sadsad x
asdasd

Özel Tasarım Yatak Odası

Yatak odaları evlerin her ne kadar göz önünde olmayan bir köşesi olsa da tasarımına ciddi manada özen gösterilmesi gereken alanlardır. Klasik ve her yerde görmeye alışkın olduğunuz mobilyalar yerine özel tasarım yatak odası yaptırabilirsiniz. Beğendiğiniz ve hiçbir yerde bulamadığınız bir modeli ya da tamamen hayalinizdeki tasarımı, yatak odanıza taşımak için Evgör’ü tercih etmelisiniz. Özel yatak odası tasarımları, Evgör’ün iç mimar ekibinin titiz çalışması neticesinde şekillendirilir. Odanızın genişliği, duvarınızda kullandığınız renkler, belki kullanmaktan asla vazgeçemediğiniz tablolarınız ya da aksesuarlarınız; nasıl bir tasarım ortaya çıkacağını etkiler. Kişiye özel yatak odası tasarımlarında kullanılan mobilyalar, kaliteli bir yapıdadır. Bu sayede uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan mobilyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Özel Tasarım Yatak Odası Modelleri

Özel tasarım yatak odası takımları sizin tercih ettiğiniz mobilyalardan meydana gelir. Karyola, baza, şifonyer, gardırop gibi mobilyaların ebatları, odanıza en uygun biçimde seçilir. Hangi mobilyaların tasarımda yer alması gerektiğine kendiniz karar verebilirsiniz. Özel tasarım gardırop çeşitlerinde ihtiyaç duyduğunuz alana göre dört, beş ya da altı kapaklı modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Aynalı, desenli gibi farklı alternatifler de istediğiniz gibi dekoratif bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlar. Yuvarlak karyola, yatak başı perde gibi ekstra detaylar özgün bir tasarım ortaya çıkarmak için iyi birer seçim olabilir. Geçmiş trendleri evinde yaşatmak isteyenler, özel tasarım yatak odası dolaplarında daha otantik ya da eskitmeli ürünlere yönelebilir. 

Özel Tasarım Yatak Odası Fiyatları

Özel tasarımlarla buluşmak istediğinizde fiyatlar; ebatlara, tercih ettiğiniz mobilyalara ve diğer detaylara göre belirlenir. Her bütçeye uygun seçenekler sunan Evgör sayesinde uzun yıllardır hayalini kurduğunuz bir yatak odasını keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz. Dilerseniz 19. Yüzyıl mobilyalarını andıran bir tasarım ile geçmişe doğru yolculuk yapabilir; dilerseniz en modern mobilyalar ile yatak odanızı baştan aşağı yenileyebilirsiniz. Profesyonel iç mimarlarımızın dokunuşuyla gerçekleştirilecek çalışmalar, ortaya muntazam bir görüntü çıkarır. Siz de kendinize özel tasarımları hayata geçirmek ve yatak odanızı istediğiniz görünüme kavuşturmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

devamını oku...
kapat...
özel tasarım yatak odası
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.