sadsad x
asdasd

Kurum Ahlakı

“Kurum ahlakı kişi ahlakı gibidir”
"Kurum ahlakı kişi ahlakı gibidir. Kötü ahlak sahibi kişi yalnızlığa mahkumdur. Kurumların yanlızlığı ise yok oluştur."

Müşterilerimiz
Birinci sorumluluğumuz müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır. Makul fiyatla satış yapabilmek amacıyla maliyetlerimizi aşağı çekebilmek için çalışırız. Siparişleri hızlı bir şekilde ve hatasız olarak sevketmeye çalışırız. Hiçbir müşterimize ırk, din ya da milli kökenine göre ürün ve hizmetlerimizin fiyat ve kalitesinde ayrıcalık yapmayız. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili asla yanlış beyanda bulunmayız.
Çalışanlarımız
Çalışanlarımıza yetenek ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartları sağlarız. Hakkaniyet ve liyakat üzerine ücretlendirme yapar, zamanında ödemesini yaparız. Haysiyetlerine saygı gösterir, kişisel görüşlerine önem veririz. Öneri ve şikayette bulunmakta kendilerini özgür hissederler.
Rakiplerimiz
Tekelci davranışlarda bulunmayız ve başkalarının bizimle rekabet etmelerine engel olmayız. Yasal ve etik kurallar içerisinde rekabet eder, haksız rekabet içerisine girmeyiz.
Toplum ve Çevre
İçinde bulunduğumuz topluma örnek olmaya çalışırız. Ahlak sahibi ve eğitimli bireylerin yetişmesine gayret ederiz. Topluma faydalı olabilecek hizmetlerde ve faaliyetlerde rol almaya çalışırız.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.