise köşe takımları olmakta. Köşe takımları hemen her mekân için kurtarıcı mobilyalar. Çünkü bu ürünler hem ergonomik bir kullanım sunuyor hem de farklı modelleri ile oturma odalarında estetik bir hava yakalamaya olanak sağlıyor.

Dekorasyonda yaşam alanlarının tüm odalarında olduğu gibi salonlarda da renk seçimi büyük önem taşır. Ev ve iş yeri gibi iç mekanların dekorasyonunda son yılların trend rengi ise gridir. Hem modern hem de klasik salonlarla ahenk yaratan gri renk, mobilyaların ve dekoratif ürünlerin kombinlenmesi oldukça kolaydır. Ayrıca gri rengin salonlarda sıklıkla kullanılmasının nedeni nötr bir renk olmasına bağlı olarak rahatlığı simgelemesidir.

Dünya evine girmek üzere olanlar ve yeni bir ev kurmak isteyenler yıllardır düğün paketlerini tercih ediyor. Ev kurmak yolunda ideal olan mobilyaya yönelik düğün paketleri içinde yatak odası takımları, koltuk ve oturma takımları ve yemek odası takımları gibi pek çok ürün bulunmakta. Son derece ekonomik bir seçenek sunan bu paketlerde tek tek belirleyeceğiniz mobilyaları bir arada bulabilmeniz mümkündür.

Orta sehpalar; salon ve oturma odaları ile ofis, iş yeri, otel ve hastanelerde yer alan bekleme ve görüşme odalarında mutlaka bulunması gereken küçük mobilyalar ya da mobilya takımlarının parçalarıdır. Orta sehpa alırken dikkat etmeniz gereken ise sehpanın mekâna uygunluğu ve diğer mobilyalarınızla ahenk yaratmasıdır. Ayrıca bu ürünlerin kaliteli materyallerden üretilmiş olması ve güvenilir markalardan edinilmesi de önemlidir. Bu doğrultuda Evgör’ün 10 orta sehpa modelini sizlere öneriyoruz.

1 2 3 4 .... 6 7 8
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.