facebook

Blog

Rüyada Mobilya Görmek

25 Nisan 2018

Rüyada mobilya görmek iyiye işarettir diyebiliriz. Mobilya seçtiğini görmek iş için tartırşmaya gireceğine ve işin tatlıya bağlanacağına işaret eder. Mobilya satılması ise aile içinde başlayan huzursuzluğun iyi sonuçlanacağını gösterir. Bekar kadınların evlenmesi, orta yaş yetişkinlerin iş hayatının düzene girmesi demektir.

Koltuk takımının kumaş özellikleri nelerdir?

25 Nisan 2018

Modern ve kaliteli malzemelerden üretilmiş koltuk takımı seçerken kişiler kumaşın kalitesi, rengi ve desenlerinin güzel olmasına dikkat etmektedir. Göze hoş görünen üzerine oturulduğu andan itibaren kişilere huzur veren Koltuk Takımı tercihi her zaman ilk sırada gelmektedir.

Koltuk Takımlarında Moda Renkler

24 Nisan 2018

Mevsim geçişlerinde evinize taze bir hava katmak istiyorsanız, ya da evlendiğiniz için yeni bir koltuk takımına ihtiyacınız varsa, seçim yapmadan önce 2018 koltuk takımlarında moda olan renkleri de gözden geçirmeyi unutmayın.

Yemek Masası Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

24 Nisan 2018

Her yemek odasının merkezinde yemek masası vardır. Yani yemek odalarının odak noktası yemek masalarıdır. Odada oldukça fazla bir alanı kaplar ve tüm odanın tonunu oluşturur. Bir yemek masası seçerken, yalnızca ebadına ve stiline değil aynı zamanda odanızda nasıl bir ortam ve ruh hali yaratmak istediğinize de karar vermelisiniz.

Kapuçino (Cappuccino) Rengi Mutfaklar

24 Nisan 2018

Kapuçino rengi mutfaklar son zamanlarda en ilgi çeken modeller arasında görülüyor. Bu yazıda ise piyasada bulunan mutfak modellerini değil onun yerine kapuçino rengi nasıl bir renktir, bu renk hangi renkler ile yakışır gibi ayrıntılara yer vermek istedim. Kısaca tarif etmek gerekir ise kapuçino, üzerinde yoğun bir köpük ile servis edilen, az süt ile yapılan kahvedir ve bu renk dekorasyonda açık bir kahverengi tonu olarak yer alır

Ev Dekorasyonunda Avize Seçimi

15 Şubat 2018

Ev aydınlatmasında teknolojinin etkisi çok fazla görülmeye başlandı. Farklı tarzdaki aydınlatma sistemleri ev dekorasyonunu tamamlayan en önemli aksesuarlar arasında. Asma tavan modellerinin çeşitlenmesiyle birlikte asma tavanlara özel aydınlatma sistemleri çok tercih edilmeye başlandı.

Salon Takımı Aksesuarları

13 Şubat 2018

Salon dekorasyonu oldukça önemlidir. Evin en çok kullanılan bölümlerinden biri olan salonlar için aksesuar seçimine dikkat etmek gerekir. Salon aksesuarlarının doğru bir şekilde kullanılması salon dekorasyonunda en önemli kurallar arasındadır.

Klasik Mobilya da Renk ve Model Seçimi

08 Şubat 2018

Klasik mobilyalar ile evinizi dekore etmeyi düşünüyorsanız mobilya rengi ve model seçimi konusunda dikkatli davranılmalıdır. Klasik mobilyalarda ağırlıklı olarak gri, beyaz, kahverengi, siyah ve gold renkleri ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Tercihini klasik mobilyadan yana kullananlar siyah ve beyaz renginin uyumunu çok fazla kullanmaktadır. Kahverengi klasik mobilyanın vazgeçilmez renkleri arasında yer almaktadır.

Koltuk Takımı Döşerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

23 Ocak 2018

Koltuk takımları bir evin olmaz olmaz ihtiyaçları arasında yer alır. En güzel sohbetlerin ve sıcak muhabbetlerin yaşandığı bölüm salon takımları modellerinin yer aldığı salonlar ve oturma odalarıdır. Misafirlerinizi ağırladığınız koltuk takımları, farklı model ve renklerle evinizi tamamlıyor. Gösterişli salonlara sahip olmak istiyorsanız koltuk takımı seçimini doğru yapmak önemlidir.

En Zarif Mermer Yemek Masaları Nasıl Dekore Edilebilir?

17 Ocak 2018

Şık ve lüks yemek odası takımı arayanlar için son dönemin modası mermer yemek masaları çok tercih edilmektedir. 2018 tasarımının öne çıkan modellerinden mermer yemek masası ve yemek odası takımları alanlarınıza şık bir görünüm katarken tasarımı ön plana çıkarmayı amaçlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.